Articole

Stiri locale

LIVE Voluntari - Dunarea Calarasi (15:00)

publicat 2019-02-17 11:30:14 (OnlineSport)
LIVE Voluntari - Dunarea Calarasi (15:00) Etapa a 24-a din Liga 1 Betano cobtinua, duminica, cu meciul FC Voluntari - Dunarea Calarasi.  ...continuare.

Halep reactioneaza dupa finala pierduta la Doha: "N-am mai avut benzina". Ce spune despre accidentarea inchipuita a lui Mertens

publicat 2019-02-16 23:00:13 (OnlineSport)
Halep reactioneaza dupa finala pierduta la Doha: N-am mai avut benzina. Ce spune despre accidentarea inchipuita a lui Mertens Simona Halep a vorbit la rece despre finala pe care a dominat-o la Doha pana la un punct si pe care in cele din urma a pierdut-o pe siretenia adversarei. ...continuare.

CFR Cluj pierde puncte acasa cu Astra. Giurgiuvenii mai mult de o repriza in zece!

publicat 2019-02-16 22:15:36 (OnlineSport)
CFR Cluj pierde puncte acasa cu Astra. Giurgiuvenii mai mult de o repriza in zece! Liderul CFR Cluj ramane fara victorie in 2019 dupa 1-1 pe teren propriu cu Astra Giurgiu, sambata seara, intr-un meci din etapa a 24-a in Liga 1 Betano. ...continuare.

Simona Halep pierde finala de la Doha in fata unei adversare care a simulat o accidentare in setul doi

publicat 2019-02-16 19:45:16 (OnlineSport)
Simona Halep pierde finala de la Doha in fata unei adversare care a simulat o accidentare in setul doi Simona Halep a avut-o in mana pe Elise Mertens in finala de la Doha la 6-3 si 2-0, dar jucatorea din Belgia a apelat la unul dintre tertipurile acestui sport solicitand un timeout medical care s-a dovedit de departe cea mai inspirata lovitura a meciului. O intrerupere care a scos-o pe Halep din ritm si asa s-a ajuns intr-un set decisiv in care jucatoarea din Romania a cedat fizic. ...continuare.

Romania castiga primul meci in Rugby Europe Championship

publicat 2019-02-16 19:15:14 (OnlineSport)
Romania castiga primul meci in Rugby Europe Championship Nationala Romaniei a invins Germania, sambata, intr-o partida din etapa secunda a Rugby Europe Championship desfasurata la Botosani. ...continuare.

Primul gol marcat de Stanciu la arabi

publicat 2019-02-16 19:00:17 (OnlineSport)
Primul gol marcat de Stanciu la arabi Mijlocasul Nicolae Stanciu a marcat, sambata, primul sau gol in tricoul echipei Al Ahli Jeddah. ...continuare.

Marius Copil renunta la colaborarea cu Andrei Pavel

Marius Copil renunta la colaborarea cu Andrei Pavel Jucatorul Marius Copil, singurul tenismen roman aflat in prima suta mondiala, a anuntat incetarea colaborarii cu Andrei Pavel. ...continuare.

Mangia, multumit de atitudinea jucatorilor sai

publicat 2019-02-16 17:45:13 (OnlineSport)
Mangia, multumit de atitudinea jucatorilor sai Devis Mangia este un antrenor fericit dupa ce Craiova a castigat in depalsare cu Hermannstadt si a revenit pe locul doi in clasament. ...continuare.

Miriuta: "Un rezultat mincinos"

publicat 2019-02-16 17:30:16 (OnlineSport)
Miriuta: Un rezultat mincinos Vasile Miriuta considera nedrept rezultatul inregistrat la finalul partidei dintre Hermannstadt si Craiova in etapa a 24-a din Liga 1 Betano. ...continuare.

publicat 2019-02-16 17:00:13 (OnlineSport)
VIDEO: Ce atacant din Liga 1 suteaza la vinclu cel mai bine? Rusescu nu stie sa traga la poarta! Episodul al cincilea din serialul Fotbalist de Romania, cel care in cadrul unui conceput unic il va desemna la final pe cel mai bun jucator din Liga 1 Betano, a ajuns la Episodul 5. Dupa „examenul„ de la Astra din prima parte a episodului, in cea de-a doua ntra in scena atacantii din campionat, cate unul din partea fiecarui club. Privindu-i pe toti, sare in ochi faptul ca Raul Rusescu habar nu are sa suteze la poarta. ...continuare.