CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Scandal in Bihor, din cauza unor copii rromi prinsi la furat de mere. 14 persoane s-au luat la bataie

publicat 2018-07-07 13:00:12 (Libertatea)
Scandal in Bihor, din cauza unor copii rromi prinsi la furat de mere. 14 persoane s-au luat la bataie Scandal in Bihor, din cauza unor copii rromi prinsi la furat de mere. 14 persoane s-au luat la bataie dupa ce minorii au fost prinsi la furat de mere s-au intors cu ajutoare. Oamenii din satul Borod au protestat in fata Primariei din localitate pentru ca autoritatile sa ia masuri, spunand ca sunt terorizati de […] Post-ul Scandal in Bihor, din cauza unor copii rromi prinsi la furat de mere. 14 persoane s-au luat la bataie apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Alerta de pesta porcina africana in Romania. Zonele vizate de virus

publicat 2018-07-07 09:00:11 (ProTV)
Virusul pestei porcine africane (PPA) a fost confirmat vineri seara la porcii dintr-o gospodarie din localitatea Crestur, judetul Bihor, informeaza Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (ANSVSA). ...continuare.

Scandal monstru intr-o comuna din Bihor: 14 persoane au fost implicate. Un barbat a fost lovit cu lopata in cap

publicat 2018-07-07 08:45:02 (Antena3)
Scandal monstru intr-o comuna din Bihor: 14 persoane au fost implicate. Un barbat a fost lovit cu lopata in cap Scandal monstru intr-o comuna din Bihor. Doua tabere s-au luat la bataie, dupa ce cativa copii ar fi fost surprinsi la furat mere. Un barbat a fost batut cu lopata in cap de rudele copiilor prinsi la... ...continuare.

Scandal in Bihor. 14 persoane s-au batut dupa ce cativa copii ar fi fost prinsi la furat mere

publicat 2018-07-07 07:30:12 (ProTV)
Scandal monstru într-o comuna din Bihor. Doua tabere s-au luat la bataie, dupa ce câtiva copii ar fi fost surprinsi la furat mere. ...continuare.

ALERTA. Pesta Porcina africana se exinde in Romania

publicat 2018-07-06 23:00:12 (Realitatea-TV)
ALERTA. Pesta Porcina africana se exinde in Romania Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala Bucuresti (I.D.S.A.) a confirmat vineri prezenta virusului Pestei Porcine Africane la 57 de porci intr-o gospodarie din judetul Bihor, care au fost sacrificati, anunta vineri ANSVSA. "Astazi, (n.r. vineri), 6 iulie, Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala Bucuresti (I.D.S.A.) - Laboratorul National de Referinta pentru Pesta Porcina Africana a confirmat prezenta virusului Pestei Porcine Africane la porcii dintr-o gospodarie din localitatea... ...continuare.

ANSVSA: Pesta Porcina africana, confirmata intr-o gospodarie din Bihor. Porcii au fost sacrificati

publicat 2018-07-06 23:00:11 (Mediafax)
ANSVSA: Pesta Porcina africana, confirmata intr-o gospodarie din Bihor. Porcii au fost sacrificati Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala Bucuresti (I.D.S.A.) a confirmat vineri prezenta virusului Pestei Porcine Africane la 57 de porci intr-o gospodarie din judetul Bihor, care au fost sacrificati, anunta vineri ANSVSA. ...continuare.

Alerta in vestul Romaniei! Focar de pesta porcina in Bihor

publicat 2018-07-06 22:15:02 (Antena3)
Alerta in vestul Romaniei! Focar de pesta porcina in Bihor Alerta in vestul Romaniei, unde a fost identificat un focar de pesta porcina africana. "Astazi, 6 iulie, Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala Bucuresti (I.D.S.A.) - Laboratorul National de... ...continuare.

Avertizare COD PORTOCALIU de INUNDATII

publicat 2018-07-06 16:15:11 (Romania-TV)
Avertizare COD PORTOCALIU de INUNDATII Avand in vedere situatia hidrometeorologica actuala si prognoza meteorologica pentru urmatoarele 96 de ore, ca urmare a precipitatiilor prognozate si propagarii se pot produce scurgeri importante pe versanti, torenti, paraie, viituri rapide pe raurile mici cu posibile efecte de inundatii locale si cresteri de debite si niveluri cu posibile depasiri ale COTELOR DE APARARE, dupa cum urmeaza: COD GALBEN - In intervalul 07.07.2018 ora 12:00 - 10.07.2018 ora 18:00 pe raurile din bazinele... ...continuare.

Accident grav in Ramnicu Valcea. Doi copii si trei adulti au fost raniti

publicat 2018-07-05 19:00:12 (Romania-TV)
Accident grav in Ramnicu Valcea. Doi copii si trei adulti au fost raniti In accident au fost implicate doua autoturisme, unul inmatriculat provizoriu in judetul Bihor si altul inmatriculat in Valcea. Reprezentantul IPJ a precizat ca toate cele cinci victime sunt constiente, cei trei adulti fiind transportati la spital iar copiii, unul de aproximativ trei ani si altul de sapte ani, primesc ingrijiri medicale in ambulante. Este posibil ca dupa ingrijirile acordate in ambulante si copii sa fie transportati la spital. "Un autoturism cu numere provizorii de Bihor a... ...continuare.

BIHOR. Fratii Puscau au drogat un sat de tigani

publicat 2018-07-04 09:30:05 (Evenimentul-Zilei)
BIHOR. Fratii Puscau au drogat un sat de tigani Doi frati din Tinca, Valentin si Florin Puscau, au vandut substannte psihotrope romilor din comuna. Pe 1 aprilie, procurorii DIICOT au autorizat un investigator sub acoperire ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro