CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Barbat strivit de o masina care s-a rasturnat peste el pe marginea strazii

publicat 2018-05-31 19:30:13 (Mediafax)
Barbat strivit de o masina care s-a rasturnat peste el pe marginea strazii Un barbat de 39 de ani din Mehedinti, aflat pe marginea unei strazi, a murit, joi dupa-amiaza, strivit de o masina care s-a rasturnat dupa ce a fost lovita, in comuna Calnic din Gorj, de un autoturism. In urma impactului, o tanara insarcinata din masina care nu a dat prioritate a ajuns la spital. ...continuare.

AVERTIZARE ANM: Cod PORTOCALIU de furtuna pentru trei judete

publicat 2018-05-27 18:30:12 (Puterea)
AVERTIZARE ANM: Cod PORTOCALIU de furtuna pentru trei judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis o atentionare nowcasting Cod portocaliu pentru judetele Mehedinti, Valcea si Gorj pentru seara de duminica. Astfel, timp de o ora, in judetele Mehedinti (Simian, Corcova, Izvoru Barzii, Sisesti, Malovat, Prunisor, Brosteni, Floresti, Cazanesti, Husnicioara, Ilovat), Valcea (Ramnicu Valcea, Horezu, Mihaesti, Francesti, Budesti, Tomsani, Stoenesti, Costesti, Barbatesti, Ocnele Mari, Pietrari, Pausesti-Maglasi, Bujoreni, Pausesti, Baile Govora,... ...continuare.

Cod portocaliu de furtuna pentru judetele Mehedinti, Valcea si Gorj, duminica dupa amiaza

publicat 2018-05-27 16:45:13 (ProTV)
Administratia Nationala de Meteorologie a emis, duminica, o atentionare nowcasting Cod portocaliu pentru judetele Mehedinti, Vâlcea si Gorj, valabila pâna la ora 17:10. ...continuare.

Cod portocaliu de furtuna pentru mai multe judete. Pentru cat timp e valabila avertizarea meteorologilor

publicat 2018-05-27 16:45:02 (Antena3)
Cod portocaliu de furtuna pentru mai multe judete. Pentru cat timp e valabila avertizarea meteorologilor Administratia Nationala de Meteorologie a emis, duminica, o atentionare nowcasting Cod portocaliu pentru judetele Mehedinti, Valcea si Gorj, valabila pana la ora 17:10. Astfel, timp de o ora, in... ...continuare.

Alerta meteo! Meteorologii anunta furtuni violente si ploi toretiale. Care sunt zonele vizate

publicat 2018-05-27 15:00:02 (Antena3)
Alerta meteo! Meteorologii anunta furtuni violente si ploi toretiale. Care sunt zonele vizate Administratia Nationala de Meteorologie a emis sambata cod portocaliu si cod galben de vreme severa. Zonele afectate de fenomene meteo extreme sunt: In zona : Judetul Mehedinti: Corcova, Bala, sisesti, Brosteni,... ...continuare.

Alerta meteo! Meteorologii anunta furtuni violente si ploi toretiale. Care sunt zonele vizate

publicat 2018-05-26 15:30:01 (Antena3)
Alerta meteo! Meteorologii anunta furtuni violente si ploi toretiale. Care sunt zonele vizate Administratia Nationala de Meteorologie a emis sambata cod portocaliu si cod galben de vreme severa. Zonele afectate de fenomene meteo extreme sunt: In zona : Judetul Mehedinti: Corcova, Bala, sisesti, Brosteni,... ...continuare.

Trei migranti albanezi, capturati de politistii din Mehedinti. Au intrat ilegal cu barca pe Dunare

publicat 2018-05-23 17:45:13 (ProTV)
Agentii i-au observat pe cei trei indivizi care veneau pe jos dinspre malul fluviului, iar în apropiere a fost gasita si o barca. ...continuare.

Evaziune fiscala estimata la peste 820.000 de lei

publicat 2018-05-22 12:15:02 (Bursa)
Evaziune fiscala estimata la peste 820.000 de lei Politistii specializati in investigarea criminalitatii economice din Timis fac astazi, opt perchezitii domiciliare pe raza judetelor Timis, Mehedinti si Ilfov, la sediul unor societati comerciale si domiciliile unor persoane banuite ca ar fi cauzat un prejudiciu de peste 822.000 de lei, prin evaziune fiscala, precizeaza News.ro. ...continuare.

COD GALBEN de inundatii in doua JUDETE din sud-vestul tarii

publicat 2018-05-22 10:00:18 (Puterea)
COD GALBEN de inundatii in doua JUDETE din sud-vestul tarii Cod galben de inundatii pe raurile mici din judetele Mehedinti si Gorj pana marti dupa-amiaza la ora 15:00, avertizeaza hidrologii. Potrivit Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA), ca urmare a precipitatiilor inregistrate in ultimele ore, a celor prognozate si propagarii, se pot produce scurgeri importante pe versanti, torenti, paraie, viituri rapide pe raurile mici cu posibile efecte de inundatii locale si cresteri de debite si niveluri cu posibile depasiri ale... ...continuare.

Cod galben de inundatii pana marti dupa-amiaza

publicat 2018-05-22 09:45:16 (Romania-TV)
Cod galben de inundatii pana marti dupa-amiaza Ca urmare a precipitatiilor inregistrate in ultimele ore, a celor prognozate si propagarii, se pot produce scurgeri importante pe versanti, torenti, paraie, viituri rapide pe raurile mici cu posibile efecte de inundatii locale si cresteri de debite si niveluri cu posibile depasiri ale Cotelor de atentie pe raurile mici din bazinele hidrografice Bahna, Topolnita, Cosustea, Motru - bazin superior, din judetele Mehedinti si Gorj. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro