Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




Clujenii o ataca pe FCSB cu propriile arme: "El e singurul jucator pe care l-as lua de la ei"

publicat 2018-03-17 15:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Clujenii o ataca pe FCSB cu propriile arme: El e singurul jucator pe care l-as lua de la ei CFR Cluj si FCSB se vor întâlni în etapa a doua din play-off, duminica, de la ora 20:45, iar ardelenii vor sa puna presiune pe ros-albastri. Iuliu Muresan, presedintele lui CFR Cluj, a declarat ca si l-ar dori în echipa sa pe Dennis Man. ... ...continuare.

Conferinta-manifest a lui Pintilii, cu atacuri si ironii, inaintea derby-ului cu CFR Cluj: "Noi suntem vai de mama noastra si voi va certati la TV!"

publicat 2018-03-17 13:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
Conferinta-manifest a lui Pintilii, cu atacuri si ironii, inaintea derby-ului cu CFR Cluj: Noi suntem vai de mama noastra si voi va certati la TV! Mihai Pintilii a aparut nervos la întâlnirea cu jurnalistii înaintea meciului cu CFR Cluj. Experimentatul fotbalist stelist a rabufnit în momentul în care a fost rugat sa comenteze declaratiile celor din Gruia la adresa ros-albastrilor si l-a luat la tinta pe managerul sportiv al liderului, Bogdan Mara. ... ...continuare.

Mihai Pintili a dinamitat derby-ul cu CFR Cluj: "A ajuns el sa vorbeasca despre Dica"

publicat 2018-03-17 13:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Mihai Pintili a dinamitat derby-ul cu CFR Cluj: A ajuns el sa vorbeasca despre Dica Mihai Pintili l-a atacat pe managerul sportiv al celor de la CFR Cluj, Bogdan Mara, înaintea derby-ul de duminica.  "Noi, Steaua,  suntem vai de mama noastra. Suntem la pamânt, dar lasati-ne sa jucam asa. Nu stim noi fotbal, dar lasati-ne sa încercam. Bucurati-va de jocul asta urât al nostru. ... ...continuare.

Un tanar din Cluj si-a aruncat de la etajul zece bunica imobilizata in scaun cu rotile!

publicat 2018-03-16 20:00:02 (Antena-1)
Un tanar de 23 de ani din Cluj Napoca, student la trei facultati, si-a aruncat de la etajul zece bunica imobilizata in scaun cu rotile! ...continuare.

Dan Petrescu avertizeaza: "Vom ajunge ca-n Grecia!". Derby-ul CFR Cluj – FCSB a fost prefatat de "razboiul" declaratiilor

publicat 2018-03-16 17:30:28 (Libertatea)
Dan Petrescu avertizeaza: Vom ajunge ca-n Grecia!. Derby-ul CFR Cluj – FCSB a fost prefatat de razboiul declaratiilor Dan Petrescu avertizeaza: "Vom ajunge ca-n Grecia!". Derby-ul CFR Cluj – FCSB a fost prefatat de "razboiul" declaratiilor. Duminica e programat derby-ul primelor doua clasate CFR Cluj (34 de puncte) si FCSB (32 de puncte). Ca de obicei inaintea meciurilor cu miza, jocul a fost prefatat cu un scandal. Primul care a aruncat "piatra" a […] Post-ul Dan Petrescu avertizeaza: "Vom ajunge ca-n Grecia!". Derby-ul CFR Cluj – FCSB a fost prefatat de "razboiul" declaratiilor apare... ...continuare.

Un tanar din Cluj si-ar fi impins bunica de la etajul zece, dupa ce l-a agresat si pe bunicul sau. Femeia a murit

publicat 2018-03-16 16:30:34 (Mediafax)
Un tanar din Cluj si-ar fi impins bunica de la etajul zece, dupa ce l-a agresat si pe bunicul sau. Femeia a murit Procurorii Parchetului de pe langa Tribunalul Cluj au declansat, vineri, o ancheta in cazul unui tanar de 23 de ani din Cluj-Napoca, acuzat ca si-ar fi impins bunica in varsta de 79 de ani de la etajul zece al unui bloc din cartierul Manastur, aceasta murind pe loc, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Crima socanta la Cluj! O batrana imobilizata in scaun cu rotile, aruncata de la etajul 10 de propriul nepot! Dupa ce a ucis-o pe femeie, l-a snopit in bataie pe bunicul lui de 80 de ani

publicat 2018-03-16 15:00:04 (CanCan)
Crima infioratoare in Cluj-Napoca, vineri dimineata (16 martie). Un apel la 112 a anuntat faptul ca o batrana imobilizata in scaun cu rotile a cazut de la balcon. Femeia a plonjat de la etajul 10 al unui bloc de pe strada Mehedinti. Mai tarziu, in urma investigatiilor facute la fata locului, oameni legii au stabilit […] The post Crima socanta la Cluj! O batrana imobilizata in scaun cu rotile, aruncata de la etajul 10 de propriul nepot! Dupa ce a ucis-o pe femeie, l-a snopit in bataie pe... ...continuare.

O batrana a murit in Cluj, dupa ce ar fi fost aruncata de nepotul ei de la etajul 10. Pensionara era imobilizata intr-un scaun cu rotile

publicat 2018-03-16 14:30:29 (Libertatea)
O batrana a murit in Cluj, dupa ce ar fi fost aruncata de nepotul ei de la etajul 10. Pensionara era imobilizata intr-un scaun cu rotile O batrana a murit in Cluj, dupa ce ar fi aruncata de nepotul ei de la etajul 10. Imobilizata intr-un scaun cu rotile, biata femeie nu a avut nicio sansa. Principalul suspect in cazul crimei este un tanar de 23 de ani care si-ar fi snopit in bataie si bunicul. Barbatul de 80 ani a […] Post-ul O batrana a murit in Cluj, dupa ce ar fi fost aruncata de nepotul ei de la etajul 10. Pensionara era imobilizata intr-un scaun cu rotile apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Crima socanta in Cluj. Batrana invalida, aruncata de nepot de pe balcon

publicat 2018-03-16 13:45:02 (Antena3)
Crima socanta in Cluj. Batrana invalida, aruncata de nepot de pe balcon Scene dramatice, vineri dimineata, la Cluj. O batrana in scaun cu rotile a fost aruncata de la balcon, de la etajul zece. Se pare ca este vorba despre o crima, principalul suspect fiind nepotul de 23 de ani... ...continuare.

CFR CLUJ-FCSB 2018. Haos la casele de bilete din Gruia. Mai sunt doar 2.000 de bilete, iar 900 de stelisti vin de la Bucuresti

publicat 2018-03-16 12:30:31 (Romania-TV)
CFR CLUJ-FCSB 2018. Haos la casele de bilete din Gruia. Mai sunt doar 2.000 de bilete, iar 900 de stelisti vin de la Bucuresti CFR CLUJ-FCSB 2018. Preturile sunt accesibile, iar biletele se vand pe banda rulanta, existand un interes special din partea suporterilor, scre telekomsport.ro. 25 de lei la peluza, 50 de lei la tribuna a II-a si intre 40 si 120 de lei la tribuna l trebuie sa plateasca clujenii. Citeste siĀ Gigi Becali spune ca FCSB va castiga derby-ul cu CFR Cluj la "masa verde": Ei nici nu stiu despre ce-i vorba "Ma bucur foarte mult ca galeria incepe sa fie tot mai numeroasa, mai unita si mai vizibila.... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro