CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




VIDEO Marturia unicului supravietuitor al accidentului din Neamt, in care au murit 9 oameni: "Am spart geamul cu piciorul cand masina a cazut in apa"

publicat 2018-04-05 12:15:01 (Adevarul)
VIDEO Marturia unicului supravietuitor al accidentului din Neamt, in care au murit 9 oameni: Am spart geamul cu piciorul cand masina a cazut in apa Ionut Varlan, de 21 de ani, este singurul supravietuitor al accidentului petrecut joi dimineata in Neamt, in care si-au pierdut viata noua persoane. ...continuare.

Singurul supravietuitor al accidentului din Neamt, marturisiri socante: „M-am trezit in apa, s-a spart geamul din fata”. Reactiile lui Ionut cand a aflat ca fratele si cumnatul sau au murit

publicat 2018-04-05 12:00:03 (CanCan)
Ionut Virlan, un tanar de 21 de ani, este singurul supravietuitor al accidentului infiorator, produs noaptea trecuta in judetul Neamt. Barbatul a rememorat clipele de groaza pe care le-a trait, dupa ce microbuzul in care era impreuna cu alti noua oameni a cazut de pe un pod si a plonjat in raul Bistrita. Potrivit prefectului […] The post Singurul supravietuitor al accidentului din Neamt, marturisiri socante: „M-am trezit in apa, s-a spart geamul din fata”. Reactiile lui... ...continuare.

Lista victimelor accidentului din judetul Neamt

publicat 2018-04-05 11:45:02 (Antena3)
Lista victimelor accidentului din judetul Neamt Microbuzul era condus de Gabriel Nistor (25 de ani) din Savinesti, care era si proprietarul autovehiculului. In calitate de pasager se afla in masina si fratele soferului - Ciprian Nistor, in varsta de 22... ...continuare.

ACCIDENT VIIȘOARA. Singurul supravietuitor al accidentului din Neamt soldat cu noua victime, declaratie cutremuratoare. "Toti au murit? Toti? Toti?"

publicat 2018-04-05 11:45:01 (Antena-1)
Singurul supravietuitor al accidentului din Neamt soldat cu noua victime a fost socat atunci cand a aflat ca toti ceilalti oameni alaturi de care era in microbuz au murit.  "Toti au murit? Toti? Toti?", a intrebat, printre lacrimi, barbatul. ...continuare.

Primele declaratii ale singurului supravietuitor al accidentului din Neamt: "Toti au murit? Toti?"

publicat 2018-04-05 11:30:16 (Romania-TV)
Primele declaratii ale singurului supravietuitor al accidentului din Neamt: "Toti au murit? Toti?" Ionut Virlan, in varsta de 21 de ani, din Podoleni, a declarat in exclusivitate pentru Mesagerul de Neamt: "Nu stiu ce s-a intamplat, m-am trezit in apa, s-a spart geamul din fata. Eram 10 in masina. Era si cumnatul meu, Gabitu Nistor, 25 de ani. El era la volan. Era si fratele meu, Ștefan Marian Virlan, 26 de ani. Ne intorceam de la munca. Lucram ca zilieri, la plantat. De trei saptamani munceam, si la Alba-Iulia, si la Arad. Mai erau cu noi si baieti din partea Iasiului, nu stiu numele de... ...continuare.

Marturia singurului supravietuitor al tragicului accident din Neamt. "Toti au murit? Toti?"

publicat 2018-04-05 11:30:15 (ProTV)
Singurul supravietuitor al tragicului accident petrecut în judetul Neamt în noaptea de miercuri spre joi, în urma caruia 9 oameni au murit, a marturisit ca dormea în momentul în care s-a produsaccidentul. ...continuare.

Primele declaratii ale singurului supravietuitor al accidentului din Neamt. Și-a pierdut fratele si cumnatul

publicat 2018-04-05 11:30:13 (Libertatea)
Primele declaratii ale singurului supravietuitor al accidentului din Neamt. Și-a pierdut fratele si cumnatul Singurul supravietuitor al accidentului din judetul Neamt, Ionut Varlan, a facut primele declaratii despre tragedia soldata cu noua morti. “Toti au murit? Toti? Toti”, a intrebat el atunci cand a aflat ca toti cei care se aflau alaturi de el in vehicul si-au pierdut viata. “Nu stiu ce s-o intamplat, m-am trezit in apa, s-a […] Post-ul Primele declaratii ale singurului supravietuitor al accidentului din Neamt. Și-a pierdut fratele si cumnatul apare prima data in... ...continuare.

Singurul supravietuitor al accidentului din Neamt soldat cu noua victime, declaratie cutremuratoare. "Toti au murit? Toti? Toti?"

publicat 2018-04-05 11:15:02 (Antena3)
Singurul supravietuitor al accidentului din Neamt soldat cu noua victime, declaratie cutremuratoare. Toti au murit? Toti? Toti? Noua persoane si-au pierdut viata in urma accidentului din judetul Neamt. In aceasta dimineata, salavatorii au reusit sa recupereze trupurile celor doua persoane date disparute dupa ce microbuzul in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro