CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




LIBERTATEA TE AJUTA: IAR Brasov distribuie dividendele pentru anul 2017, precum si pe cele neincasate in perioada 2014 - 2016

publicat 2018-07-08 21:15:09 (Libertatea)
Am mostenit, recent, un certificat de actiuni, la IAR Brasov. Puteti sa-mi spuneti ce valoare au aceste actiuni si daca IAR Brasov distribuie dividendele , asa cum procedeaza celelalte societati comerciale ? (Maria Pop, Sighisoara) RASPUNS: Actiunile IAR Brasov au o valoare nominala de 2,5 lei si se tranzactioneaza la Bursa de Valori Bucuresti, la un […] Post-ul LIBERTATEA TE AJUTA: IAR Brasov distribuie dividendele pentru anul 2017, precum si pe cele neincasate in perioada 2014 - 2016... ...continuare.

VIDEO: Accident mai putin obisnuit in Brasov. Imaginile au devenit virale

publicat 2018-07-08 17:15:13 (Realitatea-TV)
VIDEO: Accident mai putin obisnuit in Brasov. Imaginile au devenit virale Imagini de la un accident mai putin obisnuit au devenit virale pe Facebook. Un carutas care mergea pe contrasens intr-o localitate din Brasov si-a scapat... calul de sub control.Omul a evitat la mustata o duba, dar animalul a reusit sa se elibereze din harnasament si a luat-o la sanatoasa.Caruta s-a izbit apoi de o masina parcata. Din fericire, oamenii nu au patit nimic. Clipul are deja peste 335.000 de vizualizari. ...continuare.

REPARTIZARE COMPUTERIZATA ADMITERE LICEU 2018 BRASOV EDU.RO. Vezi la ce liceu ai fost admis

publicat 2018-07-08 10:30:12 (Romania-TV)
REPARTIZARE COMPUTERIZATA ADMITERE LICEU 2018 BRASOV EDU.RO. Un numar de 2.715 elevi din judetul Brasov au obtinut media de admitere peste 5,00 la examenul de Evaluare Nationala 2018, ceea ce inseamna ca 74,16% dintre candidati au promovat examenul. VEZI AICI LA CE LICEU DIN BRASOV AI FOST ADMIS Acest procent situeaza judetul Brasovul pe locul 12 in clasamentul national. REPARTIZARE COMPUTERIZATA ADMITERE LICEU 2018 BRASOV. In urma centralizarii rezultatelor, Ministerul Educatiei a intocmit... ...continuare.

FOTO/ Explozie urmata de un incendiu intr-un bloc din Brasov. Zeci de persoane au fost evacuate

publicat 2018-07-07 10:00:13 (Libertatea)
FOTO/ Explozie urmata de un incendiu intr-un bloc din Brasov. Zeci de persoane au fost evacuate Explozie urmata de incendiu intr-un din Brasov. O explozie puternica, urmata de incendiu s-a produs noaptea trecuta, in jurul orei 1.00, la un bloc de locuinte din Brasov, de pe Aleea Constructorilor. Locatarii au reusit sa se autoevacueze. Incendiul a fost lichidat in cateva minute si nu au fost victime, potrivit purtatorului de cuvant al ISU […] Post-ul FOTO/ Explozie urmata de un incendiu intr-un bloc din Brasov. Zeci de persoane au fost evacuate apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Explozie intr-un bloc din Brasov. Un barbat a probat butelia cu o bricheta

publicat 2018-07-07 09:30:02 (CanCan)
O butelie a explodat intr-un bloc din Brasov dupa ce proprietarul a probat-o cu o bricheta. La fata locului au ajuns pompierii, politia si o ambulanta. Deflagratia a fost urmata de incendiu. Din fericire barbatul a suferit rani minore in urma deflagratiei, a suferit un atac de panica, insa apartamentul a fost afectat, informeaza Romania […] The post Explozie intr-un bloc din Brasov. Un barbat a probat butelia cu o bricheta appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Distractie la inaltime, la Brasov. Sute de tineri au petrecut pana in zori pe acoperisul unei cladiri

publicat 2018-07-07 09:15:16 (ProTV)
A fost distractie la înaltime, vineri noapte, la Brasov. O multime de tineri au petrecut pâna în zori pe acoperisul unei cladiri de la periferia orasului. ...continuare.

Explozie puternica urmata de un incendiu intr-un bloc din Brasov

publicat 2018-07-07 09:15:16 (Realitatea-TV)
Explozie puternica urmata de un incendiu intr-un bloc din Brasov O explozie urmata de incendiu s-a produs, in noaptea de vineri spre sambata, intr-un bloc de pe strada Aleea Constructorilor din municipiul Brasov, fara a se inregistra victime, informeaza purtatorul de cuvant al ISU Brasov, Luiza Danila, citata de Agerpres. ''Aproximativ 75 de persoane s-au autoevacuat sau au fost evacuate pana la lichidarea incendiului, dupa care s-au intors in locuinte. Nu au fost victime si nu a fost afectata structura de rezistenta a blocului'', potrivit sursei... ...continuare.

Explozie intr-un bloc de locuinte, in Brasov. 75 de persoane evacuate

publicat 2018-07-07 08:45:10 (ProTV)
O explozie urmata de incendiu s-a produs, în noaptea de vineri spre sâmbata, într-un bloc de pe strada Aleea Constructorilor din municipiul Brasov, fara a se înregistra victime, informeaza purtatorul de cuvânt al ISU Brasov, Luiza Danila. ...continuare.

Explozie puternica intr-un bloc din Brasov. Peste 70 de persoane au fost evacuate

publicat 2018-07-07 08:30:02 (Antena3)
Explozie puternica intr-un bloc din Brasov. Peste 70 de persoane au fost evacuate O explozie urmata de incendiu s-a produs, in noaptea de vineri spre sambata, intr-un bloc de pe strada Aleea Constructorilor din municipiul Brasov, fara a se inregistra victime, informeaza purtatorul de... ...continuare.

Aventura unui pui de urs care s-a apropiat de case, la Brasov. Salvatorii, nevoiti sa-l tranchilizeze

publicat 2018-07-07 08:00:10 (ProTV)
Experienta dureroasa, dar cu final fericit, pentru un pui de urs din Brasov, prins într-un lat, în spatele unor case de la poalele Tâmpei. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro