CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




edu.ro REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul VALCEA: Elevii care au terminat clasa a VIII-a afla primele rezultate la EVALUARE NAȚIONALA 2018

publicat 2018-06-19 08:30:02 (Antena3)
edu.ro REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul VALCEA: Elevii care au terminat clasa a VIII-a afla primele rezultate la EVALUARE NAȚIONALA 2018 edu.ro REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018 in judetul VALCEA. Rezultatele Evaluarii Nationale, pe care peste 150.000 de elevi au sustinut-o in perioada 11-14 iunie, vor fi afisate marti, atat la institutiile d... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA VALCEA. Notele la Evaluarea nationala din judetul VALCEA pe EDU.RO

publicat 2018-06-19 06:30:03 (Antena3)
REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA VALCEA. Notele la Evaluarea nationala din judetul VALCEA pe EDU.RO REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA VALCEA. Rezultatele la Evaluarea Nationala vor fi facute publice marti, pana la ora 12,00.  Acestea vor fi afisate la centrele de examen si pe edu.ro. REZULTATE... ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2018. Notele obtinute de elevi la EVALUARE in VALCEA, pe EDU.RO

publicat 2018-06-19 05:45:03 (Antena3)
REZULTATE EVALUARE NAȚIONALA 2018. Notele obtinute de elevi la EVALUARE in VALCEA, pe EDU.RO EVALUARE NAȚIONALA 2018 - edu.ro. Rezultatele obtinute de elevii din JUDEȚUL VALCEA, la examenul de EVALUARE NAȚIONALA din 2018, sustinute in ȘCOLILE din ROMANIA vor fi afisate pe evaluare.edu.ro. Pe... ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala judetul Valcea 2018: Lista Edu.ro

publicat 2018-06-18 14:15:20 (ProTV)
Rezultate Evaluare Nationala 2018 judetul Vâlcea vor fi publicate marti, 19 iunie, pe edu.ro. ...continuare.

Noi avertizari emise de hidrologi. Cod portocaliu de inundatii pe rauri din mai multe judete

publicat 2018-06-18 12:30:03 (Antena3)
Noi avertizari emise de hidrologi. Cod portocaliu de inundatii pe rauri din mai multe judete Hidrologii au emis o avertizare cod portocaliu de inundatii pentru rauri din judetele Valcea, Arges, Olt si Dambovita, valabila pana luni la ora 24.00. Sub cod galben de inundatii sunt rauri din 20 de... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii pe rauri din mai multe judete

publicat 2018-06-18 12:15:11 (Mediafax)
Cod portocaliu de inundatii pe rauri din mai multe judete Hidrologii au emis o avertizare cod portocaliu de inundatii pentru rauri din judetele Valcea, Arges, Olt si Dambovita, valabila pana luni la ora 24.00. Sub cod galben de inundatii sunt rauri din 20 de judete. ...continuare.

Avertizari meteo COD GALBEN de ploi, vijelii, descarcari electrice si grindina

publicat 2018-06-18 10:45:18 (Romania-TV)
Avertizari meteo COD GALBEN de ploi, vijelii, descarcari electrice si grindina COD GALBEN, valabil de la ora 10:30 pana la ora 11:30 Judetul Valcea: Baile Olanesti, Muereasca; Judetul Valcea: zona joasa; Judetul Olt: Slatina, Scornicesti, Piatra-Olt, Potcoava, Osica de Sus, Curtisoara, Ganeasa, Valea Mare, Movileni, Crampoia, Corbu, Colonesti, Strejesti, Plesoiu, Verguleasa, Brancoveni, Bobicesti, Schitu, Tufeni, Parscoveni, Șerbanesti, Morunglav, Carlogani, Vitomiresti, Valcele, Vulturesti, Coteana, Teslui, Brebeni, Cungrea, Barza, Spineni, Slatioara, Gradinari,... ...continuare.

Rezultatele din judetul Valcea la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a

publicat 2018-06-18 01:15:10 (Libertatea)
Rezultatele din judetul Valcea la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a Rezultatele din judetul Valcea la Evaluarea Nationala 2018 vor fi afisate marti, 19 iunie. In aceeasi zi, elevii nemultumiti de note pot depune contestatii, iar o a doua comisie de corectare le va evalua dinou lucrarile.  Toate informatiile despre EVALUAREA NATIONALA 2018, AICI Zi cu emotii pentru elevii care au sustinut saptamana trecuta Evaluarea Nationala 2018. Marti, […] Post-ul Rezultatele din judetul Valcea la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a apare prima data in... ...continuare.

IMAGINI INCENDIARE cu NEPOATA unui cunoscut MANELIST. A incins TOATA PLAJA cu formele ei - Galerie FOTO

publicat 2018-06-17 14:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Roxana Dobritoi, nepoata cunoscutului manelist Adi de la Valcea, a intors toate privirile de pe plaja cu formele ei atragatoare. ...continuare.

Un barbat de 57 de ani si-a pierdut viata, in Valcea, dupa ce a fost luat de viitura

publicat 2018-06-16 17:45:14 (ProTV)
Un barbat în vârsta de 57 de ani a fost gasit înecat, sâmbata, într-un pârâu din localitatea vâlceana Liblea Veche. El fusese dat disparut de familie. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro