CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




MOMENTE CUMPLITE la Iasi! GRAVIDA, LOVITA pe trecerea de pietoni. Medici incearca sa ȚINA IN VIAȚA fatul

publicat 2018-04-30 18:45:04 (Evenimentul-Zilei)
MOMENTE CUMPLITE la Iasi! GRAVIDA, LOVITA pe trecerea de pietoni. Medici incearca sa ȚINA IN VIAȚA fatul Un accident cumplit a avut loc, luni dupa-amiaza, in Iasi. O femeie insarcinata a fost lovita pe trecerea de pietoni in timp ce traversa regulamentar. Medicii incearca in acest moment sa tina in viata nou-nascutul. ...continuare.

liveTEXT de la 20:45 » Astra - Poli Iasi » Multescu foloseste acelasi sistem care i-a adus doua victorii consecutive

publicat 2018-04-30 17:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
liveTEXT de la 20:45 » Astra - Poli Iasi » Multescu foloseste acelasi sistem care i-a adus doua victorii consecutive Astra primeste vizita lui Poli Iasi într-un meci din etapa a 7-a din play-off. Partida începe de la ora 20:45 si va fi în direct la TV Telekom Sport, TV Digi Sport si liveTEXT pe GSP.ro.   Vezi meciul liveTEXT! Giurgiuvenii sunt pe locul 5, cu 29 de puncte, si pot trece peste Viitorul în cazul unei victorii astazi. Totusi, formatia lui Multescu n-a primit dreptul de participare în cupele europene pentru sezonul urmator. ... ...continuare.

LIVETEXT Liga 1, play-off, etapa 7: Astra – CSM Poli Iasi (ora 20.45, Digi, Telekom, Look TV). Criminalisti in dispozitivul de paza

publicat 2018-04-30 16:00:14 (Libertatea)
LIVETEXT Liga 1, play-off, etapa 7: Astra – CSM Poli Iasi (ora 20.45, Digi, Telekom Sport, Look TV). Cosmar cu repetitie? Cu cateva zile in urma s-a jucat restanta dintre cele doua, contand pentru turul play-off-ului. Dupa umilinta indurata pe teren propriu, 0-3, iesenii merg la Giurgiu pentru revansa. Astra Giurgiu – CSM Poli Iasi VIDEO […] Post-ul LIVETEXT Liga 1, play-off, etapa 7: Astra – CSM Poli Iasi (ora 20.45, Digi, Telekom, Look TV). Criminalisti in... ...continuare.

LIVE Astra - CSM Poli Iasi (20:45)

publicat 2018-04-30 12:30:14 (OnlineSport)
Etapa a 7-a din playoff se incheie, luni seara, cu meciul dintre Astra Giurgiu si CSM Poli Iasi, partida care va fi live text in aceasta pagina de la 20:45. Apasati aici pentru live video. ...continuare.

Tanara gravida din Iasi, spulberata pe trecerea de pietoni

publicat 2018-04-30 12:30:12 (Libertatea)
Tanara gravida din Iasi, spulberata pe trecerea de pietoni! Soferul de 25 de ani care a accidentat-o circula cu viteza pe linia de tramvai. Accident grav la Iasi, in aceasta dimineata. O tanara in varsta de 28 de ani, insarcinata in 3 luni, a fost lovita pe trecerea de pietoni de un sofer de 25 […] Post-ul Tanara gravida din Iasi, spulberata pe trecerea de pietoni apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Teiul lui Eminescu din Iasi, punct major de atractie turistica

publicat 2018-04-30 09:45:28 (Mediafax)
Teiul lui Eminescu din Iasi, punct major de atractie turistica Teiul lui Eminescu din Iasi este vizitat in fiecare an de mii de turisti, dar si de localnici, fiind in continuare popular in randul indragostitilor si al iubitorilor de poezie. Autoritatile fac tot posibilul ca arborele, care ar fi depasit demult varsta de jumatate de secol, sa fie tinut in viata. ...continuare.

Șoferul din Iasi, care a lovit o copila pe trecerea de pietoni si a fugit, a fost prins

publicat 2018-04-29 11:30:02 (Antena3)
Șoferul din Iasi, care a lovit o copila pe trecerea de pietoni si a fugit, a fost prins Șoferul care a lovit o fetita pe trecerea pe pietoni, in Iasi, a fost prins. E vorba de un tanar de 19 ani care abia isi luase permisul de conducere.  Tanarul a lovit-o pe copila si nici macar nu a... ...continuare.

Primaria Iasi da afara PSD-ul din sediu: Motivul invocat de primarul Mihai Chirica, dupa ce a fost exclus din partid

publicat 2018-04-29 02:15:03 (Click)
Primaria Iasi da afara PSD-ul din sediu: Motivul invocat de primarul Mihai Chirica, dupa ce a fost exclus din partid Primaria Iasi cere filialei judetene a PSD sa elibereze, pana in 20 mai, sediul in care functioneaza organizatia, intrucat social-democratii au facut lucrari de reparatii in imobil fara acordul municipalitatii, cladirea fiind monument istoric. Citeste mai departe... ...continuare.

Caz uluitor in Iasi! 70.000 de euro furati de la doi pensionari sunt de negasit! Ce a pus la cale talharul pentru a ramane cu banii

publicat 2018-04-28 13:00:02 (CanCan)
Cei aproape 70.000 de euro furati la inceputul anului de la doi soti pensionari din comuna Alexandru Ioan Cuza din Iasi sunt in mare parte de negasit.  Banii constituie o provocare uriasa pentru politistii ieseni, suma fiind una imensa pentru astfel de furturi.(NU RATA, AICI: ILIE NASTASE ȘI BRIGITTE AU FACUT "CIRC" INTR-UN HOTEL DE LUX […] The post Caz uluitor in Iasi! 70.000 de euro furati de la doi pensionari sunt de negasit! Ce a pus la cale talharul pentru a ramane cu banii... ...continuare.

Asalt la rece din partea lui Dan Petrescu: "Parca nu mai aveau flacari in ochi jucatorii de la Iasi. Uneori am si eu dreptate"

publicat 2018-04-27 18:00:12 (Gazeta-Sporturilor)
Asalt la rece din partea lui Dan Petrescu: Parca nu mai aveau flacari in ochi jucatorii de la Iasi. Uneori am si eu dreptate Dan Petrescu nu a digerat tocmai bine victoria obtinuta de Astra pe terenul celor de la Iasi, scor 3-0, si a lansat un nou sir de acuzatii. FCSB - CFR Cluj se joaca duminica, de la 20:45, liveTEXT cu video si foto pe GSP.RO, si în direct pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport si Look TV. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro