CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Motivul halucinant pentru care infirmiera din Hunedoara si-a ucis fiul! Ce le-a spus anchetatorilor

publicat 2018-05-10 14:00:06 (CanCan)
O femeie de 58 de ani si- aucis fiul, miercuri dimineata (9 mai) si s-a autodenuntat dupa 12 ore. Ea este infirmiera la Sectia Pediatrie a Spitalului Municipal Lupeni. Femeia a fost retinuta de politisti, in timpul noptii. Femeia urmeaza sa fie adusa joi (10 mai) in fata instantei, cu propunere de arestare preventiva. Criminala […] The post Motivul halucinant pentru care infirmiera din Hunedoara si-a ucis fiul! Ce le-a spus anchetatorilor appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Localitati din Romania, inundate dupa ploi torentiale si FURTUNI

publicat 2018-05-10 13:45:13 (Mediafax)
Localitati din Romania, inundate dupa ploi torentiale si FURTUNI Mai multe strazi din Constanta si Eforie au fost inundate, joi dimineata, in urma unei ploi torentiale, reprezentantii regiei de apa avand peste 40 de interventii. Si in judetul Hunedoara a fost furtuna, pompierii intervenind pentru a scoate apa din cinci subsoluri. ...continuare.

Crima din Hunedoara: de ce si-a ucis asistenta medicala propriul fiu

publicat 2018-05-10 12:30:16 (Realitatea-TV)
Crima din Hunedoara: de ce si-a ucis asistenta medicala propriul fiu Femeia care si-a omorat fiul in locuinta din Lupeni, judetul Hunedoara, a fost retinuta pentru 24 de ore. Aceasta le-a spus anchetatorilor ca l-a lovit cu un cutit pe barbatul de 36 de ani pentru ca i-a cerut bani, el neavand un loc de munca. Femeia de 58 de ani, care si-a ucis fiul, miercuri dimineata, si s-a autodenuntat dupa 12 ore, este infirmiera la Sectia Pediatrie a Spitalului Municipal Lupeni. Aceasta a fost retinuta de politisti, in timpul noptii de miercuri spre joi, urmand sa fie... ...continuare.

Crima din Hunedoara. Motivul socant pentru care o infirmiera si-a ucis fiul

publicat 2018-05-10 12:00:02 (Antena3)
Crima din Hunedoara. Motivul socant pentru care o infirmiera si-a ucis fiul Femeia care si-a omorat fiul in locuinta din Lupeni, judetul Hunedoara, a fost retinuta pentru 24 de ore. Aceasta le-a spus anchetatorilor ca l-a lovit cu un cutit pe barbatul de 36 de ani, pentru ca i-a... ...continuare.

Crima din Hunedoara. Motivul pentru care infirmiera de la Spitalul Municipal Lupeni si-a ucis fiul

publicat 2018-05-10 11:15:17 (Mediafax)
Crima din Hunedoara. Motivul pentru care infirmiera de la Spitalul Municipal Lupeni si-a ucis fiul Femeia care si-a omorat fiul in locuinta din Lupeni, judetul Hunedoara, a fost retinuta pentru 24 de ore. Aceasta le-a spus anchetatorilor ca l-a lovit cu un cutit pe barbatul de 36 de ani, pentru ca i-a cerut bani, el neavand un loc de munca, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Tragedie in Hunedoara! O femeie si-a ucis fiul, apoi a sunat la 112

publicat 2018-05-10 00:00:02 (CanCan)
O femeie in varsta de 58 de ani si-a ucis fiul, miercuri dimineata, apoi a sunat la 112 si a spus tot. Tragedia a avut loc in orasul Lupeni, iar acum femeia este cercetata de procurori si politisti pentru comiterea infractiunii de omor calificat. Femeia a sunat la 112 si a spus ca si-a injunghiat […] The post Tragedie in Hunedoara! O femeie si-a ucis fiul, apoi a sunat la 112 appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Caz socant in Hunedoara. O femeie si-a ucis fiul, apoi a sunat la politie

publicat 2018-05-09 20:30:02 (Antena3)
Caz socant in Hunedoara. O femeie si-a ucis fiul, apoi a sunat la politie O femeie de 58 de ani, din Lupeni, a sunat, miercuri seara, la Politie si a spus ca in cursul diminetii si-a injunghiat mortal fiul, in varsta de 35 de ani, pe fondul unui conflict pe care l-a avut cu acesta.... ...continuare.

O femeie din Hunedoara si-a ucis fiul si s-a autodenuntat dupa 12 ore

publicat 2018-05-09 20:15:14 (Romania-TV)
O femeie din Hunedoara si-a ucis fiul si s-a autodenuntat dupa 12 ore Potrivit purtatorului de cuvant al Politiei Hunedoara, Bogdan Nitu, femeia a sunat la 112 si a spus ca miercuri dimineata, in jurul orei 5.30 si-a injunghiat fiul. "Miercuri, la ora 17.43, o femeie din municipiul Lupeni a apelat numarul 112, reclamand faptul ca, in cursul diminetii, conform declaratiilor sale, in jurul orei 5.30, si-a injunghiat fiul, in varsta de 35 de ani, in urma unui conflict ce a avut loc in locuinta acestora. In acest moment, parintii victimei se afla in custodia... ...continuare.

O femeie din Hunedoara si-a ucis fiul si s-a autodenuntat dupa 12 ore

publicat 2018-05-09 19:45:13 (Mediafax)
O femeie din Hunedoara si-a ucis fiul si s-a autodenuntat dupa 12 ore O femeie de 58 de ani, din Lupeni, a sunat, miercuri seara, la Politie si a spus ca in cursul diminetii si-a injunghiat mortal fiul, in varsta de 35 de ani, pe fondul unui conflict pe care l-a avut cu acesta. Femeia a fost dusa la audieri, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Femeie de 63 de ani din Hunedoara, inselata prin metoda accidentul

publicat 2018-05-09 17:45:24 (ProTV)
O femeie de 63 de ani, din municipiul Hunedoara, a fost înselata cu 13.000 de lei prin "metoda accidentul". ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro