Articole

Stiri locale

Iasiul l-a cedat pe Kizito la o echipa din playoff-ul Champions League

publicat 2018-08-17 17:45:10 (OnlineSport)
Chiar in ziua derby-ului Moldovei cu FC Botosani (vineri, 21:00), echipa CSM Politehnica Iasi l-a transferat pe ugandezul Luwagga William Kizito la BATE Borisov. ...continuare.

Real Madrid pregateste asaltul pentru transferul lui Neymar

publicat 2018-08-17 17:30:09 (OnlineSport)
Clubul Real Madrid ar plati o suma astronomica pentru transferul atacantului brazilian Neymar de la Paris Saint-Germain. ...continuare.

Roman adus de FCSB de la Botosani

Al doilea transfer realizat de FCSB dupa calificarea in playoff-ul Europa League este mijlocasul Mihai Roman de la FC Botosani. ...continuare.

FCSB si-a luat fundas stanga de la Astra Giurgiu

publicat 2018-08-17 17:15:10 (OnlineSport)
FCSB a anuntat, vineri dupa-amiaza, transferul fundasul stanga Alexandru Stan de la Astra Giurgiu. ...continuare.

Becali i-a hotarat viitorul lui Gnohere

publicat 2018-08-17 13:45:09 (OnlineSport)
Cele doua goluri marcate de atacantul francez Harlem Gnohere in returul cu Hajduk Split i-au consolidat acestuia pozitia la FCSB. ...continuare.

LIVE Poli Iasi - FC Botosani (21:00)

publicat 2018-08-17 13:00:12 (OnlineSport)
Etapa a 5-a din Liga 1 Betano incepe, vineri seara, de la ora 21:00, cu derby-ul Moldovei care le aduce fata in fata pe Poli Iasi si FC Botosani. Apasati aici pentru live video ...continuare.

MM Stoica despre meciul cu Rapid Viena: "Ne-o dam cu ei"

FCSB s-a calificat in extremis in playoff-ul Europa League dupa un gol marcat de Harlem Gnohere in minutul 90+3, iar pentru prezenta in grupele competitiei ros-albastrii trebuie sa treaca de puternica Rapid Viena. ...continuare.

Europa League: Baicu, golul serii. Dramatismul FCSB, depasit de un 8-1 in Rusia

publicat 2018-08-17 08:15:10 (OnlineSport)
Seara de Europa League a prilejuit momente foarte interesante. Unul a fost in Romania, golul de generic al lui Baicu, dar si  un 8-1 in Rusia, un meci intors de gazde dupa ce pierdusera in tur cu 4-0! ...continuare.

Meciul Simonei Halep cu Ashleigh Barty reprogramat pentru vineri ora 18:00

publicat 2018-08-17 05:15:10 (OnlineSport)
Simona Halep are parte de o noua amanare de program la Cincinnati, turneu pe care il disputa in aceasta saptamana. ...continuare.

Becali nemultumit de jocul FCSB: "Nu suntem echipa de Europa"

publicat 2018-08-17 01:00:09 (OnlineSport)
Gigi Becali, patronul FCSB, s-a aratat nemultumit de jocul echipei sale in returul cu Hajduk Split, meci castigat de ros-albastri dupa un gol marcat de Harlem Gnohere in minutul 90+3. ...continuare.