Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va! HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va!

Stiri locale




Ce stie sa faca Antonia, primul functionar public virtual, care va "lucra" la Primaria Cluj

publicat 2018-03-18 07:30:29 (ProTV)
Antonia, primul functionar public virtual din România, va începe ''sa lucreze'' la Primaria din Cluj, în mai putin de o luna. Nu este un robot vorbitor, ci un soft performant, care va prelua cererile oamenilor si le va transfera mai departe. ...continuare.

Liga 1. CFR Cluj - FCSB. Derby-ul campionatului. Anunt de ultima ora de la ardeleni

publicat 2018-03-17 19:15:27 (Realitatea-TV)
Liga 1. CFR Cluj - FCSB. Derby-ul campionatului. Anunt de ultima ora de la ardeleni Doua puncte despart CFR Cluj si FCSB inaintea derby-ului dintre ele, de duminica seara. In avantaj, ardelenii. Meciul se va juca de la ora 20.45, la Cluj. ...continuare.

CFR CLUJ - FCSB // OFICIAL Anunt de ultim moment al liderului inainte de derby

publicat 2018-03-17 18:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
CFR CLUJ - FCSB // OFICIAL Anunt de ultim moment al liderului inainte de derby CFR Cluj a anuntat oficial în aceasta dupa-amiaza ca derby-ul cu FCSB de duminica se va disputa cu casa închisa! "Va anuntam oficial ca toate biletele disponibile pentru meciul CFR Cluj – FCSB au fost epuizate. Partida se va disputa cu casa închisa. Clubul CFR Cluj multumeste suporterilor pentru interesul acordat meciului pe care echipa noastra îl va disputa în fata celor de la FCSB. ... ...continuare.

S-a anuntat arbitrul derby-ului CFR Cluj - FCSB

publicat 2018-03-17 18:30:27 (OnlineSport)
S-a anuntat arbitrul derby-ului CFR Cluj - FCSB Comisia Centrala a Arbitrilor a anuntat, sambata, numele cavalerului fluierului care va oficia la centru in derby-ul campionatului dintre CFR Cluj – FCSB, meci programat duminica seara de la ora 20:45. ...continuare.

EXCLUSIV Sorin Cartu analizeaza si da pontul castigator la CFR - FCSB: "Hai sa va raspund ca la pariuri"

publicat 2018-03-17 16:15:09 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Sorin Cartu analizeaza si da pontul castigator la CFR - FCSB: Hai sa va raspund ca la pariuri Sorin Cârtu, fost antrenor al celor de la CFR Cluj si FCSB, a prefatat derby-ul celei de-a 2-a etape din play-off. CFR Cluj - FCSB se joaca duminica, de la 20:45, si e liveTEXT pe GSP.ro si în direct pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport si Look TV. "Ma întrebati daca va fi un meci deschis sau închis? Hai sa va raspund ca la pariuri: 0-2 goluri în partida. ... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii pentru rauri din Transilvania si Banat. Cod galben in alte zeci de judete din restul tarii

publicat 2018-03-17 15:45:28 (Romania-TV)
Cod portocaliu de inundatii pentru rauri din Transilvania si Banat. Cod galben in alte zeci de judete din restul tarii COD GALBEN - In intervalul 17.03.2018 ora 16:00 - 19.03.2018 ora 20:00 pe raurile din bazinele hidrografice: Viseu, Iza, Tur, Lapus (judetele Maramures si Satu Mare), Somesul Mare (judetul Bistrita Nasaud), Somesul Mic (judetul Cluj), afluentii mici ai Somesului aferenti sectorului aval S.H. Dej (judetele Cluj, Salaj, Maramures si Satu Mare), Crasna (judetele Salaj si Satu Mare), Barcӑu (judetele Salaj si Bihor), Crisul Repede - bazin superior si mijlociu (judetele Cluj si Bihor), Crisul... ...continuare.

CFR Cluj o sicaneaza pe FCSB cu propriile arme: "Singurul jucator pe care l-as lua de la stelisti el e, nu Budescu"

publicat 2018-03-17 15:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
CFR Cluj o sicaneaza pe FCSB cu propriile arme: Singurul jucator pe care l-as lua de la stelisti el e, nu Budescu CFR Cluj si FCSB se vor întâlni în etapa a doua din play-off, duminica, de la ora 20:45, iar ardelenii vor sa puna presiune pe ros-albastri. Iuliu Muresan, presedintele lui CFR Cluj, a declarat ca si l-ar dori în echipa sa pe Dennis Man. ... ...continuare.

Clujenii o ataca pe FCSB cu propriile arme: "El e singurul jucator pe care l-as lua de la ei"

publicat 2018-03-17 15:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Clujenii o ataca pe FCSB cu propriile arme: El e singurul jucator pe care l-as lua de la ei CFR Cluj si FCSB se vor întâlni în etapa a doua din play-off, duminica, de la ora 20:45, iar ardelenii vor sa puna presiune pe ros-albastri. Iuliu Muresan, presedintele lui CFR Cluj, a declarat ca si l-ar dori în echipa sa pe Dennis Man. ... ...continuare.

Conferinta-manifest a lui Pintilii, cu atacuri si ironii, inaintea derby-ului cu CFR Cluj: "Noi suntem vai de mama noastra si voi va certati la TV!"

publicat 2018-03-17 13:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
Conferinta-manifest a lui Pintilii, cu atacuri si ironii, inaintea derby-ului cu CFR Cluj: Noi suntem vai de mama noastra si voi va certati la TV! Mihai Pintilii a aparut nervos la întâlnirea cu jurnalistii înaintea meciului cu CFR Cluj. Experimentatul fotbalist stelist a rabufnit în momentul în care a fost rugat sa comenteze declaratiile celor din Gruia la adresa ros-albastrilor si l-a luat la tinta pe managerul sportiv al liderului, Bogdan Mara. ... ...continuare.

Mihai Pintili a dinamitat derby-ul cu CFR Cluj: "A ajuns el sa vorbeasca despre Dica"

publicat 2018-03-17 13:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Mihai Pintili a dinamitat derby-ul cu CFR Cluj: A ajuns el sa vorbeasca despre Dica Mihai Pintili l-a atacat pe managerul sportiv al celor de la CFR Cluj, Bogdan Mara, înaintea derby-ul de duminica.  "Noi, Steaua,  suntem vai de mama noastra. Suntem la pamânt, dar lasati-ne sa jucam asa. Nu stim noi fotbal, dar lasati-ne sa încercam. Bucurati-va de jocul asta urât al nostru. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro