CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un barbat din Iasi a violat un copil de 10 ani, dupa ce a baut spirt medicinal

publicat 2018-04-02 23:00:13 (ProTV)
Un barbat, în vârsta de 45 de ani, a fost trimis în judecata de Parchetul de pe lânga Judecatoria Iasi, dupa ce a agresat sexual un minor, fapta pe care ar fi comis-o în luna februarie. ...continuare.

MM dezvaluie dialogul pe care l-a avut cu Cioinac! Fotbalistul celor de la Iasi ar fi mintit

publicat 2018-04-02 18:45:12 (Gazeta-Sporturilor)
MM dezvaluie dialogul pe care l-a avut cu Cioinac! Fotbalistul celor de la Iasi ar fi mintit Mihai Stoica, 52 de ani, a explicat ce a discutat cu Ionut Cioinac, 27 de ani, fotbalistul iesenilor eliminat aseara în partida câstigata de FCSB cu CSM Poli Iasi, scor 1-0. Dupa ce a fost eliminat în minutul 69, Cioinac a ramas pe tunel pret de câteva minute, perioada în care a purtat un dialog cu cei prezenti pe banca lui FCSB, explicat acum de MM. ... ...continuare.

Caz incredibil la o scoala din Iasi. Un profesor si-a reclamat colegii pentru ca incaseaza prea multi bani

publicat 2018-04-02 12:45:22 (Romania-TV)
Caz incredibil la o scoala din Iasi. Un profesor si-a reclamat colegii pentru ca incaseaza prea multi bani Greseala ar fi aparut in urma calcularii incorecte a drepturilor salariale pe care le aveau de primit cadrele didactice din trecut. Procesul a fost intentat, conform surselor de la Camera de Conturi din Iasi, de catre Colegiul National "Stefan cel Mare" din Harlau, dupa ce Camera de Conturi Iasi a facut o verificare la Unitatea Administrativ Teritoriala a orasului Harlau. Camera de Conturi s-a deplasat la Harlau in urma unei plangeri inaintate de catre un cadru didactic care ar fi mentionat... ...continuare.

MM Stoica critica jocul stelistilor: "Am suferit mult! Sunt marcat dupa acest meci" » Declaratii surprinzatoare despre Iasi

publicat 2018-04-02 11:30:14 (Gazeta-Sporturilor)
MM Stoica critica jocul stelistilor: Am suferit mult! Sunt marcat dupa acest meci » Declaratii surprinzatoare despre Iasi FCSB a câstigat cu greu meciul cu Poli Iasi, 1-0, gratie unui gol marcat din lovitura libera de Constantin Budescu. Mihai Stoica, managerul sportiv al ros-albastrilor, a vorbit despre partida cu echipa antrenata de Flavius Stoican, spunând ca jucatorii stelisti au suferit mult si laudând echipa din Iasi. "Sunt putin marcat, pentru ca am suferit asa mult, desi am început foarte bine jocul. Am avut jucatori care s-au precipitat. ... ...continuare.

Becali, nemultumit de echipa sa in meciul cu Iasi

publicat 2018-04-02 11:15:14 (OnlineSport)
Becali, nemultumit de echipa sa in meciul cu Iasi Gigi Becali a vazut ca noi toti cum FCSB a fost dominata copios de CSM Poli Iasi, echipa care a evoluat mai bine de 20 de minute in inferioritate numerica, situatie care nu este deloc pe placul patronului ros-albastrilor. ...continuare.

Note GSP » Remarcat surpriza in FCSB - CSM Poli Iasi » Un jucator stelist a fost printre cei mai slabi de pe teren

publicat 2018-04-02 09:00:21 (Gazeta-Sporturilor)
Note GSP » Remarcat surpriza in FCSB - CSM Poli Iasi » Un jucator stelist a fost printre cei mai slabi de pe teren FCSB a câstigat cu greu meciul cu CSM Poli Iasi, 1-0, dupa un gol marcat de Constantin Budescu în repriza a doua. Budescu, 29 de ani, a fost cel mai bun jucator al meciului, primind nota 8 din partea Gazetei Sporturilor. O evolutie apreciata a avut si portarul Cristi Balgradean, care a facut cel mai bun meci de la venirea la FCSB. Goalkeeper-ul stelist a avut mai multe interventii salvatoare si a fost notat cu 7. ... ...continuare.

Gigi Becali, dupa victoria chinuita cu Iasiul: "Nu ai cum sa ramai cu echipa asta pe primul loc, nu ai cum"

publicat 2018-04-02 00:30:14 (Romania-TV)
Gigi Becali, dupa victoria chinuita cu Iasiul: "Nu ai cum sa ramai cu echipa asta pe primul loc, nu ai cum" Formatia FCSB a invins, duminica, pe Arena Nationala, cu scorul de 1-0, echipa CSM Poli Iasi, si a urcat pe primul loc in clasamentul play-off-ului Ligii I. "Nu ma mai gandesc la rezultat, cand ai o echipa care te domina in 10 oameni, nu mai conteaza rezultatul cand esti pe primul loc, nu ai cum sa ramai acolo. Nu am cum sa fiu bucuros, ce, merita pe locul 1? Du-te, ma, de aici! Nu poti sa ramai cu echipa asta pe locul 1. Le-am creat toate conditiile si au ajuns sa fie dominati de Iasi...si... ...continuare.

LIGA I. FCSB a devenit LIDERA, dupa ce a INVINS-O la limita pe CSM Poli Iasi. Budescu a marcat un SUPER-GOL

publicat 2018-04-02 00:00:05 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. FCSB a devenit LIDERA, dupa ce a INVINS-O la limita pe CSM Poli Iasi. Budescu a marcat un SUPER-GOL FCSB a castigat cu 1-0 confruntarea cu CSM Poli Iasi, disputata, duminica, pe "Arena Nationala", in etapa a 3-a a play-off-ului Ligii I. ...continuare.

Gigi Becali, la pamant dupa meciul cu Iasi: "Sunt atat de amarat. O sa vad daca mai stau in fotbal" + Face praf 3 fotbalisti

publicat 2018-04-01 23:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
Gigi Becali, la pamant dupa meciul cu Iasi: Sunt atat de amarat. O sa vad daca mai stau in fotbal + Face praf 3 fotbalisti  Gigi Becali considera ca FCSB nu are sanse la câstigarea titlului în Liga 1 daca va evolua în continuare ca în victoria cu Iasi, scor 1-0. "Nici nu ma mai gândesc la rezultat. Sunt atât de amarat. Când te domina Iasi în 10 oameni, ce sa mai spun. Asta e echipa. Nu ai cum sa ramâi pe primul loc cu jocul asta. O sa spuneti ca nu sunt consecvent. Eu când spun ca am jucatori valorosi, spun ca asa i-am luat. ... ...continuare.

FCSB a revenit pe primul loc, dar Dica e nelinistit: "M-a deranjat mult acest lucru"

publicat 2018-04-01 23:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB a revenit pe primul loc, dar Dica e nelinistit: M-a deranjat mult acest lucru Nicolae Dica, antrenorul celor de la FCSB, e nemultumit ca echipa sa nu a reusit sa marcheze golul doi dupa ce Poli Iasi a ramas în inferioritate si spera la o îmbunatatire a jocului elevilor sai.  "Nu ma asteptam sa avem o partida atât de grea, dar nu am reusit sa marcam si ne-am facut jocul greu. Știam ca cei de la Iasi sunt foarte buni pe contraatac. Din pacate, au fost momente din joc în care nu am putut sa-i oprim. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro