Stiri locale

Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 120 121 Pag. urm. »

Ianis Hagi a facut spectacol contra rusilor de la Rubin Kazan

publicat 2019-01-17 19:15:15 (OnlineSport)
Ianis Hagi a facut spectacol contra rusilor de la Rubin Kazan Viitorul a disputat, joi, un nou amical in cantonamentul din Antalya, iar Ianis Hagi a fost remarcatul partidei. ...continuare.

FCSB termina la egalitate primul amical din Spania. Vlad, eroul ros-albastrilor!

publicat 2019-01-17 19:00:13 (OnlineSport)
FCSB termina la egalitate primul amical din Spania. Vlad, eroul ros-albastrilor! Echipa FCSB a inceput seria amicalelor din cantonamentul spaniol cu o remiza in fata elvetienilor de la FC Lucerna. ...continuare.

Nebunie la Australian Open. Meci din turneul feminin incheiat la ora locala 3:12 AM

publicat 2019-01-17 18:30:28 (OnlineSport)
Nebunie la Australian Open. Meci din turneul feminin incheiat la ora locala 3:12 AM Ziua a patra de la Australian Open a inceput la ora locala 11 joi si s-a incheiat la ora 3 si 12 minute vineri cu un meci maraton de doua ore si 42 de minute intre Garbine Muguruza si Johanna Konta. ...continuare.

Ronnie O'Sullivan, primul semifinalist la Masters

publicat 2019-01-17 18:15:15 (OnlineSport)
Ronnie O'Sullivan, primul semifinalist la Masters Englezul Ronnie O'Sullivan s-a calificat, joi dupa-amiaza, in semifinalele turneului Masters de la Londra. ...continuare.

Simona Halep prefateaza duelul cu Venus Williams

Simona Halep prefateaza duelul cu Venus Williams Calificata in turul 3 la Australian Open, Simona Halep se gandeste deja la confruntarea cu Venus Williams, jucatoare impotriva careia a mai jucat de cinci ori. ...continuare.

Florin Segarceanu a intervenit decisiv pentru Simona Halep. Gestul care a intors meciul cu Sofia Kenin

publicat 2019-01-17 14:30:15 (OnlineSport)
Florin Segarceanu a intervenit decisiv pentru Simona Halep. Gestul care a intors meciul cu Sofia Kenin La un moment dat, in setul decisiv la scorul de 1-1, Simona Halep a avut o interactiune din priviri si gesturi cu oamenii din loja ei. ...continuare.

Doua amicale tari pentru nationala de tineret inaintea Campionatului European

publicat 2019-01-17 14:15:16 (OnlineSport)
Doua amicale tari pentru nationala de tineret inaintea Campionatului European Calificata la turneul final al Campionatului European U21 dupa doua decenii, nationala pregatita de Mirel Radoi isi va masura fortele cu doua dintre echipele de top ale continentului inainte de a merge la marea competitie din Italia si San Marino. ...continuare.

S-a accidentat din nou Simona Halep la Australian Open?

S-a accidentat din nou Simona Halep la Australian Open? Dupa victoria obtinuta la mare lupta in fata americancei Sofia Kenin, jucatoare de pe locul 37 mondial, Simona Halep a oferit o declaratie interesanta si ingrijoratoare in acelasi timp. ...continuare.