CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Corespondenta GSP din Brasov » Marius Maldarasanu si primul obstacol din cariera: "Nu vreau sa am soarta lui Lacatus!"

publicat 2018-06-18 18:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta GSP din Brasov » Marius Maldarasanu si primul obstacol din cariera: Nu vreau sa am soarta lui Lacatus! Marius Maldarasanu, 43 de ani, este la prima aventura ca antrenor principal în Liga 1, fiind promovat în aceasta vara de la echipa secunda a Astrei. Fostul mijlocas de la Petrolul Ploiesti, Rapid, Besiktas si FC Brasov are planuri mari pentru cariera care i se deschide în fata. "Îmi place fotbalul ofensiv" "Cred ca de la Mircea si Razvan Lucescu cu care am lucrat, am luat chestia asta de a face atmosfera buna la echipa. ... ...continuare.

VIDEO Surpriza pentru stelisti in cantonamentul din Poiana Brasov » Teixeira, cel mai iubit jucator din lot: cererea speciala a unui copil

publicat 2018-06-18 18:15:07 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO Surpriza pentru stelisti in cantonamentul din Poiana Brasov » Teixeira, cel mai iubit jucator din lot: cererea speciala a unui copil Lotul celor de la FCSB se afla la Poiana Brasov, acolo unde efectueaza primul stagiu de pregatire al verii, care se va încheia pe 28 iunie. Astazi, fotbalistii lui Dica au avut un nou antrenament, însa au avut parte de o surpriza mare înainte de startul acestuia. Pe teren se aflau mai multi juniori de la o echipa locala, care au avut privilegiul de a se fotografia cu fotbalistii celei mai titrate echipe din România. ... ...continuare.

Traficanti de droguri, retinuti la Brasov

publicat 2018-06-18 16:00:13 (Romania-TV)
Traficanti de droguri, retinuti la Brasov Politistii Brigazii de Combatere a Criminalitatii Organizate Brasov, sub coordonarea procurorilor D.I.I.C.O.T. - S.T. Brasov, au facut 40 de perchezitii, pentru destructurarea unei grupari infractionale specializata in traficul de droguri de risc si de mare risc. In timpul perchezitiilor, politistii au confiscat 100 de comprimate de ecstasy, aproximativ 250 de grame de cannabis si 8.000 de lei. Din cercetari a reiesit ca, incepand din luna decembrie 2017, un grup de persoane cu varste... ...continuare.

FOTO/ Retea de traficanti de droguri, destructurata de politistii brasoveni. Traficantii vindeau droguri tinerilor la petreceri si festivaluri in Brasov, Sinaia si Bucuresti

publicat 2018-06-18 16:00:08 (Libertatea)
FOTO/ Retea de traficanti de droguri, destructurata de politistii brasoveni. Traficantii vindeau droguri tinerilor la petreceri si festivaluri in Brasov, Sinaia si Bucuresti O retea de traficanti de droguri a fost destructurata de catre politistii brasoveni in urma unor perchezitii care au vizat peste 30 de persoane, 17 dintre acestea fiind retinute, iar cinci arestate preventiv. Traficantii vindeau droguri tinerilor la petreceri si festivaluri in Brasov, Sinaia si Bucuresti. Politistii de combatere a criminalitatii organizate din Brasov, cu […] Post-ul FOTO/ Retea de traficanti de droguri, destructurata de politistii brasoveni. Traficantii vindeau droguri... ...continuare.

Corespondenta GSP din Brasov » VIDEO + FOTO Maldarasanu cere transferuri la Astra: "Zilele viitoare rezolvam"

publicat 2018-06-18 16:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta GSP din Brasov » VIDEO + FOTO Maldarasanu cere transferuri la Astra: Zilele viitoare rezolvam Astra Giurgiu a câstigat campionatul în 2016, a trecut printr-un proces de reconstructive vara trecuta, a ajuns totusi în play-off, iar zilele trecute l-a numit pe Marius Maldarasanu antrenor principal. Prima experienta de acest gen pentru fostul fotbalist al Petrolului Ploiesti si Rapid, el fiind promovat de la echipa secunda a Astrei. De vineri, lotul giurgiuvenilor este cantonat în Poiana Brasov si se pregateste la Râsnov. ... ...continuare.

Corespondenta GSP din Brasov » FOTO Maldarasanu cere transferuri la Astra: "Zilele viitoare rezolvam"

publicat 2018-06-18 15:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta GSP din Brasov » FOTO Maldarasanu cere transferuri la Astra: Zilele viitoare rezolvam Astra Giurgiu a câstigat campionatul în 2016, a trecut printr-un proces de reconstructive vara trecuta, a ajuns totusi în play-off, iar zilele trecute l-a numit pe Marius Maldarasanu antrenor principal. Prima experienta de acest gen pentru fostul fotbalist al Petrolului Ploiesti si Rapid, el fiind promovat de la echipa secunda a Astrei. De vineri, lotul giurgiuvenilor este cantonat în Poiana Brasov si se pregateste la Râsnov. ... ...continuare.

Corespondenta GSP din Brasov » VIDEO + FOTO Edi Iordanescu i-a pus la munca pe clujeni » Camora, rugat sa-l compare cu Petrescu

publicat 2018-06-18 15:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta GSP din Brasov » VIDEO + FOTO Edi Iordanescu i-a pus la munca pe clujeni » Camora, rugat sa-l compare cu Petrescu CFR Cluj, campioana României, se afla de azi în cantonament la munte, la Brasov, unde clujenii se pregatesc sub comanda noului antrenor, Edward Iordanescu. Noul tehnician i-a luat tare pe jucatori, iar pentru moment pune accentul pe pregatirea fizica, lipsind jocul cu mingea. Mario Camora, capitanul CFR-ului, a vorbit despre sezonul viitor si lupta la titlu. "Trebuie sa învatam repede de la Edi pentru ca începe noul sezon. ... ...continuare.

Persoane banuite ca vindeau droguri elevilor de liceu, arestate la Brasov

publicat 2018-06-18 15:15:12 (Mediafax)
Persoane banuite ca vindeau droguri elevilor de liceu, arestate la Brasov Cinci persoane banuite ca vindeau droguri elevilor de liceu si studentilor au fost arestate la Brasov, iar alte sase persoane sunt cercetate sub control judiciar. 40 de perchezitii au fost facute in acest caz in Brasov, Covasna si Bucuresti. ...continuare.

Corespondenta GSP din Brasov » FOTO Edi Iordanescu i-a pus la munca pe clujeni! Imagini din cantonamentul din Brasov + declaratie-surpriza a liderului vestiarului: "Vreau Dinamo in lupta la titlu"

publicat 2018-06-18 15:15:10 (Gazeta-Sporturilor)
Corespondenta GSP din Brasov » FOTO Edi Iordanescu i-a pus la munca pe clujeni! Imagini din cantonamentul din Brasov + declaratie-surpriza a liderului vestiarului: Vreau Dinamo in lupta la titlu CFR Cluj, campioana României, se afla de azi în cantonament la munte, la Brasov, unde clujenii se pregatesc sub comanda noului antrenor, Edward Iordanescu. Noul tehnician i-a luat tare pe jucatori, iar pentru moment pune accentul pe pregatirea fizica, lipsind jocul cu mingea. Mario Camora, capitanul CFR-ului, a vorbit despre sezonul viitor si lupta la titlu. "Trebuie sa învatam repede de la Edi pentru ca începe noul sezon. ... ...continuare.

Ministrul Transporturilor Lucian Sova, despre proiectul Ploiesti-Brasov: A fost o intentie, asumata de fostul premier Mihai Tudose. Nu avem niciun contract cu Banca Mondiala

publicat 2018-06-18 14:45:31 (Ziarul-Financiar)
Ministrul Transporturilor Lucian Sova, despre proiectul Ploiesti-Brasov: A fost o intentie, asumata de fostul premier Mihai Tudose. Nu avem niciun contract cu Banca Mondiala Ministrul Transporturilor, Lucian Sova, a declarat luni, pentru MEDIAFAX, ca in constructia autostrazii Ploiesti-Comarnic-Brasov "nu avem niciun contract" cu Banca Mondiala, enumerand si motivele pentru care este mai oportuna varianta paretneriatelor public-private. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro