EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




O invatatoare din Bihor a murit dupa ce a mancat o conserva de ton! Alina Știube a acuzat stari de rau, la fel ca sotul ei, care este in stare grava

publicat 2018-10-10 10:30:03 (CanCan)
O invatatoare din Bihor a murit dupa ce a mancat o conserva de ton! Alina Știube a acuzat stari de rau, la fel ca sotul ei, care este in stare grava Este ancheta de amploare in cazul directoarei unui liceu din Bihor care a murit dupa ce a mancat o conserva de ton. Anchetatorii spun ca este un caz fara precedent si asteapta rezultatele autopsiei pentru a se stabili cauza exacta a mortii. Comunitatea din Tinca este socata, dupa ce s-a aflat ca directoarea adjuncta a […] The post O invatatoare din Bihor a murit dupa ce a mancat o conserva de ton! Alina Știube a acuzat stari de rau, la fel ca sotul ei, care este in stare grava appeared... ...continuare.

TRIBUNALUL Bihor a DECIS soarta Scolii Generale Szacsvay Imre

publicat 2018-10-09 11:30:06 (Evenimentul-Zilei)
TRIBUNALUL Bihor a DECIS soarta Scolii Generale Szacsvay Imre Tribunalul Bihor a respins prin sentinta definitiva retrocedarea cladirii Scolii Generale "Szacsvay Imre" din Oradea, Bisericii Romano-Catolice. In sentinta pronuntata joi, cea de-a doua instanta a respins apelul Parohiei Romano-Catolice Olosig din Oradea si a mentinut ca definitiva hotararea de respingere a actiunii pronuntata de instanta de fond. ...continuare.

Opt bihoreni infectati cu West Nile

publicat 2018-10-09 10:45:08 (Evenimentul-Zilei)
Opt bihoreni infectati cu West Nile Opt bihorieni au fost infectati cu virusul West Nile, iar patru dintre ei au murit. DSP Bihor arata ca pe langa persoanele decedate, alte 4 persoane sufera de infectie neuroinvaziva cu virusul West-Nile. ...continuare.

Virusul West Nile a provocat moartea a patru bihoreni. Al cincilea caz e verificat

publicat 2018-10-09 09:30:31 (Romania-TV)
Virusul West Nile a provocat moartea a patru bihoreni. Al cincilea caz e verificat Daca in urma cu doua saptamani discutam de un singur caz de deces in Bihor din cauza virusului West Nile, numarul acestor decese a ajuns acum la 4. Un al cincilea caz, care a survenit vineri, a fost confirmat printr-o proba serologica, insa e nevoie si de o confirmare a Centrului Regional de Sanatate Publica Cluj. Printre victime se numnara si un olandez de 85 de ani, aflat in vizita in Bihor. Alte sapte cazuri de imbolnaviri cu virusul West Nile au fost confirmate in judet; unii dintre... ...continuare.

Accident intr-o statie de autobuz din Bihor. Șoferul se intorcea de la o nunta

publicat 2018-10-08 10:15:31 (ProTV)
Scene cumplite s-au derulat, duminica, într-o statie de autobuz dintr-o localitate din Bihor. ...continuare.

Inca 400 de buletine de vot in plus la sectia din Baile Felix, prezenta este de aproape 120%

publicat 2018-10-07 16:15:28 (Ziarul-Financiar)
Inca 400 de buletine de vot in plus la sectia din Baile Felix, prezenta este de aproape 120% BEJ Bihor a dispus, duminica, suplimentarea cu inca 400 a buletinelor de vot de la sectia de votare de la Baile Felix, unde, pe listele suplimentare au votat peste 500 de persoane. O decizie similara a fost luata si in prima zi a referendumului, transmite corespondentul MEDIAFAX.Presedintele BEJ Bihor, Iuliana Florina Crisan, a declarat, duminica, pentru corespondentul MEDIAFAX ca exista un numar mare de turisti la Baile Felix in acest sfarsit de saptamana."Am dispus suplimentarea si... ...continuare.

REFERENDUM FAMILIE 2018. Prezenta la vot pe judete la ora 13.00

publicat 2018-10-07 15:15:02 (Antena3)
REFERENDUM FAMILIE 2018. Prezenta la vot pe judete la ora 13.00 REFERENDUM FAMILIE 2018. Prezenta la urne la nivelul judetelor a fost: * Alba - 12,24% * Arad - 11,92% * Arges - 10,67% * Bacau - 12,08 % * Bihor - 15,99% * Bistrita-Nasaud - 13,20 % *... ...continuare.

Situatie inedita: Intr-o sectie din Iasi au votat peste 400 de pelerini. Și in statiunile din Bihor si Covasna s-a votat masiv pe listele suplimentare

publicat 2018-10-06 19:00:29 (Libertatea)
Situatie inedita: Intr-o sectie din Iasi au votat peste 400 de pelerini. Și in statiunile din Bihor si Covasna s-a votat masiv pe listele suplimentare O situatie inedita a fost inregistrata la sectia 30 din municipiul Iasi, acolo unde in cursul diminetii de sambata, peste 400 de persoane au votat pe listele suplimentare. De asemenea, in statiunile Felix din judetul Bihor si in cele din judetul Covasna, numarul turistilor care au cerut sa voteze l-a depasit cu mult pe cel […] Post-ul Situatie inedita: Intr-o sectie din Iasi au votat peste 400 de pelerini. Și in statiunile din Bihor si Covasna s-a votat masiv pe listele suplimentare... ...continuare.

400 de buletinele de vot in plus la Baile Felix, judetul Bihor, unde voteaza multi turisti

publicat 2018-10-06 18:45:29 (Ziarul-Financiar)
400 de buletinele de vot in plus la Baile Felix, judetul Bihor, unde voteaza multi turisti BEJ Bihor a suplimentat, sambata, cu 400, buletinele de vot de la sectia din Baile Felix, unde s-a inregistrat un numar mare de turisti care voteaza la referendum pe listele suplimentare, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Intr-o STATIUNE turistica din Romania s-a VOTAT dublu: De unde au aparut in plus 400 de turisti

publicat 2018-10-06 18:00:27 (Mediafax)
Intr-o STATIUNE turistica din Romania s-a VOTAT dublu: De unde au aparut in plus 400 de turisti BEJ Bihor a suplimentat, sambata, cu 400, buletinele de vot de la sectia din Baile Felix, unde s-a inregistrat un numar mare de turisti care voteaza la referendum pe listele suplimentare, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com