EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Patrule mixte de politisti romani si maghiari in Euroregiunea Bihor - Hajdu - Bihar, peste vara

publicat 2018-07-24 16:00:13 (Mediafax)
Patrule mixte de politisti romani si maghiari se afla incepand de marti la dispozitia cetatenilor din Euroregiunea Bihor - Hajdu - Bihar, pentru a preveni problemele ce pot fi intampinate de turistii din Romania si Ungaria. Actiunea are loc pana in 21 august. ...continuare.

Comorile lui MENUMORUT, legendarul stramos al romanilor, au fost DESCOPERITE

publicat 2018-07-24 00:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Comorile lui MENUMORUT, legendarul stramos al romanilor, au fost DESCOPERITE Descoperire importanta in Bihor. Arheologii de la Universitatea din Oradea au dezgropat doua tezaure de argint din secolul al XIII-lea, unul din monede, iar celalalt din bratari si inele. ...continuare.

A intrat in coma, dupa ce a mancat ciuperci otravitoare! Ce se intampla acum cu fata de 18 ani din Bihor

publicat 2018-07-18 21:15:02 (CanCan)
Andreea Georgiana Tomuta, o fata de 18 ani din Bihor, se zbate intre viata si moarte, dupa ce a mancat ciuperci otravitoare. (Promotiile zilei la monitoare) Ea este in coma si va fi supusa unui transplant de ficat, la Spitalul Fundeni, din Capitala. CITEȘTE AICI: VESTE MARE PENTRU ROMANI! LEGEA A FOST PROMULGATE DE IOHANNIS! Medicii nu […] The post A intrat in coma, dupa ce a mancat ciuperci otravitoare! Ce se intampla acum cu fata de 18 ani din Bihor appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Un copil de 14 ani din Bihor a salvat viata a cinci oameni

publicat 2018-07-18 13:15:05 (Antena3)
Un copil de 14 ani din Bihor a salvat viata a cinci oameni Un copil din Bihor a salvat viata a cinci oameni care asteptau un transplant. Baiatul a fost implicat intr-un accident care a avut loc pe 12 iulie pe o strada din localitatea comuna Curtuiseni, judetul Bihor.... ...continuare.

Un copil din Bihor a salvat viata a cinci oameni care asteptau un transplant

publicat 2018-07-18 12:45:13 (Libertatea)
Un copil din Bihor a salvat viata a cinci oameni care asteptau un transplant Dupa moarte, un copil din Bihor a salvat viata a cinci oameni care asteptau un transplant. Inima baiatului de 14 ani a mers la un alt adolescent, aflat pe lista de asteptare de mai multi ani, care, altfel, n-ar fi avut sanse de supravietuire. Transplantul pediatric de cord, primul din acest an, a fost realizat […] Post-ul Un copil din Bihor a salvat viata a cinci oameni care asteptau un transplant apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O adolescenta de 18 ani din Bihor are nevoie urgenta de sange, dupa ce a mancat ciuperci otravitoare! Tatal ei nu a mai putut fi salvat

publicat 2018-07-17 14:15:02 (CanCan)
Tragedie pentru o familie din Bihor! O adolescenta de 18 ani din Bihor are nevoie urgenta de sange, dupa ce a ajuns in stare grava la spital. Ea si tatal ei au cules si au mancat ciuperci otravitoare. Din pacate, barbatul a murit din cauza intoxicatiei.  Colegii si prietenii ei s-au mobilizat si au lansat […] The post O adolescenta de 18 ani din Bihor are nevoie urgenta de sange, dupa ce a mancat ciuperci otravitoare! Tatal ei nu a mai putut fi salvat appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Mai multe persoane au fost transportate la spital dupa un accident intre un autocar, un microbuz si o autoutilitara in Bihor

publicat 2018-07-16 10:45:14 (Ziarul-Financiar)
Mai multe persoane au fost transportate la spital dupa un accident intre un autocar, un microbuz si o autoutilitara in Bihor Un numar de 11 persoane au fost transportate la spital dupa accidentul dintre un autocar, un microbuz si o autoutilitara, in judetul Bihor, de pe DN 79.Din primele informatii primite din partea purtatorului de cuvant al Politiei Bihor, Alina Dinu, 11 persoane au fost duse la spital dupa accident."Politistii sunt la fata locului si cerceteaza cauzele producerii accidentului. Un numar de 11 persoane au fost duse la spital, din primele date acestea au leziuni usoare", a spus Alina Dinu.Traficul... ...continuare.

Un autobuz, un microbuz si o autoutilitara s-au ciocnit

publicat 2018-07-16 09:30:05 (Cotidianul)
Un autobuz, un microbuz si o autoutilitara s-au ciocnit Trei persoane au fost ranite, iar traficul este intrerupt luni dimineata pe DN 79, in judetul Bihor... [...] The post Un autobuz, un microbuz si o autoutilitara s-au ciocnit appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Accident rutier cu 11 raniti, la Bihor. S-au ciocnit un autocar, un autobuz si o autoutilitara

publicat 2018-07-16 08:30:15 (ProTV)
11 persoane au ajuns, luni dimineata, la spital, dupa ce un autocar s-a ciocnit cu un autobuz si cu o autoutilitara, în judetul Bihor. ...continuare.

Accident grav in Bihor, intre un autocar, un microbuz si o autoutilitara! Sunt 11 victime

publicat 2018-07-16 08:15:02 (Antena3)
Accident grav in Bihor, intre un autocar, un microbuz si o autoutilitara! Sunt 11 victime Mai multe persoane au fost ranite, luni dimineata, in urma impactului dintre un autocar, un microbuz si o autoutilitara, pe DN 79, intre localitatile Les si Nojorid. 11 persoane au fost transportate la... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro