CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




22 de retineri dupa bataia intre romi de la Targu-Neamt. 16 nu au putut prezenta un buletin

publicat 2018-07-13 08:30:10 (ProTV)
S-a lasat cu 22 de retineri în urma scandalului petrecut saptamâna trecuta la Târgu-Neamt, unde zeci de romi s-au batut în strada, în urma unei dispute privind paternitatea unui copil. ...continuare.

Tanar din Neamt, prins de politisti cand recolta ilegal trufe. Cantitatea descoperita

publicat 2018-07-12 16:30:13 (ProTV)
Un barbat în vârsta de 28 de ani din comuna Sagan, judetul Neamt, a fost prins de autoritati în timp ce recolta trufe cu patru câini dresati, fara sa detina o autorizatie. ...continuare.

Circulatie inchisa in continuare pe trei drumuri nationale, in urma inundatiilor. Pe alte patru artere traficul este ingreunat

publicat 2018-07-12 08:45:13 (Romania-TV)
Circulatie inchisa in continuare pe trei drumuri nationale, in urma inundatiilor. Pe alte patru artere traficul este ingreunat Conform Centrului Infotrafic al Politiei Romane, in urma precipitatiilor abundente din ultima perioada care au dus la scurgerea aluviunilor si la acumulari de apa pe carosabil, raman inchise DN11B Targu Secuiesc - Cozmeni, in zona localitatii Catrusa din judetul Covasna, DN2H, in localitatea Milisauti, pe podul de pe raul Suceava, in judetul Suceava, si DN 2L, in localitatea Soveja din judetul Vrancea. De asemenea, circulatia este ingreunata pe alte patru drumuri nationale - DN12B, in zona... ...continuare.

Ancheta se extinde in scandalul care a socat Romania, intre doua clanuri de romi din Targu Neamt. Zeci de persoane au fost retinute

publicat 2018-07-11 21:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Ancheta se extinde in scandalul care a socat Romania, intre doua clanuri de romi din Targu Neamt. Zeci de persoane au fost retinute Alte 22 de persoane au fost retinute, miercuri, de politisti, in urma scandalului care a avut loc joia trecuta, pe o strada din Targu Neamt, intre doua clanuri de romi. ...continuare.

Interventie inedita a pompierilor in judetul Neamt. Au fost solicitati de un tanar care a ramas cu mana blocata sub pat

publicat 2018-07-11 09:15:02 (Antena3)
Interventie inedita a pompierilor in judetul Neamt. Au fost solicitati de un tanar care a ramas cu mana blocata sub pat   Un barbat din Neamt a pus pe drum pompierii pentru o interventie inedita. Tanarul i-a chemat in ajutor dupa ce o mana i-a ramas blocata sub pat pe cand cauta telecomanda. Pompierii,... ...continuare.

Un barbat din Neamt a chemat pompierii, dupa ce a ramas cu mana blocata sub pat

publicat 2018-07-10 22:15:17 (ProTV)
Un barbat de 33 de ani din judetul Neamt a sunat, marti seara, la Pompieri, dupa ce a ramas cu mâna blocata sub pat, în timp ce cauta o telecomanda. ...continuare.

Pompierii, interventie inedita in Neamt! Un tanar a ramas cu mana blocata sub pat in timp ce cauta telecomanda

publicat 2018-07-10 22:00:01 (Antena3)
Pompierii, interventie inedita in Neamt! Un tanar a ramas cu mana blocata sub pat in timp ce cauta telecomanda Un tanar din Neamt a ramas cu mana blocata sub pat, in timp ce cauta telecomanda. Barbatul a fost nevoit sa sune la 112 si sa cheme ajutoare, astfel ca pompierii au avut de-a face cu o interventie cel... ...continuare.

Interventie inedita a pompierilor: Un tanar din Neamt a ramas cu mana blocata sub pat in timp ce cauta telecomanda

publicat 2018-07-10 21:15:08 (Libertatea)
Interventie inedita a pompierilor: Un tanar din Neamt a ramas cu mana blocata sub pat in timp ce cauta telecomanda Pare banc, insa nu este cazul. Un tanar din Neam a ramas cu mana blocata sub pat, in timp ce cauta telecomanda. Barbatul a fost nevoit sa sune la 112 si sa cheme ajutoare, astfel ca pompierii au avut de-a face cu o interventie cel putin inedita. Tanarul in varsta de 33 de ani a […] Post-ul Interventie inedita a pompierilor: Un tanar din Neamt a ramas cu mana blocata sub pat in timp ce cauta telecomanda apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Spovedania unui rom implicat in rafuiala de la Targu Neamt. "Ce sa fac daca asta-mi este natia? Sa ma omor?"

publicat 2018-07-10 15:00:01 (Adevarul)
Unul din participantii la conflictul violent petrecut joi, 5 iulie, pe o strada din Targu Neamt, isi cere public iertare pentru cele intamplate. ...continuare.

Circulatia ramane inchisa pe trei drumuri nationale, iar pe alte doua este ingreunata din cauza inundatiilor

publicat 2018-07-10 09:00:12 (Romania-TV)
Circulatia ramane inchisa pe trei drumuri nationale, iar pe alte doua este ingreunata din cauza inundatiilor Conform Centrului Infotrafic al Politiei Romane, in urma precipitatiilor abundente din ultima perioada care au dus la scurgerea aluviunilor si acumulari de apa pe carosabil, raman inchise trei drumuri nationale: DN11B Targu Secuiesc - Cozmeni, in zona localitatii Catrusa din judetul Covasna, DN2H, in localitatea suceveana Milisauti, pe podul de pe raul Suceava si DN 2L, in localitatea Soveja din judetul Vrancea. De asemenea, traficul se desfasoara cu dificultate in judetul Bacau, pe DN12B, in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro