CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




ADMITERE LICEU edu.ro BIHOR. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 06:15:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro BIHOR. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU BIHOR edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul BIHOR

publicat 2018-07-08 22:30:01 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul BIHOR BIHOR REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

Tragedie fara margini! O intreaga familie a murit in urma unui accident rutier

publicat 2018-07-08 18:30:01 (Antena3)
Tragedie fara margini! O intreaga familie a murit in urma unui accident rutier Tragedie fara margini in Beius, judetul Bihor! Patru persoane au murit, dupa ce soferul ar fi adormit la volan si s-au rasturnat intr-un sant. Din primele date culese de politisti la locul accidentului... ...continuare.

VIDEO/ Tornada filmata in Bihor, duminica. Cum arata vartejul

publicat 2018-07-08 17:30:11 (Libertatea)
O tornada veritabila a fost filmata in Bihor. Fenomenul meteorologic rar in Romania a fost surprins de un utilizator de facebook care a facut publice imaginile. Judetul Bihor s-a aflat duminica sub cod portocaliu de furtuni. Tornada s-a format duminica la pranz, in Nimaiesti, langa Oradea. Tornada a fost filmata de Madalin Hint, in apropiere […] Post-ul VIDEO/ Tornada filmata in Bihor, duminica. Cum arata vartejul apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident teribil in judetul Bihor! Patru persoane si-au pierdut viata dupa ce soferul a pierdut controlul volanului 

publicat 2018-07-08 16:15:01 (Antena-1)
Accident teribil in judetul Bihor! Patru persoane si-au pierdut viata dupa ce soferul a pierdut controlul volanului  Patru persoane au murit, duminica dimineata, intr-un accident care s-a produs pe DN 76, la iesirea din municipiul Beius spre localitatea Stei, in judetul Bihor.  ...continuare.

Accident grav pe DN 76, in judetul Bihor. 4 oameni au murit

publicat 2018-07-08 10:00:09 (Libertatea)
Accident grav pe DN 76, in judetul Bihor. 4 oameni au murit Patru oameni au murit, duminica dimineata, intr-un accident care s-a produs pe Drumul National 76, la iesirea din municipiul Beius spre localitatea Ștei, in judetul Bihor. Victimele erau in acelasi autoturism. Purtatorul de cuvant al Politiei Bihor, Alina Dinu, spune ca in accident a fost implicata o singura masinas. "Apelul la 112 a anuntat un […] Post-ul Accident grav pe DN 76, in judetul Bihor. 4 oameni au murit apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident grav in Bihor. Patru persoane si-au pierdut viata

publicat 2018-07-08 09:30:02 (Antena3)
Accident grav in Bihor. Patru persoane si-au pierdut viata Patru persoane au murit, duminica dimineata, intr-un accident care s-a produs pe DN 76, la iesirea din municipiul Beius spre localitatea Stei, in judetul Bihor. Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei... ...continuare.

Patru persoane au murit intr-un accident produs in judetul Bihor

publicat 2018-07-08 09:30:02 (CanCan)
Patru persoane au murit, duminica dimineata, intr-un accident care s-a produs pe DN 76, la iesirea din municipiul Beius spre localitatea Ștei, in judetul Bihor. Cele patru victime erau in acelasi autoturism, conform Mediafax. Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Bihor, Alina Dinu, in accident a fost implicat un singur autoturism. "Apelul la 112 a […] The post Patru persoane au murit intr-un accident produs in judetul Bihor appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident cumplit in Bihor. Patru oameni au murit dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat

publicat 2018-07-08 09:15:13 (Realitatea-TV)
Accident cumplit in Bihor. Patru oameni au murit dupa ce masina in care se aflau s-a rasturnat Patru persoane au murit, duminica dimineata, intr-un accident care s-a produs pe DN 76, la iesirea din municipiul Beius spre localitatea Stei, in judetul Bihor. Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Bihor, Alina Dinu, in accident a fost implicat un singur autoturism, noteaza Mediafax."Apelul la 112 a anuntat un accident pe DN 76, la iesirea din municipiul Beius spre Stei. A fost implicat un singur autoturism. Datele pe care le am sunt ca patru persoane sunt decedate", a spus... ...continuare.

Patru barbati au fost raniti intr-o altercatie cu romii din localitatea Borod, judetul Bihor

publicat 2018-07-07 15:45:01 (Antena-1)
A fost scandal mare, aseara, intr-o comuna bihoreana. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro