CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Madalin Ionescu, momente cumplite. "Mi-am petrecut ultimele zile intre spitale..."

publicat 2018-04-13 14:15:14 (Romania-TV)
Madalin Ionescu, momente cumplite. "Mi-am petrecut ultimele zile intre spitale..." Madalin Ionescu a trecut prin clipe cumplite, dupa ce tatal sau a ajuns de urgenta la spital. Prezentatorul TV l-a adus cu ambulanta de la Ramnicu-Valcea la Bucuresti, iar sansele erau destul de mici. Din fericire, tatal lui Madalin Ionescu este acum in stare buna. Acesta a postat o fotografie cu tatal sau, alaturi de un mesaj emotionant. Madalin Ionescu, in lacrimi. Ce marturisire i-a facut sotia lui, Cristina Siscanu "El este tatal meu! Un om de o rara gentilete sufleteasca. Mi-am petrecut... ...continuare.

Ce sanctiune a primit soferita din BMW care a sicanat un alt sofer in trafic

publicat 2018-04-13 12:30:05 (CanCan)
O soferita din BMW a sicanat un alt sofer de pe DN 67 din judetul Valcea zilele trecute. Politistii de la Rutiera Valcea au identificat-o pe femeie. Incidentul a avut loc pe DN 67, intre Valcea si Dragasani, in dupa-amiaza zilei de Paste. In imaginile filmate de o camera de bord se vede cum soferita a […] The post Ce sanctiune a primit soferita din BMW care a sicanat un alt sofer in trafic appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Protest inedit. Mai multi primari din Valcea au plantat panselute in gropile dintr-un drum judetean, nereparat de 40 de ani

publicat 2018-04-13 12:15:03 (CanCan)
Protest inedit in judetul Valcea! Un drum judetean plin de gropi a fost acoperit cu panselute de mai multi primari si localnici. Drumul nu a fost reparat niciodata in ultimii 40 de ani. Drumul judetean 605 A care traverseaza localitatea valceana Mateesti a fost impanzit de zeci de panselute. Oamenii spun ca s-au saturat de […] The post Protest inedit. Mai multi primari din Valcea au plantat panselute in gropile dintr-un drum judetean, nereparat de 40 de ani appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Crima socanta in judetul Valcea. Și-a omorat fosta sotie, apoi a incendiat casa pentru a-si ascunde fapta

publicat 2018-04-12 16:30:02 (Antena3)
Crima socanta in judetul Valcea. Și-a omorat fosta sotie, apoi a incendiat casa pentru a-si ascunde fapta Un barbat din judetul Valcea si-a ucis fosta sotie, iar apoi a dat foc casei pe care au construit-o impreuna. Incidentul cumplit a avut loc de Paste.  Barbatul de 59 de ani, Gheorghe Georgescu, a divort... ...continuare.

Șoferita unui BMW, amendata pentru sicane in trafic, in Valcea

publicat 2018-04-12 15:00:12 (Libertatea)
Șoferita unui BMW, amendata pentru sicane in trafic, in Valcea Șoferita unui BMW, amendata pentru sicane in trafic, in Valcea. Politistii au identificat persoana aflata la volanul unui BMW care a sicanat un alt sofer pe DN67, in judetul Valcea. Este vorba despre o soferita care a ramas fara permis in urmatoarele 30 de zile. Incidentul a avut loc, in dupa-amiaza zilei de Paste, pe […] Post-ul Șoferita unui BMW, amendata pentru sicane in trafic, in Valcea apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Sanctiunea primita de soferita din BMW care a sicanat in trafic un alt sofer, in Valcea

publicat 2018-04-12 12:45:13 (ProTV)
Politistii de la Politia Rurtiera Vâlcea au identificat persoana care a sicanat zilele trecute, în trafic, un alt conducator auto, DN 67 din judetul Vâlcea. ...continuare.

Valcea revine in handbalul european dupa 5 ani de agonie » Doi oameni trecuti de 70 de ani au dictat revolutia de la Valcea

publicat 2018-04-11 18:15:09 (Gazeta-Sporturilor)
Valcea revine in handbalul european dupa 5 ani de agonie » Doi oameni trecuti de 70 de ani au dictat revolutia de la Valcea Vâlcea se întoarce în Europa la 5 ani de la disparitia Oltchimului. A reusit asta cu Petre Berbecaru, fostul presedinte al "galacticelor", dar si cu antrenorul Gheorghe Sbora. Ambii sunt trecuti de 70 de ani. Imediat dupa disparitia Oltchimului, Vâlcea nu a mai respirat acelasi aer în handbal. Fostul primar al Râmnicului, Ion Matei, a preluat nou-înfiintata echipa HCM Rm. ... ...continuare.

Un claxon a declansat haosul! Suparat, un sofer i-a dat o lectie altui participant la trafic. Totul a fost filmat si trimis politiei!

publicat 2018-04-11 16:45:02 (Antena-1)
Un sofer din Valcea si-a propus sa-l faca celebru pe un individ care l-a sicanat in trafic! Asa ca l-a filmat in toata splendoarea si a postat imaginile pe Internet. ...continuare.

O femeie din Valcea a fost ucisa de concubin! Barbatul a vrut sa incencieze casa si si-a dat foc

publicat 2018-04-11 16:00:11 (Libertatea)
O femeie din Valcea a fost ucisa de concubin! Barbatul a vrut sa incencieze casa si si-a dat foc O femeie din Valcea a fost ucisa de concubin! Tragedia s-ar fi petrecut azi-noapte in localitatea Muereasca. Dupa ce si-a lasat partenera de viata, care avea doar 55 de ani, fara suflare, ucigasul a vrut sa incendieze casa si si-a dat foc. Trupul plin de sange al bietei femei a fost gasit la cateva ore […] Post-ul O femeie din Valcea a fost ucisa de concubin! Barbatul a vrut sa incencieze casa si si-a dat foc apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Sicane pe o sosea din Valcea. "Ai BMW, inseamna ca iti faci de cap!" VIDEO

publicat 2018-04-10 12:45:15 (Romania-TV)
Sicane pe o sosea din Valcea. "Ai BMW, inseamna ca iti faci de cap!" VIDEO Scena a avut loc pe o sosea din Ramnicu Valcea. BMW-ul a fost claxonat pentru ca oprise in mijlocul drumului, iar pentru asta a vrut sa-si ia revansa sicanandu-l pe celalalt conducator auto. Copil la volan in trafic, imagini halucinante pe DN1 VIDEO "In intersectie m-a depasit pe partea stanga dupa cum se vede, iar acele frane ostentative spun totul. Nu se mai poate cu astfel de soferi care se cred zmei doar pentru ca au masini puternice...  Am trimis filmarea catre Politia Rutiera Ramnicu... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro