CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Autobuzul facut langa Bucuresti, respins si la Cluj. Motivul: lipsa experientei similare

publicat 2018-04-25 08:30:14 (Money.ro)
Compania de Transport Public Cluj - Napoca SA a respins oferta BMC Truck & Bus in cadrul licitatiei pentru achizitia a 60 de autobuze. Si asta pentru ca nu ar fi indeplinit o conditie privind experienta similara, si anume sa fi vandut minim 25 de autobuze in utimii trei ani, a explicat pentru ECONOMICA.NET Silvia Colacea, directorul executiv al BMC Truck & Bus. Ea sustine insa ca firma sa indeplinea acest criteriu, cu 27 de unitati vandute, dar ca in cadrul licitatiei a fost... ...continuare.

Steaua cere DEPUNCTAREA lui CFR Cluj: In plus, vicecampionii vor suspendarea pentru 16 etape a lui Dan Petrescu si o AMENDA uriasa pentru ardeleni

publicat 2018-04-25 02:15:03 (Click)
Steaua cere DEPUNCTAREA lui CFR Cluj: In plus, vicecampionii vor suspendarea pentru 16 etape a lui Dan Petrescu si o AMENDA uriasa pentru ardeleni FCSB a cerut Comisiei de Disciplina a FRF depunctarea echipei rivale la titlu CFR Cluj si suspendarea antrenorului acesteia, Dan Petrescu, pentru 16 etape, in urma unor declaratii ale tehnicianului, considerate a prejudicia imaginea fotbalului romanesc. Citeste mai departe... ...continuare.

Politistii cauta un pedofil din Cluj care da tarcoale scolilor

publicat 2018-04-25 00:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Politistii cauta un pedofil din Cluj care da tarcoale scolilor Un barbat de 36 de ani din Cluj Napoca s-a dezbracat, mai multe zile la rand, in fata unor fetite de 10 ani. Scenele au avut loc in apropierea scolii Iuliu Hatieganu din Cluj Napoca. ...continuare.

Un clujean s-a predat singur politiei, fiind acuzat ca ar fi acostat 2 eleve

publicat 2018-04-24 23:30:15 (ProTV)
Un barbat de 36 de ani, din Cluj-Napoca, este cercetat de politisti într-un dosar de corupere sexuala a minorilor, potrivit IPJ Cluj. ...continuare.

BREAKING NEWS. A fost prins! Cine este barbatul suspectat ca ar fi acostat mai multe fete de la o scoala din Cluj

publicat 2018-04-24 23:30:02 (Antena-1)
BREAKING NEWS. A fost prins! Cine este barbatul suspectat ca ar fi acostat mai multe fete de la o scoala din Cluj Barbatul de 36 de ani cautat de politistii clujeni, fiind suspectat ca a acostat mai multe fete in apropierea unei scoli dintr-un cartier din Cluj-Napoca, a fost prins si retinut pentru 24 de ore ...continuare.

Pedofil prins langa o scoala din Cluj. A abuzat fetite de clasa a IV-a

publicat 2018-04-24 21:15:04 (CanCan)
Un barbat de 36 de ani, din Cluj-Napoca, care incerca sa acosteze eleve de la o scoala gimnaziala din oras, a fost retinut. Barbatul acuzat de pedofilie a fost prins dupa ce o invatatoare a facut un apel pentru prinderea sa pe Facebook. Potrivit unui comunicat al IPJ Cluj transmis, marti, barbatul urmeaza sa fie […] The post Pedofil prins langa o scoala din Cluj. A abuzat fetite de clasa a IV-a appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Un barbat care incerca sa acosteze eleve la o scoala gimnaziala din Cluj-Napoca, retinut

publicat 2018-04-24 20:30:18 (Mediafax)
Un barbat care incerca sa acosteze eleve la o scoala gimnaziala din Cluj-Napoca, retinut Un barbat de 36 de ani, din Cluj-Napoca, care incerca sa acosteze eleve de la o scoala gimnaziala din oras, a fost retinut, marti, dosarul fiind deschis dupa ce o invatatoare a postat informatii pe o retea de socializare, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

BREAKING NEWS! FCSB, 3 puncte penalizare si Gigi Becali, 12 luni suspendare ? CFR Cluj a depus a depus memoriu la Comisia de Disciplina a FRF

publicat 2018-04-24 12:00:03 (Antena-1)
BREAKING NEWS! FCSB, 3 puncte penalizare si Gigi Becali, 12 luni suspendare ? CFR Cluj a depus a depus memoriu la Comisia de Disciplina a FRF Lupta pentru titlul de campioana din Liga 1 dintre FCSB si CFR Cluj trece la un alt nivel. Daca pe teren au fost perfect egale in acest sezon, intre ele inregistrandu-se 3 meciuri modeste, incheiate cu acelasi scor: 1-1, cele doua echipe ar putea fi departajate prin birouri.  ...continuare.

Jucatoarele din echipa de Fed Cup a Elvetiei s-au distrat intr-un club din Cluj. Martina Hingis, data de gol

publicat 2018-04-24 10:00:13 (Libertatea)
Jucatoarele din echipa de Fed Cup a Elvetiei s-au distrat intr-un club din Cluj. Martina Hingis, data de gol Jucatoarele din echipa de Fed Cup a Elvetiei s-au distrat intr-un club din Cluj. Martina Hingis, data de gol. Fetele au lasat in spate esecul cu Romania, scor 1-3, din barajul pentru Grupa Mondiala, si au dansat pe rupte in Janis Cluj din Cluj. Proprietarii locatiei n-au ratat ocazia de a se mandri cu asta, […] Post-ul Jucatoarele din echipa de Fed Cup a Elvetiei s-au distrat intr-un club din Cluj. Martina Hingis, data de gol apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Atac la Dan Petrescu! Cornel Dinu se ia de antrenorul lui CFR Cluj: "Copil de la sotron pricinos si carcotas"

publicat 2018-04-24 09:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
Atac la Dan Petrescu! Cornel Dinu se ia de antrenorul lui CFR Cluj: Copil de la sotron pricinos si carcotas Cornel Dinu l-a atacat pe Dan Petrescu dupa declaratiile facute la finalul meciului Poli Iasi - CFR Cluj 1-1, prin care a anuntat ca la finalul sezonului va pleca din România. (Detalii aici) "Dan Petrescu ramâne copilul pricinos si cârcotas de la sotron, de la jocurile copilariei. Indiferent ca a fost prin strainatate. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro