Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale



Ultimele Stiri « Pag. ant. 1 2 3 4 5 ... 66 67 Pag. urm. »

Gigi Becali si Dan Petrescu au fost amendati drastic. Ce se intampla cu depunctarile reciproce cerute de FCSB si CFR Cluj

publicat 2018-05-25 18:00:13 (Libertatea)
Gigi Becali si Dan Petrescu au fost amendati drastic. Ce se intampla cu depunctarile reciproce cerute de FCSB si CFR Cluj Gigi Becali si Dan Petrescu au fost amendati drastic. Ce se intampla cu depunctarile reciproce cerute de FCSB si CFR Cluj. Gigi Becali si Dan Petrescu au fost amendati cu cate 100.000 de lei (circa 21.000 de euro) pentru declaratiile facute spre finalul campionatului, cand seful de la FCSB a avut un nou acces sovin, […] Post-ul Gigi Becali si Dan Petrescu au fost amendati drastic. Ce se intampla cu depunctarile reciproce cerute de FCSB si CFR Cluj apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

JIGNIRILE costa mult! Gigi Becali si Dan Petrescu, AMENDAȚI de FRF

publicat 2018-05-25 17:15:17 (Puterea)
JIGNIRILE costa mult! Gigi Becali si Dan Petrescu, AMENDAȚI de FRF Comisia de Disciplina din cadrul Federatiei Romane de Fotbal i-a sanctionat, vineri, pe antrenorul echipei CFR Cluj, Dan Petrescu, si pe finantatorul FCSB, Gigi Becali, cu cate 100.000 de lei penalitate sportiva pentru declaratii calomnioase, comportament jignitor si declaratii care afecteaza imaginea fotbalului. "FC CFR 1907 Cluj - FC FCSB - Plangere - Admite in parte plangerea formulata de catre FC CFR 1907 Cluj. In temeiul art. 12, art. 14 bis, 15, coroborat cu art. 20, raportate la art.... ...continuare.

Mutare de ULTIMA ORA la CFR CLUJ. Clubul are un NOU INVESTITOR

publicat 2018-05-25 09:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Mutare de ULTIMA ORA la CFR CLUJ. Clubul are un NOU INVESTITOR Mutare de ultima ora. CFR Cluj se poate intari la nivel inalt cu Simon Maurer, care este numarul 1 in imobiliare din Transilvania. ...continuare.

EXCLUSIV Planul pus la cale de CFR Cluj! Schimbari masive dupa castigarea campionatului: un presedinte noul + cine vine dupa Dan Petrescu

publicat 2018-05-24 13:30:11 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Planul pus la cale de CFR Cluj! Schimbari masive dupa castigarea campionatului: un presedinte noul + cine vine dupa Dan Petrescu Asa cum Gazeta Sporturilor a anuntat în exclusivitate, Simon Maurer urmeaza sa investeasca la CFR Cluj, iar acesta planuieste schimbari importante în conducerea clubului.  Ce ar implica sosirea lui Maurer la CFR Cluj? "Este foarte bun prieten cu Dani Coman, de la Astra. Vrea sa-l aduca neaparat daca e în Gruia. E omul lui de încredere. Ar putea sa-l puna presedinte chiar", au afirmat sursele ziarului. ... ...continuare.

EXCLUSIV De la maturator la "Regele locuintelor" » Dezvaluiri INCREDIBILE despre noul investitor de la CFR Cluj: merge cu elicopterul la munca si "a vandut apartamente de 350 de milioane de euro"!

publicat 2018-05-24 09:45:05 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV De la maturator la Regele locuintelor » Dezvaluiri INCREDIBILE despre noul investitor de la CFR Cluj: merge cu elicopterul la munca si a vandut apartamente de 350 de milioane de euro! CFR Cluj se poate întari la nivel înalt cu Simon Maurer, numarul 1 în imobiliare din Transilvania. Surse GSP.RO din lumea fotbalului afirma ca s-ar putea produce schimbari majore în aceasta vara la clubul care tocmai a câstigat al 4-lea titlu din istoria gruparii. La toate nivelurile. Începând de sus si pâna la antrenori, nu mai vorbim de jucatori. ... ...continuare.

Nistor s-a suparat dupa titlul luat de CFR Cluj: "Maneca mea unde e?"

publicat 2018-05-23 23:30:10 (Gazeta-Sporturilor)
Nistor s-a suparat dupa titlul luat de CFR Cluj: Maneca mea unde e? Dan Nistor a evoluat în prima parte din acest sezon în tricoul celor de la CFR Cluj, formatie care a reusit sa câstige titlul de campioana. A adunat 17 meciuri în campionat, oferind 5 pase decisive.  N-a primit însa tricou de campion si a tinut sa-i taxeze pe oficialii formatiei ardelene.  "Cred ca am jucat 21 de meciuri la CFR Cluj, nu mai stiu câte puncte aveam, dar cred ca am pus umarul si eu pentru acel titlu. ... ...continuare.

Alerta alimentara: Produse din carne, expirate de aproape doua luni, gasite intr-un fast-food

publicat 2018-05-23 20:00:15 (Realitatea-TV)
Alerta alimentara: Produse din carne, expirate de aproape doua luni, gasite intr-un fast-food Comisarii Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor (CJPC) Cluj au amendat cu 30.000 de lei o firma de tip fast-food-shaormerie unde au fost descoperite produse de carne de porc cu durata de expirare despasita de 45 de zile, dar si frigidere ruginite. Potrivit unui comunicat al CJPC Cluj transmis, miercuri, aproape 25 de kilograme de produse au fost oprite definitiv de la comercializare."In urma unui control efectuat de catre comisarii CJPC Cluj in unitati de alimentatie publica... ...continuare.

ALERTA ALIMENTARA: Produse din carne, expirate de aproape doua luni, gasite intr-un fast-food

publicat 2018-05-23 17:00:15 (Romania-TV)
ALERTA ALIMENTARA: Produse din carne, expirate de aproape doua luni, gasite intr-un fast-food Potrivit unui comunicat al CJPC Cluj transmis, miercuri, aproape 25 de kilograme de produse au fost oprite definitiv de la comercializare. "In urma unui control efectuat de catre comisarii CJPC Cluj in unitati de alimentatie publica tip Fast Food - Shaormerii s-a identificat un operator economic de pe raza judetului Cluj, la care s-au descoperit mai multe deficiente printre care produse de carne porc lucru cu data durabilitatii minimale depasita cu pana la 45 zile si frigidere in care erau... ...continuare.

Parlamentarul USR de Cluj terorizeaza medici de elita! "Distrugatorul" lui Lucan umbla prin spitale si ameninta ...

publicat 2018-05-23 17:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Parlamentarul USR de Cluj terorizeaza medici de elita! Distrugatorul lui Lucan umbla prin spitale si ameninta ... Deputatul USR de Cluj, Emanuel Ungureanu umbla prin spitalele clujene si ameninta medicii cu live-urile pe facebook. Daca nu ii convine ceva le spune ca sunt "slugi" sau "marionetele" unor anume personaje din conducerea conducerea Universitatii de Medicina din Cluj Napoca. Raidurile lui Ungureanu trebuie privite in alta cheie: lupta pentru sefia UMF Cluj, care va avea loc anul viitor. In aceasta lupta, parlamentarul are o anumita preferinta. ...continuare.

Produse din carne, expirate de aproape doua luni, gasite intr-un fast-food din Cluj. Agentul economic a fost amendat cu 30.000 de lei

publicat 2018-05-23 16:30:26 (Ziarul-Financiar)
Produse din carne, expirate de aproape doua luni, gasite intr-un fast-food din Cluj. Agentul economic a fost amendat cu 30.000 de lei Potrivit unui comunicat al CJPC Cluj transmis, miercuri, aproape 25 de kilograme de produse au fost oprite definitiv de la comercializare."In urma unui control efectuat de catre comisarii CJPC Cluj in unitati de alimentatie publica tip Fast Food - Shaormerii s-a identificat un operator economic de pe raza judetului Cluj, la care s-au descoperit mai multe deficiente printre care produse de carne porc lucru cu data durabilitatii minimale depasita cu pana la 45 zile si frigidere in care erau... ...continuare.

« Pag. anterioara 1 2 3 4 5 ... 66 67 Pag. urmatoare »

Cumparaturi online - Emag.ro