EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




RASTURNARE de SITUAȚIE! Anunt despre Liviu Dragnea!

publicat 2018-09-15 21:15:06 (Evenimentul-Zilei)
RASTURNARE de SITUAȚIE! Anunt despre Liviu Dragnea! Nu se pune problema unei cereri de demisie a presedintelui PSD, a anuntat Presedintele PSD Bihor, Ioan Mang. ...continuare.

RASTURNARE de SITUAȚIE! Un lider PSD face ANUNȚUL despre Dragnea: "Nu se pune problema!"

publicat 2018-09-15 20:45:02 (Capital)
RASTURNARE de SITUAȚIE! Un lider PSD face ANUNȚUL despre Dragnea: "Nu se pune problema!" Nu se pune problema unei cereri de demisie a presedintelui PSD, a anuntat Presedintele PSD Bihor, Ioan Mang, ...continuare.

Organizatiile PSD din Ardeal ii cer lui Dragnea sa convoace CEx de urgenta. Reactia liderului PSD Bihor

publicat 2018-09-15 19:15:11 (ProTV)
Presedintele PSD Bihor, Ioan Mang, a declarat, sâmbata , ca liderii organizatiilor PSD din Transilvania nu si-au pus problema unei cereri de demisie a presedintelui PSD, Liviu Dragnea. ...continuare.

ALERTA in PSD! Solicitare de URGENȚA a liderilor din Ardeal pentru Liviu Ddragnea. Tensiunile ating COTE MAXIME

publicat 2018-09-15 16:30:04 (Evenimentul-Zilei)
ALERTA in PSD! Solicitare de URGENȚA a liderilor din Ardeal pentru Liviu Ddragnea. Tensiunile ating COTE MAXIME Dupa declaratia de vineri a liderului PSD Bihor, Ioan Mang, cu privire la organizarea de urgenta a unei noi sedinte a CExN pentru clarificarea tensiunilor din partid, si alti lideri judeteni se alatura acestui demers, pe care il considera necesar. ...continuare.

Avertismentul meteorologilor pentru 6 judete!

publicat 2018-09-15 16:30:03 (Cotidianul)
Avertismentul meteorologilor pentru 6 judete! Potrivit meteorologilor, in localitati din judetele Timis, Brasov, Harghita, Bihor, Maramures si Suceava, se vor semnala... [...] The post Avertismentul meteorologilor pentru 6 judete! appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Atentionare meteo! Cod galben de averse si descarcari electrice in mai multe judete din tara

publicat 2018-09-15 12:15:01 (Antena3)
Atentionare meteo! Cod galben de averse si descarcari electrice in mai multe judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie a emis sambata o atentionare nowcasting Cod galben de averse si descarcari electrice pentru localitati din judetele Bihor, Arad si Timis, valabila pana la ora... ...continuare.

Presedinte PSD Bihor: Trebuie sa facem un Cex, sa vedem daca partidul e sau nu pe ideea lui Firea

publicat 2018-09-14 21:45:11 (Realitatea-TV)
Presedinte PSD Bihor: Trebuie sa facem un Cex, sa vedem daca partidul e sau nu pe ideea lui Firea Presedintele PSD Bihor, Ioan Mang, a declarat vineri, pentru Mediafax, ca trebuie stabilit in CEx daca partidul este pe ideea Gabrielei Firea sau nu. De asemenea, acesta spune ca atat primarul Capitalei, cat si oricine care nu respecta o decizie luata in partid, de majoritate, ar trebui sanctionat. "Parerea mea personala este ca, intrucat dna Firea a iesit astazi cu alte stiri si cu alte...trebuie organizat un CEx si stabilit daca partidul este pe ideea dnei Firea sau nu. Dansa, pana la urma,... ...continuare.

Presedinte PSD Bihor: Sunt anumite lucruri care trebuie discutate in Comitetul Executiv

publicat 2018-09-14 17:15:14 (Romania-TV)
Presedinte PSD Bihor: Sunt anumite lucruri care trebuie discutate in Comitetul Executiv "Sunt anumite lucruri care trebuie discutate in Comitetul Executiv si in aceasta a doua jumatate a lunii se va tine acel comitet", a declarat Ioan Mang, vineri, intr-o interventie telegonica la Digi 24. Intrebat daca Liviu Dragnea a fost de acord sa convoace aceasta sedinta, Mang a precizat: "Da, sigur. Si dansul a spus ca trebuie convocat cat mai repede un Comitet Executiv". Liderul PSD Bihor a precizat ca trebuie lamurita "zvonistica". "Trebuie discutata si lamurita si aceata zvonistica... ...continuare.

Confirmare din PSD: Dragnea vrea sa CONVOACE CEX

publicat 2018-09-14 16:45:16 (Puterea)
Confirmare din PSD: Dragnea vrea sa CONVOACE CEX Liviu Dragnea vrea sa puna capat tensiunilor din partid. Va convoca o sedinta a Comitetului Executiv in a doua jumatate a lunii septembrie. Informatia vine de la seful PSD Bihor, Ioan Mang, care a fost prezent, joi, la discutii cu presedintele social-democrat. "Ioan Mang, presedinte PSD Bihor: Sunt anumite lucruri care trebuie discutate in Comitetul Executiv si in aceasta a doua jumatate a lunii se va tine acel Comitet. - Ati vorbit cu Liviu Dragnea, il va convoca, ati avut o asemenea... ...continuare.

Valenti Impex din Bihor, unul dintre cei mai mari producatori de incaltaminte din Romania, a concediat 800 de salariati si a renuntat la o mare parte din productie

publicat 2018-09-14 00:30:14 (Ziarul-Financiar)
Valenti Impex din Bihor, unul dintre cei mai mari producatori de incaltaminte din Romania, a concediat 800 de salariati si a renuntat la o mare parte din productie Citeste si: Judetul Bihor "tine in maini" un sfert din industria de incaltaminte. Alte 20 de judete sunt invizibile Harta productiei de pantofi a Romaniei unde lucreaza 50.000 de oameni. Judetul Bihor "tine in maini" un sfert din toata industria, pe cand alte peste 20 de judete sunt invizibile a In 2017, compania Valenti Impex, detinuta de antreprenorul bihorean Antal Nemes, avea afaceri de 8 milioane de euro si peste 1.000 de angajati, iar in aprilie 2018 a ajuns la un numar de 310... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro | Oferte GearBest.com