CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Rezultate BAC 2018 judetul Mehedinti. Notele primite de elevii din Drobeta-Turnu Severin la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 04:30:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 judetul Mehedinti. Notele primite de elevii din Drobeta-Turnu Severin la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Mehedinti - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Mehedinti si Drobeta-Turnu Severin vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Peste 5.000 de pachete de de tigari pregatite pentru piata neagra, confiscate de politistii din Mehedinti

publicat 2018-07-03 17:45:14 (ProTV)
Agentii de la politia de frontiera au oprit o masina pentru un control de rutina si au gasit tigarile netimbrate care ar fi valorat 66 de mii de lei. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Mehedinti - Toate notele, toate mediile. Cum faci contestatie

publicat 2018-07-03 16:15:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Mehedinti - Toate notele, toate mediile. Cum faci contestatie Rezultate BAC 2018 Mehedinti - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Mehedinti - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa,... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Mehedinti. Mediile la Bacalaureat 2018

publicat 2018-07-03 12:45:13 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Mehedinti. Mediile la Bacalaureat 2018 Rezultate BAC 2018 Mehedinti. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Mehedinti. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Mehedinti. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Mehedinti. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 14:45:01 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Mehedinti. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Mehedinti. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Alerta la o gradinita din Mehedinti! A fost nevoie de interventia jandarmilor - VIDEO

publicat 2018-06-28 20:15:01 (Antena3)
Alerta la o gradinita din Mehedinti! A fost nevoie de interventia jandarmilor - VIDEO Un sarpe cu lungimea de 170 de centimetri a fost capturat joi de jandarmi din curtea unei gradinite cu program prelungit din Drobeta-Turnu Severin, a declarat, pentru AGERPRES, purtatorul de cuvant al... ...continuare.

Șarpe, capturat in curtea unei gradinite din Mehedinti. Jandarmii au intervenit

publicat 2018-06-28 19:00:11 (ProTV)
Un sarpe de 170 de cm a fost capturat joi in curtea unei gradinite cu program prelungit din Turnu Severin. ...continuare.

Sarpe de 1,70 metri, capturat in curtea unei gradinite din judetul Mehedinti

publicat 2018-06-28 19:00:10 (Mediafax)
Sarpe de 1,70 metri, capturat in curtea unei gradinite din judetul Mehedinti Un sarpe de 1,70 metri a fost capturat in curtea unei gradinite cu program prelungit din Drobeta Turnu Severin, judetul Mehedinti, informeaza Jandarmeria. ...continuare.

Tragedie in Mehedinti. Un barbat si-a pierdut viata strivit de doua TIR-uri

publicat 2018-06-25 14:00:02 (Antena3)
Tragedie in Mehedinti. Un barbat si-a pierdut viata strivit de doua TIR-uri Un accident mortal a avut loc luni dimineata, in judetul Mehendinti, unde un barbat, in varsta de 69 de ani, din comuna Rogova, si-a pierdut viata dupa ce nu a acordat prioritate. Barbatul a fost prins... ...continuare.

Accident grav in Mehedinti. Un barbat a fost strivit de doua TIR-uri

publicat 2018-06-25 13:15:03 (CanCan)
Un accident grav a avut loc luni dimineata, in judetul Mehendinti. Un barbat a murit dupa ce nu a acordat prioritate si a fost lovit de doua TIR-uri. Accidentul s-a petrecut pe centura noua a municipiului Drobeta Turnu Severin, la intersectia cu Cerneti. Soferul unui autoturism nu a acordat prioritate de trecere si a fost […] The post Accident grav in Mehedinti. Un barbat a fost strivit de doua TIR-uri appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro