CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Atac la Dan Petrescu! Cornel Dinu se ia de antrenorul lui CFR Cluj: "E un copil pricinos si carcotas! Discursul lui nu are nimic in comun cu realitatea"

publicat 2018-04-24 09:15:12 (Gazeta-Sporturilor)
Atac la Dan Petrescu! Cornel Dinu se ia de antrenorul lui CFR Cluj: E un copil pricinos si carcotas! Discursul lui nu are nimic in comun cu realitatea Cornel Dinu l-a atacat pe Dan Petrescu dupa declaratiile facute la finalul meciului Poli Iasi - CFR Cluj 1-1, prin care a anuntat ca la finalul sezonului va pleca din România. (Detalii aici) "Dan Petrescu ramâne copilul pricinos si cârcotas de la sotron, de la jocurile copilariei. Indiferent ca a fost prin strainatate. ... ...continuare.

FOTO Cel mai mare antistelist din lotul CFR-ului, pe placul lui Becali » Unde a fost surprins

publicat 2018-04-23 19:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Cel mai mare antistelist din lotul CFR-ului, pe placul lui Becali » Unde a fost surprins Alexandru Ionita (21 de ani) a fost transformat într-un anonim de când s-a transferat de la Astra la CFR Cluj. Mijlocasul chiar s-a plâns ca nu e folosit mai mult de antrenorul Dan Petrescu. Fotbalistul a profitat de ziua libera pe care a avut-o astazi si a mers sa-si gaseasca linistea la Manastirea Dumbrava din Cluj. Ionita a facut o poza si a postat-o pe InstaStory-ul personal. ... ...continuare.

Record de public la Gaudeamus Cluj-Napoca 2018

publicat 2018-04-23 17:15:04 (Cotidianul)
Record de public la Gaudeamus Cluj-Napoca 2018 Editia cu numarul 19 a Targului Gaudeamus Cluj-Napoca s-a incheiat oficial duminica, 22 aprilie. [...] The post Record de public la Gaudeamus Cluj-Napoca 2018 appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

LPF a anuntat cand se joaca derby-ul FCSB – CFR Cluj. Programul etapei a 7-a play off/out

publicat 2018-04-23 17:00:13 (Libertatea)
LPF a anuntat cand se joaca derby-ul FCSB – CFR Cluj. Programul etapei a 7-a play off/out LPF a anuntat cand se joaca derby-ul FCSB – CFR Cluj, programat in etapa a 7-a din play-off-ul Ligii 1 la fotbal. Soarta titlului se poate decide duminica. Meciurile vor fi televizate pe Look TV, Digi Sport si Telekom Sport. Vineri, 27 aprilie Ora 20.45 FC Voluntari – Juventus Sambata , 28 aprilie Ora 18.00 […] Post-ul LPF a anuntat cand se joaca derby-ul FCSB – CFR Cluj. Programul etapei a 7-a play off/out apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Motoarele locomotivelor CFR reparate de o firma cu zero angajati! DNA Cluj a dat deja clasare pentru acest fapt

publicat 2018-04-23 13:15:05 (Evenimentul-Zilei)
Motoarele locomotivelor CFR reparate de o firma cu zero angajati! DNA Cluj a dat deja clasare pentru acest fapt La ultimul termen de judecata, din procesul in care Calin Mitica, patronul firmei de reparatii material rulant "Remarul 16 Februarie", din Cluj Napoca, este judecat la Tribunalul Cluj, pentru fapte de coruptie s-a lasat cu acuzatii dure si dezvaluiri interesante. Calin Mitica i-a spus judecatorului ca a fost arestat sase luni pentru o suma de bani cu care nu are nicio legatura. ...continuare.

Finala pentru titlu in Liga 1, FCSB - CFR Cluj, condusa de cei mai buni arbitri ? Anuntul zilei in fotbalul intern: "Ne dorim acesti arbitri la meci!"

publicat 2018-04-23 13:15:02 (Antena-1)
Finala pentru titlu in Liga 1, FCSB - CFR Cluj, condusa de cei mai buni arbitri ? Anuntul zilei in fotbalul intern: Ne dorim acesti arbitri la meci! FCSB - CFR Cluj este meciul care, in cazul unei victorii a gazdelor, poate decide intr-o uriasa proportie noua campioana a Romaniei. Data fiind importanta acestui meci, dar mai ales starea de neincredere din arbitrajul romanesc, ambele cluburi implicate in lupta la titlu vor arbitri straini. ...continuare.

FCSB si CFR Cluj solicita arbitri straini la derby

publicat 2018-04-23 13:00:17 (OnlineSport)
FCSB si CFR Cluj solicita arbitri straini la derby Aflate in lupta directa pentru castigarea campionatului, FCSB si CFR Cluj sunt despartite de doua puncte inaintea meciului direct programat duminica, 29 aprilie, la Bucuresti, in etapa a 7-a din playoff. ...continuare.

FCSB cere arbitri straini in meciul cu CFR! Clujenii au pus doua conditii dure

publicat 2018-04-23 12:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB cere arbitri straini in meciul cu CFR! Clujenii au pus doua conditii dure FCSB si CFR Cluj se joaca duminica, de la ora 20:45. Cele doua echipe se afla în fruntea play-off-ului Ligii, iar echipa ros-albastra are doua puncte în plus fata de clujeni. Oficialii FCSB au trimis o cerere catre CFR Cluj pentru ca meciul de duminica sa fie condus de o brigada din strainatate. ... ...continuare.

CFR Cluj a ratat sansa de a egala FCSB: Pas gresit facut de elevii lui Dan Petrescu la Iasi

publicat 2018-04-23 02:15:03 (Click)
CFR Cluj a ratat sansa de a egala FCSB: Pas gresit facut de elevii lui Dan Petrescu la Iasi Formatia CFR Cluj a terminat la egalitate, scor 1-1, partida disputata, duminica, in deplasare, in compania echipei CSM Poli Iasi, in etapa a sasea a play-off-ului Ligii I, informeaza agentia news.ro. Citeste mai departe... ...continuare.

LIGA I. CFR Cluj A REMIZAT la Iasi, ardelenii ATACA fara mila arbitrajul: "Suntem FURAȚI pe fata. Nu pot sa mai continui"

publicat 2018-04-23 00:30:04 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. CFR Cluj A REMIZAT la Iasi, ardelenii ATACA fara mila arbitrajul: Suntem FURAȚI pe fata. Nu pot sa mai continui CFR Cluj a incheiat la egalitate, scor 1-1, partida jucata, duminica, pe terenul celor de la CSM Poli Iasi, iar Dan Petrescu a criticat din nou arbitrajul. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro