Stiri locale

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 114 115 Pag. urm. »

Olanda - Germania, socul serii de duminica in preliminariile EURO 2020

publicat 2019-03-24 13:15:42 (OnlineSport)
Ciocnirea titanilor fotbalului european, duminica seara, la Amsterdam, in Grupa C a preliminariilor pentru Campionatul European de anul viitor. ...continuare.

LIVE Halep - Hercoq in turul 3 la Miami (20:00)

publicat 2019-03-24 09:15:46 (OnlineSport)
Simona Halep o intalneste pe Polona Hercoq din Slovenia, duminica seara, de la ora 20:00, intr-un meci din turul 3 la Miami Open. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video ...continuare.

Pariati pe Ungaria - Croatia

Vicecampioana mondiala Croatia are o deplasare dificila pe terenul Ungariei de duminica seara in preliminariile EURO 2020. Vedeti aici cotele oferite de FORTUNA. ...continuare.

Keseru: "Se putea mai mult"

publicat 2019-03-23 21:30:47 (OnlineSport)
Claudiu Keseru a marcat golul Romaniei in deplasare cu Suedia, dar nu a fost de ajuns pentru a evita infrangerea in prima partida a preliminariilor EURO 2020. ...continuare.

Sapunaru: "Vom incerca sa ne calificam"

Fundasul Cristi Sapunaru a fost integralist contra Suediei si a ratat in prelungiri egalarea scorului cu un sut din cativa metri. ...continuare.

Chipciu: "Nu s-a terminat nimic"

Alexandru Chipciu spune ca impresia tricolorilor dupa meciul cu Suedia este ca se putea mai mult si este de parere ca nu s-a pierdut nimic in perspectiva calificarii la EURO 2020. ...continuare.

Clasamentul in Grupa Romaniei de calificare la EURO 2020

publicat 2019-03-23 21:15:54 (OnlineSport)
Vedeti in aceasta pagina clasamentul in Grupa F din care face parte si Romania in preliminariile EURO 2020. ...continuare.

Contra, primele explicatii dupa infrangerea din Suedia: "De ce sa n-avem sanse la calificare?!"

Selectionerul Cosmin Contra a vorbit la cald dupa meciul pierdut de Romania, sambata seara, in deplasare cu Suedia, in primul meci din preliminariile EURO 2020. ...continuare.

Prostia se plateste! Doua erori ne aduc infrangerea in Suedia

publicat 2019-03-23 21:00:47 (OnlineSport)
Nationala Romaniei a debutat cu o infrangere in campania de calificare la EURO 2020 si a lasat toate punctele Suediei in deplasare de la Stockholm, dupa un 2-1 (2-0), marcat de erorile defensive din prima repriza. ...continuare.

Programul complet al Romaniei in preliminariile EURO 2020

publicat 2019-03-23 10:00:45 (OnlineSport)
Tricolorii debuteaza, sambata seara, intr-o noua campanie de calificare la un turneu final. Vedeti in aceasta pagina programul complet al meciurilor din Grupa F. ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 114 115 Pag. urmatoare »