CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Lista salariilor oferite acum de Profi

publicat 2018-05-20 15:00:18 (Romania-TV)
Lista salariilor oferite acum de Profi Iata oferta de munca disponibila la Profi in acesta perioada si salariile oferite, potrivit anunturilor de recrutare publicate de companie pe eJobs.ro: Salarii brute de 1.700 de lei lunar (1.045 de lei "in mina") si cazarea asigurata pentru lucratorii comerciali din Dragasani, Babeni (ambele din judetul Valcea), din Ramnicu Valcea, Petrosani si Targu-Jiu, dispusi sa lucreze la Profi in Sibiu. Lucratori comerciali si casieri mobili angajati, pe venituri de 2.800 lei brut lunar (aproape 1.700... ...continuare.

Accident mortal in aceasta seara in judetul Valcea. Imagini horror

publicat 2018-05-19 20:00:02 (Antena3)
Accident mortal in aceasta seara in judetul Valcea. Imagini horror In urma cu putin timp un grav accident a avut loc in localitatea Budesti, judetul Valcea. In urma acestui accident, o persoana a decedat, iar alte doua sunt in stare foarte grava. Un sofer, de 20 de ani,... ...continuare.

Accident cumplit pe Valea Oltului! O persoana si-a pierdut viata

publicat 2018-05-19 19:00:02 (Antena-1)
Accident cumplit pe Valea Oltului! O persoana si-a pierdut viata Accident cumplit in judetul Valcea, din cauza carosabilului umed si a neadaptarii vitezei pentru conditiile meteo.  ...continuare.

Cod galben de ploi si descarcari electrice in judetul Olt si Valcea

publicat 2018-05-19 16:00:43 (Libertatea)
Cod galben de ploi si descarcari electrice in judetul Olt si Valcea Cod galben de ploi si descarcari electrice, in judetul Olt si Valcea, prelungit pana la ora 17.30. Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis sambata dupa-amiaza atentionari nowcasting cod galben de ploi si descarcari electrice in 18 dintre judetele tarii. Cod galben de ploi si descarcari electrice, sambata, 19 mai, in mai multe zone din […] Post-ul Cod galben de ploi si descarcari electrice in judetul Olt si Valcea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O utilitara plina cu stupi si sirop a ars ca o torta pe un drum din Valcea

publicat 2018-05-19 09:15:17 (ProTV)
O dubita s-a facut scrum, vineri seara, pe un drum din comuna Mosoaia, judetul Arges. ...continuare.

Femeie lovita de tren in timp ce culegea plante langa calea ferata

publicat 2018-05-17 15:00:16 (Romania-TV)
Femeie lovita de tren in timp ce culegea plante langa calea ferata Femeia de 60 de ani, din comuna Racovita, a fost lovita, joi, de trenul care circula pe ruta Sibiu - Ramnicu Valcea, fiind transportata de urgenta la spital, potrivit reprezentantilor Inspectoratului de Politie Judetean (IPJ) Valcea. Se pare ca femeia se afla in imediata apropiere a sinelor, unde culegea plante. Victima prezenta o rana la cap si a fost transportata de urgenta la spital, a precizat sursa citata. ...continuare.

S-a redeschis circulatia pe Transalpina. Iata ce restrictii sunt impuse!

publicat 2018-05-16 23:00:13 (Realitatea-TV)
S-a redeschis circulatia pe Transalpina. Iata ce restrictii sunt impuse! S-a redeschis circulatia pe Transalpina, miercuri, astfel ca cel mai inalt si spectaculos drum din Romania poate fi traversat cu masina, insa deocamdata numai in timpul zilei si cu restrictii de viteza. Decizia deschiderii circulatiei pe Transalpina fost luata in urma verificarii starii drumului de catre o comisie mixta formata din reprezentantii DRDP Craiova, SDN Targu-Jiu, SDN Valcea, IPJ Gorj si IPJ Valcea.Conform glasul-hd.ro, comisia care a analizat traseul a dispus si mentinerea... ...continuare.

Cod portocaliu de fenomene periculoase in mai multe localitati din Valcea. Alerta meteo

publicat 2018-05-15 21:30:25 (Libertatea)
Cod portocaliu de fenomene periculoase in mai multe localitati din Valcea. Alerta meteo Cod portocaliu de fenomene periculoase in mai multe localitati din Valcea, potrivit unei avertizari nowcasting emise de Administratia Nationala de Meteorologie, pentru orele urmatoare. Potrivit ultimelor informatii emise de meteorologi, in localitatile Ramnicu Valcea, Calimanesti, Babeni, Brezoi, Mihaesti, Francesti, Budesti, Tomsani, Galicea, Stoenesti, Barbatesti, Nicolae Balcescu, Ocnele Mari, Perisani, Pietrari, Pausesti-Maglasi, Bujoreni, Popesti, Pausesti, Berislavesti, […]... ...continuare.

Romanca urmarita international, prinsa in Valcea. Ce i-a facut unei batrane de 92 de ani din Germania

publicat 2018-05-15 18:00:27 (ProTV)
Politistii au gasit-o pe femeie în comuna Vladesti. ...continuare.

Lovitura pentru Adriana Iliescu, cea mai batrana mama din Romania! A pierdut definitiv procesul cu rudele ei

publicat 2018-05-14 11:30:04 (CanCan)
Adriana Iliescu (79 de ani), cea mai batrana mama din Romania, a primit o veste proasta. Femeia a pierdut definitiv procesul cu rudele sale din Balcesti, judetul Valcea. (AFLA AICI CUM POȚI CAȘTIGA ȘI TU DE ACASA CHIAR ȘI 10.000 DE EURO LUNAR) Recursul ei a fost respins de catre judecatorii de la Tribunalul Valcea, decizia fiind […] The post Lovitura pentru Adriana Iliescu, cea mai batrana mama din Romania! A pierdut definitiv procesul cu rudele ei appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro