CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Supravietuitorul accidentului din Neamt a revenit acasa. Momente sfasietoare in casele celor decedati

publicat 2018-04-05 18:15:19 (Romania-TV)
Supravietuitorul accidentului din Neamt a revenit acasa. Momente sfasietoare in casele celor decedati Supravietuitorul cumplitului accident din Neamt, in care si-au pierdut viata noua persoane, a revenit acasa. Si-a pierdut fratele, cumnatul, dar si mai multi prieteni, alaturi de care lucra. Tanarul a povestit ca dormea in momentul cand s-a produs accidentul. "Eu dormeam. Cand m-am trezit, eram deja in apa. Am spart parbrizul ca sa pot sa ies. Stateam pe locul din dreapta. Stiam sa inot, am iesit pe mal", a povestit tanarul.  Familia lui Ionut Virlan trece prin momente grele. In accident... ...continuare.

VIDEO. Ancheta a ITM Arad la plantatia unde lucrau muncitorii morti in accidentul din Neamt. Șoferul avea carnet din 2016 si primise 10 amenzi, majoritatea pentru viteza

publicat 2018-04-05 18:00:03 (CanCan)
Inspectoratul Teritorial de Munca (ITM) Arad a declansat, joi, o ancheta la firma pentru care lucrau cei noua muncitori care si-au pierdut viata in accidentul din judetul Neamt, descoperind ca, in total, 23 de persoane munceau fara forme legale la plantare de puieti intr-o padure. „Ne-am autosesizat dupa ce am aflat ca persoanele decedate in accidentul […] The post VIDEO. Ancheta a ITM Arad la plantatia unde lucrau muncitorii morti in accidentul din Neamt. Șoferul avea carnet... ...continuare.

Ancheta la firma la care au lucrat muncitorii morti in accidentul din Neamt

publicat 2018-04-05 17:00:13 (Romania-TV)
Ancheta la firma la care au lucrat muncitorii morti in accidentul din Neamt Victimele accidentului petrecut in judetul Neamt au lucrat fara forme legale ca zilieri, la plantarea de puieti intr-o padure din zona localitatii aradene Petris, unde inspectorii de munca au gasit, joi, alte persoane care lucrau ilegal, astfel ca se face o ancheta la firma care ii platea, din judetul Alba. "In urma primelor cercetari, s-a constatat ca in jur de 20 de persoane lucrau fara forme legale la o firma de exploatari forestiere si lucrari agricole. Muncitorii, intre care victimele... ...continuare.

Accidentul cu noua morti din Neamt, filmat de o camera de supraveghere

publicat 2018-04-05 17:00:12 (ProTV)
Tragicul accident de noaptea trecuta din judetul Neamt, în care au murit noua oameni, a fost suprins de o camera de supraveghere. ...continuare.

Singurul supravietuitor al tragediei din Neamt, marturii cutremuratoare: "Era un pic spart parbrizul si i-am dat un picior. Atunci am putut sa ies"

publicat 2018-04-05 17:00:01 (Antena3)
Singurul supravietuitor al tragediei din Neamt, marturii cutremuratoare: Era un pic spart parbrizul si i-am dat un picior. Atunci am putut sa ies Singurul supravietuitor al tragediei din Neamt si-a pierdut fratele si cumnatul. Sleit de puteri si aproape imobilizat de spaima, singurul supravietuitor al tragediei din Neamt a facut marturisiri... ...continuare.

Tragedia din Neamt. Unul dintre muncitori urma sa devina tata

publicat 2018-04-05 17:00:01 (Antena3)
Tragedia din Neamt. Unul dintre muncitori urma sa devina tata Opt familii din Neamt isi plang mortii. Se pregateau sa petreaca Sfintele Paste, iar acum fac pregatiri de inmormantare. Singurul supravietuitor al tragediei si-a pierdut fratele si cumnatul. Erau... ...continuare.

Niciun muncitor din accidentul de la Viisoara nu lucra cu forme legale. Ce spune ITM Neamt

publicat 2018-04-05 16:30:15 (Libertatea)
Niciun muncitor din accidentul de la Viisoara nu lucra cu forme legale. Ce spune ITM Neamt Niciun muncitor din accidentul de la Viisoara nu lucra cu forme legale. Cei noua barbati decedati si tanarul care a supravietuit dupa ce microbuzul in care se aflau a cazut in raul Bistrita lucrau la Arad pentru o firma din Cugir – judetul Alba, care executa lucrari de plantare de puieti. “Din punct de vedere […] Post-ul Niciun muncitor din accidentul de la Viisoara nu lucra cu forme legale. Ce spune ITM Neamt apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Noi detalii halucinante despre accidentul din Neamt. Soferul microbuzului fusese condamnat pentru crima

publicat 2018-04-05 16:30:03 (Antena3)
Noi detalii halucinante despre accidentul din Neamt. Soferul microbuzului fusese condamnat pentru crima Au aparut noi informatii cutremuratoare despre tragicul accident din Neamt. Soferul microbuzului mortii fusese condamnat pentru crima in urma cu mai multi ani. El a ucis in strada un barbat si a fost... ...continuare.

Toti muncitorii implicati in accidentul din Neamt erau angajati "la negru"

publicat 2018-04-05 14:45:15 (ProTV)
Niciuna dintre cele zece persoane implicate în accidentul din localitatea Viisoara nu avea forme legale de angajare. ...continuare.

Dosar penal pentru ucidere din culpa si vatamare corporala din culpa, in accidentul din Neamt

publicat 2018-04-05 14:45:11 (Libertatea)
Dosar penal pentru ucidere din culpa si vatamare corporala din culpa, in accidentul din Neamt Politistii din Neamt au intocmit dosar penal pentru ucidere din culpa si vatamare corporala din culpa, in accidentul din Neamt, produs in dimineata zilei de joi, 5 aprilie, in localitatea Viisoara, in urma caruia noua persoane au decedat, iar alta a fost ranita, potrivit unui comunicat de presa al Inspectoratului General al Politiei Romane (IGPR). […] Post-ul Dosar penal pentru ucidere din culpa si vatamare corporala din culpa, in accidentul din Neamt apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro