CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Accident teribil in Mehedinti. Un sofer a murit!

publicat 2018-06-11 22:00:02 (CanCan)
Imagini de groaza in Mehedinti. Doua masini s-au lovit frontal, dupa ce una dintre ele a intrat intr-o depasire neregulamentara. In urma impactului, una dintre masini a zburat pur si simplu de pe sosea si a ajuns pe camp. Unul dintre soferi a murit la spital. Soferul vinovat, un barbat de 61 de ani, venea […] The post Accident teribil in Mehedinti. Un sofer a murit! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

FURTUNA a smuls cortul unui circ si a lovit o femeie. Situatia celor care asistau la spectacol

publicat 2018-06-09 19:15:11 (Mediafax)
FURTUNA a smuls cortul unui circ si a lovit o femeie. Situatia celor care asistau la spectacol Vremea a facut ravagii, sambata, in Drobeta Turnu Severin, in judetul Mehedinti, acolo unde cortul unui circ a fost luat de vant. O femeie a fost ranita si a fost transportata la spital, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

ALERTA METEO: COD GALBEN de ploi in urmatoarele zile. Vezi ce zone sunt afectate!

publicat 2018-06-09 13:45:17 (Puterea)
ALERTA METEO: COD GALBEN de ploi in urmatoarele zile. Vezi ce zone sunt afectate! Administratia Nationala de Meteorologie a emis o alerta cod galben de ploi, pentru partea de sud-vest a tarii, valabila de sambata, de la ora 18, pana duminica, la ora 6.00. Ulterior, ploile se vor extinde in toata tara. In perioada 9 iunie, ora 18.00 - 10 iunie, ora 6.00, in judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Caras-Severin si local in judetul Hunedoara, se vor semnala averse torentiale, frecvente descarcari electrice, intensificari ale vantului cu aspect de vijelie si caderi de grindina.... ...continuare.

Un barbat din Drobeta Turnu Severin si-a injunghiat mortal mama de 76 de ani

publicat 2018-06-08 17:45:22 (Romania-TV)
Un barbat din Drobeta Turnu Severin si-a injunghiat mortal mama de 76 de ani Potrivit reprezentantilor Inspectoratului de Politie al judetului Mehedinti, un barbat de 52 de ani si-a ucis mama de 76 de ani prin injunghiere. "Mama si fiul sau locuiau intr-un apartament din Drobeta Turnu Severin, acolo s-a si petrecut crima. Femeia nu era imobilizata, iar vecinii nu au auzit galagie. Deocamdata nu se cunoaste motivul crimei", a declarat pentru News.ro reprezentantul IPJ Mehedinti. Potrivit sursei citate, nepotul victimei a fost cel care a sunat la numarul de urgente 112... ...continuare.

Interventie inedita in Mehedinti! Jandarmii au scos din masina unui politist o vipera

publicat 2018-06-06 00:00:02 (CanCan)
Se pare ca in ultima perioada au fost inregistrate tot mai multe cazuri in care serpii au fost descoperiti in locuintele din Mehedinti. Locuitorii din Severin sunt in panica, iar acum jandarmii au scos o vipera din masina unui politist! (Cele mai bune oferte laptopuri) Dupa mai multe cazuri inregistrate in care serpii au fost […] The post Interventie inedita in Mehedinti! Jandarmii au scos din masina unui politist o vipera appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

TRAGEDIE in lumea artistica din Romania. Un CELEBRU rapsod se zbate intre VIAȚA si MOARTE. Are doar 45 de ani

publicat 2018-06-05 15:15:05 (Evenimentul-Zilei)
TRAGEDIE in lumea artistica din Romania. Un CELEBRU rapsod se zbate intre VIAȚA si MOARTE. Are doar 45 de ani Faimosul violonist Mitel Dragulin, aflat pe patul de moarte, este propus cetatean de onoare al comunei Iancu Jianu, judetul Mehedinti. ...continuare.

TRAGEDIE in lumea artistica din Romania. Un CELEBRU rapsod se zbate intre VIAȚA si MOARTE. Are doar 45 de ani

publicat 2018-06-05 14:30:05 (Evenimentul-Zilei)
TRAGEDIE in lumea artistica din Romania. Un CELEBRU rapsod se zbate intre VIAȚA si MOARTE. Are doar 45 de ani Faimosul violonist Mitel Dragulin, aflat pe patul de moarte, este propus cetatean de onoare al comunei Iancu Jianu, judetul Mehedinti. ...continuare.

Un barbat din Drobeta Turnu Severin a gasit un sarpe in apartamentul sau

publicat 2018-06-01 16:45:33 (Ziarul-Financiar)
Un barbat din Drobeta Turnu Severin a gasit un sarpe in apartamentul sau Proprietarul unui apartament din Drobeta Turnu Severin, judetul Mehedinti, a cerut vineri ajutorul pompierilor pentru a prinde un sarpe de aproximativ un metru pe care l-a gasit in holul apartamentului sau, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un SARPE de aproximativ un metru, gasit de un barbat in apartamentul sau - FOTO

publicat 2018-06-01 16:30:13 (Mediafax)
Un SARPE de aproximativ un metru, gasit de un barbat in apartamentul sau - FOTO Proprietarul unui apartament din Drobeta Turnu Severin, judetul Mehedinti, a cerut vineri ajutorul pompierilor pentru a prinde un sarpe de aproximativ un metru pe care l-a gasit in holul apartamentului sau, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

A auzit un zgomot ciudat in casa, iar cand a cautat sa vada ce este, a incremenit. Este cumplit ce a putut gasi barbatul din Drobeta Turnu Severin

publicat 2018-06-01 16:00:02 (Antena3)
A auzit un zgomot ciudat in casa, iar cand a cautat sa vada ce este, a incremenit. Este cumplit ce a putut gasi barbatul din Drobeta Turnu Severin Un barbat din Drobeta Turnu Severin s-a trezit, vineri, cu un sarpe in apartamentul sau, astfel ca a solicitat ajutor reprezentantilor ISU Drobeta al judetului Mehedinti. "Detasamentul Dr. Tr. Severin a... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro