CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Gigi Becali a explodat dupa esecul rusinos suferit de FCSB la Iasi. Și-a distrus jucatorii, antrenorul si a anuntat ca il vinde pe Budescu. Alte doua vedete de la FCSB sunt OUT!

publicat 2018-05-08 00:30:01 (Antena-1)
Gigi Becali a explodat dupa esecul rusinos suferit de FCSB la Iasi. Și-a distrus jucatorii, antrenorul si a anuntat ca il vinde pe Budescu. Alte doua vedete de la FCSB sunt OUT! "Fanul" numarul 1 al celor de la FCSB, Gigi Becali, un om implicat indeaproape in activitatea echipei patronate de Vasile Geambazi, a digerat greu esecul rusinos al trupei lui Nicolae Dica, 0-1, cu Poli Iasi. ...continuare.

FOTO EXCLUSIV Haos la Iasi dupa esecul lamentabil al FCSB-ului! Stelistii au spart usa vestiarului

publicat 2018-05-07 23:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO EXCLUSIV Haos la Iasi dupa esecul lamentabil al FCSB-ului! Stelistii au spart usa vestiarului Nervii celor de la FCSB au cedat la finalul meciului pierdut la Iasi, scor 0-1, rezultat care tine echipa lui Dica pe locul 2, în urma celor de la CFR Cluj, cu doua etape înainte de final.  Cineva din delegatia ros-albastrilor a rupt usa de la vestiarul oaspetilor, de vina fiind probabil rezultatul.  Nu e prima data când FCSB aduce pagube echipei organizatoare. ... ...continuare.

Nicolae Dica da de pamant cu jucatorii sai dupa esecul de la Iasi: "Unii se multumesc cu putin"

publicat 2018-05-07 23:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
Nicolae Dica da de pamant cu jucatorii sai dupa esecul de la Iasi: Unii se multumesc cu putin Nicolae Dica si-a desfiintat jucatorii dupa înfrângerea de la Iasi, scor 0-1. (VIDEO CU GOLURILE) Antrenorul FCSB-ului e de parere ca echipa sa nu va câstiga niciun meci pâna la finalul sezonului, daca va juca asa cum a facut-o în aceasta seara.  "Nu e jucat titlul, dar daca aratam cum am aratat azi nu avem nicio sansa. Nu vom mai câstiga niciun joc pâna la final. Nu e posibil sa ne prezentam asa. ... ...continuare.

Andrei Cristea nu iarta pe nimeni! CFR Cluj si FCSB luate la tinte: "Sa-si ceara scuze"

publicat 2018-05-07 23:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
Andrei Cristea nu iarta pe nimeni! CFR Cluj si FCSB luate la tinte: Sa-si ceara scuze Andrei Cristea a marcat unicul gol al meciului dintre Poli Iasi si FCSB, scor 1-0. Fostul atacant al ros-albastrilor i-a atacat pe cei de la CFR Cluj, care au pus sub semnul întrebarii evolutia iesenilor, dar nu a iertat nici FCSB, echipa care l-a dat afara pe când avea 22 de ani. "Am demonstrat pe teren ca Poli Iasi e o echipa cu onoare. Sa-si ceara scuze cei care ne-au aruncat cuvinte urâte. Se stiu foarte bine cei care sunt. ... ...continuare.

POLI IAȘI - FCSB // Ce a fost in capul lui Qaka? Jucatorul ofertat de Becali, eliminat la Iasi

publicat 2018-05-07 23:30:22 (Gazeta-Sporturilor)
POLI IAȘI - FCSB // Ce a fost in capul lui Qaka? Jucatorul ofertat de Becali, eliminat la Iasi Kamer Qaka (23 de ani), jucatorul lui Poli Iasi dorit insistent de FCSB, a comis-o în finalul meciului direct din aceasta seara. În minutul 74, acesta a vazut al doilea caronas galben, dupa o intrare imprudenta asupra lui Tanase la marginea careului. Primul cartonas îl încasase în minutul 18, tot în urma unei infractiuni asupra decarului stelist.  Qaka are sanse mari sa ajunga la FCSB în aceasta vara. ... ...continuare.

Reactii dupa meciul CSM Poli Iasi – FCSB. Dica: "Sunt principalul vinovat!". Andrei Cristea: "La 22 de ani am fost trimis la plimbare"

publicat 2018-05-07 23:15:21 (Libertatea)
Reactii dupa meciul CSM Poli Iasi – FCSB. Dica: Sunt principalul vinovat!. Andrei Cristea: La 22 de ani am fost trimis la plimbare Reactii dupa meciul CSM Poli Iasi – FCSB 1-0, disputat luni seara, in etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 1 la fotbal. Nicolae Dica, antrenor FCSB: "Nu cred ca e jucat titlul, dar asa cum ne-am prezentat nu avem nicio sansa. Nu-mi explic de ce ne-am prezentat asa rau la un meci atat de important. […] Post-ul Reactii dupa meciul CSM Poli Iasi – FCSB. Dica: "Sunt principalul vinovat!". Andrei Cristea: "La 22 de ani am fost trimis la plimbare" apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

FCSB pierde la Iasi si isi ia adio de la titlu

publicat 2018-05-07 23:15:02 (Antena3)
FCSB pierde la Iasi si isi ia adio de la titlu FCSB a suferit o lovitura in lupta sa pentru titlu, luni seara, dupa ce a fost invinsa de CSM Poli Iasi cu scorul de 1-0 (0-0), in Copou, intr-un meci din etapa a opta, penultima, a fazei play-off a Ligii I de fo... ...continuare.

liveVIDEO Ce am remarcat in prima repriza din Poli Iasi - FCSB? Costin Ștucan, emisiune liveVIDEO: comentariile voastre sunt IN DIRECT

publicat 2018-05-07 21:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
liveVIDEO Ce am remarcat in prima repriza din Poli Iasi - FCSB? Costin Ștucan, emisiune liveVIDEO: comentariile voastre sunt IN DIRECT Jurnalistul GSP Costin Ștucan comenteaza evenimentele din Poli Iasi-FCSB, în direct, pe facebookul Gazetei Sporturilor! Urmareste AICI si intra în discutie!   ...continuare.

VIDEO Cum a fost surprins Nicolae Dica de reporterul GSP cu cateva minute inaintea startului meciului + "surpriza" crainicului de la Iasi

publicat 2018-05-07 21:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Cum a fost surprins Nicolae Dica de reporterul GSP cu cateva minute inaintea startului meciului + surpriza crainicului de la Iasi Poli Iasi înfrunta FCSB pe teren propriu în etapa cu numarul 8 din play-off-ul Ligii 1. Meciul este unul foarte important pentru oaspeti, care sunt obligati sa câstige pentru a reveni în fruntea clasamentului.  Partida, care nu are o miza importanta pentru gazde, este tratata cu maxim interes de oficialii clubului, care au invitat si o fanfara, ce va oferi o reprezentatie înaintea începerii meciului. ... ...continuare.

Cum a fost surprins Nicolae Dica de reporterul GSP cu cateva minute inaintea startului meciului + "surpriza" crainicului de la Iasi

publicat 2018-05-07 20:45:14 (Gazeta-Sporturilor)
Cum a fost surprins Nicolae Dica de reporterul GSP cu cateva minute inaintea startului meciului + surpriza crainicului de la Iasi Poli Iasi înfrunta FCSB pe teren propriu în etapa cu numarul 8 din play-off-ul Ligii 1. Meciul este unul foarte important pentru oaspeti, care sunt obligati sa câstige pentru a reveni în fruntea clasamentului.  Partida, care nu are o miza importanta pentru gazde, este tratata cu maxim interes de oficialii clubului, care au invitat si o fanfara, ce va oferi o reprezentatie înaintea începerii meciului. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro