CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cod portocaliu de furtuna pentru mai multe judete. Pentru cat timp e valabila avertizarea meteorologilor

publicat 2018-05-27 16:45:02 (Antena3)
Cod portocaliu de furtuna pentru mai multe judete. Pentru cat timp e valabila avertizarea meteorologilor Administratia Nationala de Meteorologie a emis, duminica, o atentionare nowcasting Cod portocaliu pentru judetele Mehedinti, Valcea si Gorj, valabila pana la ora 17:10. Astfel, timp de o ora, in... ...continuare.

Alerta meteo! Furtuni violente si ploi torentiale in mai multe judete din tara

publicat 2018-05-26 21:15:02 (CanCan)
Administratia Nationala de Meteorologie a emis cod portocaliu si cod galben de vreme severa duminica, 27 mai.  Zonele vizate de fenomene meteo extreme sunt: In zona : Judetul Mehedinti: Corcova, Bala, sisesti, Brosteni, Floresti, sovarna;  Judetul Valcea: Ramnicu Valcea, Babeni, Horezu, Balcesti, Mihaesti, Berbesti, Francesti, Budesti, Fartatesti, Vaideeni, Stoilesti, Alunu, Ionesti, Tomsani, Galicea, Stoenesti, Cernisoara, […] The post Alerta meteo! Furtuni violente si ploi... ...continuare.

Conflict violent intr-un bar din Valcea, dupa ce un adolescent este prins de politisti cu o bere. VIDEO

publicat 2018-05-26 15:15:15 (ProTV)
Camerele de supraveghere dintr-un bar din Berbesti, judetul Vâlcea, au surprins momentul în care trei politisti au imobilizat doi barbati, folosind spray-uri lacrimogenene si catuse. ...continuare.

Accident grav in Valcea. Doi morti si trei raniti grav, in urma impactului dintre doua masini

publicat 2018-05-22 08:30:04 (Antena3)
Accident grav in Valcea. Doi morti si trei raniti grav, in urma impactului dintre doua masini O tragedie a avut loc pe sosea, marti dimineata, pe Drumul National 67, in judetul Valcea. Un taximetru in care se aflau patru oameni a fost spulberat de o duba intrata pe contrasens. Doi oameni din taxi... ...continuare.

Accident grav. Doi morti si trei raniti grav in urma impactului dintre doua masini, in Valcea

publicat 2018-05-22 08:00:09 (Mediafax)
Accident grav. Doi morti si trei raniti grav in urma impactului dintre doua masini, in Valcea Doua persoane au murit si trei sunt ranite grav in urma unui accident care a avut loc marti dimineata, pe DN 67, intre Ramnicu-Valcea si Horezu, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Grav accident in Valcea! Doua persoane au murit pe loc

publicat 2018-05-22 07:45:14 (Realitatea-TV)
Grav accident in Valcea! Doua persoane au murit pe loc Grav accident in localitatea Budesti din Valcea - Se pare ca soferul dubei a pierdut controlul directiei de mers intr-o curba, iar autovehiculul a patruns pe contrasens si s a ciocnit frontal cu autoturismul, au precizat reprezentantii politiei judetene Valcea.Mai multe ambulante de la Serviciul judetean Valcea precum si echipajele de descarcerare din cadrul ISU au intervenit la fata locului.Sursa foto: voceavalcii.ro ...continuare.

Accident in Mihaesti, judetul Valcea. Doi oameni au murit si alti trei sunt raniti

publicat 2018-05-22 07:45:11 (Libertatea)
Accident in Mihaesti, judetul Valcea. Doi oameni au murit si alti trei sunt raniti Imagini de cosmar in urma unui accident in Mihaesti, judetul Valcea. Doi oameni au murit si trei au fost grav raniti, marti dimineata, dupa ce o masina si o duba s-au ciocnit violent. Accidentul a avut loc pe DN 67, intre localitatile Ramnicu Valcea si Horezu, in jurul orei 5:50. Din primele date, un taxi […] Post-ul Accident in Mihaesti, judetul Valcea. Doi oameni au murit si alti trei sunt raniti apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Doi morti si trei raniti grav dupa ce o duba s-a ciocnit cu un autoturism, intre Ramnicu Valcea si Horezu

publicat 2018-05-22 07:30:15 (Romania-TV)
Accident grav pe DN 7. Potrivit purtatorului de cuvant al Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Valcea, Catalin Popescu, accidentul a avut loc intre localitatile Ramnicu Valcea si Horezu, la ora 5 si 53 de minute. Primele date de la locul accidentului arata ca un autoturism si o duba s-au ciocnit violent, iar in urma accidentului doi oameni au murit pe loc iar alti trei sunt raniti, starea acestora fiind grava. Soferul dubei a pierdut controlul directiei de mers intr-o curba, iar... ...continuare.

Doi morti si 3 raniti, in urma impactului dintre o duba si un autoturism, in Valcea

publicat 2018-05-22 07:30:14 (ProTV)
Doua persoane au murit si alte trei sunt grav ranite în urma unui accident rutier produs marti dimineata pe drumul national 67, în judetul Vâlcea, unde un autoturism si o duba s-au ciocnit. ...continuare.

Salt de 16,33% pentru Oltchim

publicat 2018-05-21 00:15:02 (Bursa)
Salt de 16,33% pentru Oltchim * Pentru primul trimestru, societatea a raportat un profit de peste sase ori mai mare fata de cel obtinut la 31 martie 2017 Titlurile Oltchim Ramnicu Valcea (OLT) au avansat cu 16,33%, in raport cu moneda euro, in intervalul 10 - 17 mai, situandu-se astfel pe pozitia a doua in clasamentul celor mai rentabile actiuni de la Bursa de Valori Bucuresti (BVB), in perioada avuta in vedere. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro