CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un autocar, un microbuz si o autoutilitara s-au ciocnit in Bihor - trei persoane au fost ranite

publicat 2018-07-16 07:45:14 (Romania-TV)
Un autocar, un microbuz si o autoutilitara s-au ciocnit in Bihor - trei persoane au fost ranite "Pe DN79 (E671) Oradea - Salonta, intre localitatile bihorene Les si Nojorid, a avut loc in jurul orei 06.00 o coliziune intre un autocar, un microbuz si o autoutilitara. Potrivit primelor date, trei persoane au suferit leziuni usoare", anunta Centrul Infotrafic. Traficul rutier este intrerupt pe ambele sensuri. Ruta ocolitoare propusa de politisti este: Inand - DJ 797 - Cefa - Santandrei - Oradea. Maiorul Camelia Rosca, purtatorul de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta... ...continuare.

Accident cu trei raniti pe DN 79, in Bihor. Care este starea victimelor

publicat 2018-07-16 07:45:11 (Libertatea)
Accident cu trei raniti pe DN 79, in Bihor. Care este starea victimelor Trei autovehicule au fost implicate intr-o coliziune in Bihor luni dimineata iar traficul este intrerupt pe ambele sensuri intre localitatile bihorene Les si Nojorid pe DN79, informeaza Centrul Infotrafic al Politiei Romane. Trei persoane au fost ranite si au primit ingrijiri medicale la fata locului. Accidentul s-a produs luni dimineata in jurul orei 6.00 intre […] Post-ul Accident cu trei raniti pe DN 79, in Bihor. Care este starea victimelor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ACCIDENT GRAV in BIHOR. Trei autovehicule au fost implicate intr-o COLIZIUNE

publicat 2018-07-16 07:45:04 (Evenimentul-Zilei)
ACCIDENT GRAV in BIHOR. Trei autovehicule au fost implicate intr-o COLIZIUNE Accident grav in Bihor, produs luni dimineata pe Drumul National DN79. Trei autovehicule s-au ciocnit, din coliziune rezultand trei victime. ...continuare.

Un jurnalist din Romania a murit la 42 de ani, dupa ce i s-a facut rau pe strada

publicat 2018-07-14 22:30:02 (Antena3)
Un jurnalist din Romania a murit la 42 de ani, dupa ce i s-a facut rau pe strada Doliu in presa romaneasca! Un jurnalist din Bihor a murit la varsta de doar 42 de ani, dupa ce i s-a facut rau pe strada. Potrivit unor surse medicale, jurnalistului in varsta de 42 de ani i s-a facut... ...continuare.

Alerta! Focar de pesta porcina in Bihor

publicat 2018-07-13 12:00:03 (Antena3)
Alerta! Focar de pesta porcina in Bihor Alerta in judetul Bihor unde la o ferma a fost depistat in urma controalelor virusul Pestei Porcine Africane. Este vorba de o gospodarie din comuna Abramut, judetul Bihor unde autoritatile au impus masuri de... ...continuare.

Politistul spagar a dat de gol o retea de evazionisti

publicat 2018-07-12 01:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Politistul spagar a dat de gol o retea de evazionisti Caz de poveste in judetul Mures. O ancheta a Directiei Generale Anticoruptie (DGA) a condus la descoperirea unei adevarate retele de evazionisti, din sase judete: Mures, Sibiu, Brasov, Hunedoara, Bihor si Satu Mare. ...continuare.

CRIZA ACUTA de forta de munca. Putini candidati indeplinesc cerintele angajatorilor

publicat 2018-07-11 12:15:12 (Money.ro)
O statistica Manpower Group ne plaseaza Romania pe locul al doilea in lume la criza de personal, dupa Japonia. 81% dintre angajatori au probleme sa-si gaseasca oameni pregatiti, arata acelasi studiu.   In Bihor, spre exemplu, sunt inregistrati 5.000 de someri, dintre care peste 3.500 au studii sub nivelul minim cerut de catre companii. In schimb, in tot judetul sunt peste 2500 de locuri de munca libere.   "La un salariu minim pe economie, in trei schimburi la o distanta... ...continuare.

Caz ULUITOR in Bihor! Un doctor a fost filmat in timp ce abia se mai tinea pe picioare

publicat 2018-07-09 17:00:02 (Antena-1)
Un medic ginecolog din Bihor a fost filmat in timp ce abia se mai tinea pe picioare. Doctorul se afla sub influenta unor medicamente care se elibereaza doar pe baza de reteta. ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele FINALE obtinute de elevi la BACALAUREAT in BIHOR au fost publicate

publicat 2018-07-09 10:45:05 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele FINALE obtinute de elevi la BACALAUREAT in BIHOR au fost publicate REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. 9 iulie 2018 ora 10:00: Rezultatele (dupa contestatii) pentru prima sesiune, au fost publicate.   REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din BIHOR la BACALAUREAT.  4 iulie... ...continuare.

BIHOR REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
BIHOR REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat BIHOR REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din BACAU REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro