CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Incident la o nunta din judetul Neamt. A fost activat planul rosu de interventie

publicat 2018-07-15 21:15:16 (ProTV)
Autoritatile din judetul Neamt au activat planul rosu de interventie, duminica seara, la o pensiune din localitatea Durau, unde avea loc o nunta. Mai multe persoane au fost ranite, dupa ce balustrada s-a rupt. ...continuare.

Incendiu violent la o hala din Targu Neamt. S-a intervenit cu 7 autospeciale

publicat 2018-07-15 08:30:13 (ProTV)
Un incendiu violent a facut prapad, sâmbata seara, în piata orasului Târgu Neamt. ...continuare.

Hala pietei din Targu Neamt, distrusa de un incendiu. O femeie a facut atac de panica VIDEO

publicat 2018-07-14 23:00:16 (Romania-TV)
Hala pietei din Targu Neamt, distrusa de un incendiu. O femeie a facut atac de panica VIDEO Nu au fost persoane surprinse de incendiu. dar o femeie a suferit un atac de panica si a primit ingrijiri medicale din partea unui echipaj de la Ambulanta, a mai precizat sursa citata. "La fata locului se afla 7 autospeciale de stingere cu apa si spuma, o autoscara, 3 ofiteri si 25 de subofiteri. Incendiul este localizat si se lucreaza la lichidare", a declarat purtatorul de cuvant al ISU Neamt. Deocamdata cauza incendiului este necunoscuta. Pe 20 iulie 2014 a fost distrusa de un incendiu si... ...continuare.

Incendiu de proportii la o hala cu produse lactate din Neamt

publicat 2018-07-14 22:15:02 (CanCan)
Un incendiu de proportii a izbucnit, sambata seara, la o hala cu produse lactate din Targu Neamt, judetul Neamt, la acesta intervenind 28 de pompieri. (Cele mai bune oferte laptopuri) Purtatorul de cuvant al ISU Neamt, Adrian Rotaru, a declarat ca incendiul a izbucnit in piata din orasul Targu Neamt, la hala cu produse lactate. […] The post Incendiu de proportii la o hala cu produse lactate din Neamt appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Incendiu puternic la o hala cu produse lactate din Neamt

publicat 2018-07-14 22:00:01 (Antena3)
Incendiu puternic la o hala cu produse lactate din Neamt Un incendiu puternic a izbucnit, sambata seara, la o hala cu produse lactate din Targu Neamt, judetul Neamt, la acesta intervenind 28 de pompieri. La sosirea pompierilor, incendiul se manifesta la acoperis, i... ...continuare.

Incendiu puternic la o hala cu produse lactate din Neamt

publicat 2018-07-14 21:30:07 (Mediafax)
Un incendiu puternic a izbucnit, sambata seara, la o hala cu produse lactate din Targu Neamt, judetul Neamt, la acesta intervenind 28 de pompieri. O femeie a suferit atac de panica, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Crista a facut show la "Next Star", apoi s-a intrecut cu Lidia Buble! "Dane, de ce imi faci asta..."

publicat 2018-07-14 21:15:02 (Antena-1)
Crista Ursache are 13 ani este din Neamt si a facut un show incendiar cu vocea sa extraordinara! ...continuare.

22 de retineri dupa bataia intre romi de la Targu-Neamt. 16 nu au putut prezenta un buletin

publicat 2018-07-13 08:30:10 (ProTV)
S-a lasat cu 22 de retineri în urma scandalului petrecut saptamâna trecuta la Târgu-Neamt, unde zeci de romi s-au batut în strada, în urma unei dispute privind paternitatea unui copil. ...continuare.

Tanar din Neamt, prins de politisti cand recolta ilegal trufe. Cantitatea descoperita

publicat 2018-07-12 16:30:13 (ProTV)
Un barbat în vârsta de 28 de ani din comuna Sagan, judetul Neamt, a fost prins de autoritati în timp ce recolta trufe cu patru câini dresati, fara sa detina o autorizatie. ...continuare.

Circulatie inchisa in continuare pe trei drumuri nationale, in urma inundatiilor. Pe alte patru artere traficul este ingreunat

publicat 2018-07-12 08:45:13 (Romania-TV)
Circulatie inchisa in continuare pe trei drumuri nationale, in urma inundatiilor. Pe alte patru artere traficul este ingreunat Conform Centrului Infotrafic al Politiei Romane, in urma precipitatiilor abundente din ultima perioada care au dus la scurgerea aluviunilor si la acumulari de apa pe carosabil, raman inchise DN11B Targu Secuiesc - Cozmeni, in zona localitatii Catrusa din judetul Covasna, DN2H, in localitatea Milisauti, pe podul de pe raul Suceava, in judetul Suceava, si DN 2L, in localitatea Soveja din judetul Vrancea. De asemenea, circulatia este ingreunata pe alte patru drumuri nationale - DN12B, in zona... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro