CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul HUNEDOARA

publicat 2018-07-08 22:30:01 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul HUNEDOARA HUNEDOARA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate... ...continuare.

Cod portocaliu de INUNDATII in 24 de judete

publicat 2018-07-08 21:30:16 (Realitatea-TV)
Cod portocaliu de INUNDATII in 24 de judete Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a actualizat, duminica, avertizarea Cod portocaliu de inundatii si depasiri ale Cotelor de aparare, emisa vineri, pe care a extins-o pana marti la miezul noptii pe rauri din 24 judete. Conform hidrologilor, in intervalul 8 iulie, ora 16:00 - 10 iulie, ora 24:00, va fi in vigoare o atentionare Cod portocaliu de inundatii, pe urmatoarele cursuri: pe raurile din bazinele hidrografice: Crisul Alb - bazin superior si afluenti bazin... ...continuare.

Tanara din Slovacia, ranita la cap in Masivul Retezat, salvata cu elicopterul!

publicat 2018-07-06 23:00:02 (CanCan)
O tanara din Slovacia a fost ranita, vineri seara, in Masivul Retezat, pentru salvarea ei fiind nevoie de interventia unui elicopter cu troliu. Salvamontistii din Hunedoara spun ca fata a alunecat, speriata ca a inceput furtuna pe munte, si s-a ranit la cap. (Promotiile zilei la monitoare) Potrivit sefului Serviciului Public Judetean Salvamont Hunedoara, Ovidiu […] The post Tanara din Slovacia, ranita la cap in Masivul Retezat, salvata cu elicopterul! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Tanara din Slovacia, ranita la cap in Masivul Retezat, salvata cu elicopterul

publicat 2018-07-06 22:45:10 (Mediafax)
Tanara din Slovacia, ranita la cap in Masivul Retezat, salvata cu elicopterul O tanara din Slovacia a fost ranita, vineri seara, in Masivul Retezat, pentru salvarea ei fiind nevoie de interventia unui elicopter cu troliu. Salvamontistii din Hunedoara spun ca fata a alunecat, speriata ca a inceput furtuna pe munte, si s-a ranit la cap. ...continuare.

Avertizare COD PORTOCALIU de INUNDATII

publicat 2018-07-06 16:15:11 (Romania-TV)
Avertizare COD PORTOCALIU de INUNDATII Avand in vedere situatia hidrometeorologica actuala si prognoza meteorologica pentru urmatoarele 96 de ore, ca urmare a precipitatiilor prognozate si propagarii se pot produce scurgeri importante pe versanti, torenti, paraie, viituri rapide pe raurile mici cu posibile efecte de inundatii locale si cresteri de debite si niveluri cu posibile depasiri ale COTELOR DE APARARE, dupa cum urmeaza: COD GALBEN - In intervalul 07.07.2018 ora 12:00 - 10.07.2018 ora 18:00 pe raurile din bazinele... ...continuare.

Accident grav in Hunedoara. O masina a ars si doi copii sunt printre victime

publicat 2018-07-06 11:45:12 (Libertatea)
Accident grav in Hunedoara. O masina a ars si doi copii sunt printre victime Accident grav in Hunedoara, la Sacamas, vineri dimineata, 6 iulie. Șoferul vinovat are doar 19 ani. O masina a ars si doi copii sunt printre victime, unul dintre ei avand 7 ani. La fata locului, traficul rutier a fost blocat circa o ora si jumatate. Cinci persoane, dintre care doi minori, cu varstele de 7 […] Post-ul Accident grav in Hunedoara. O masina a ars si doi copii sunt printre victime apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident cu cinci raniti pe DN7, langa Deva. Un autoturism a luat foc

publicat 2018-07-06 11:30:19 (Romania-TV)
Accident cu cinci raniti pe DN7, langa Deva. Un autoturism a luat foc Autoturismul care a intrat pe contrasens a luat foc, fiind necesara interventia pompierilor militari pentru stingerea incendiului. "In urma impactului a rezultat ranirea conducatorului auto care a produs evenimentul rutier si a unui pasager din autoturismul condus de acesta, precum si ranirea unei pasagere si a doi minori din celalalt autoturism implicat in accident. In urma impactului, autoturismul care a produs accidentul a luat foc, fiind stins de pompierii ISU Hunedoara", a declarat... ...continuare.

Ciocnire frontala intre 2 masini, pe DN7. Ce au patit pasagerii

publicat 2018-07-06 11:15:28 (ProTV)
Accident grav pe DN7, în judetul Hunedoara. ...continuare.

Doi tineri au murit intr-o fabrica abandonata din Hunedoara. Incercau sa fure un cablu electric

publicat 2018-07-05 13:00:13 (Romania-TV)
Doi tineri au murit intr-o fabrica abandonata din Hunedoara. Incercau sa fure un cablu electric Politistii au fost anuntati despre acest incident de paznicul fabricii, care a descoperit o prima persoana decedata intr-un spatiu al unitatii. Dupa sosirea unei echipe operative a IPJ Hunedoara, in hala respectiva a fost gasit un al doilea barbat decedat, din primele cercetari reiesind ca ambele victime au murit prin electrocutare, potrivit Agerpres. Deoarece la fata locului s-au identificat unele obiecte ce pot fi folosite in cazul infractiunilor de furt, politistii iau in calcul... ...continuare.

Moartea cumplita a doi tineri: au fost carbonizati in fabrica unde au intrat ilegal pentru a fura cabluri de cupru

publicat 2018-07-05 12:45:02 (Adevarul)
Doi tineri din Hunedoara au murit in timp ce ar fi incercat sa fure cabluri electrice din incinta fabricii din Zlasti. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro