CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un tanar de 19 ani a fost curentat dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren de marfa in gara din Brasov

publicat 2018-07-13 16:00:15 (Romania-TV)
Un tanar de 19 ani a fost curentat dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren de marfa in gara din Brasov Potrivit CFR Infrastructura, citat de news.ro, tanarul de 19 ani s-a urcat pe un vagon din compunerea unui tren de marfa care stationa in gara din Brasov. Alimentarea cu energie electrica a liniei de contact Brasov - Predeal si Brasov - Stupini a fost temporar oprita pentru accesul medicilor si politistilor in zona. Tanarului i s-au acordat ingrijiri medicale si a fost transportat la spital. Politistii au stabilit ca baiatul incerca sa traverseze linia ferata cu un frate mai in varsta, cand a... ...continuare.

Un tanar de 19 ani s-a electrocutat pe un vagon cisterna, in Brasov. Traficul feroviar si curentul au fost oprite |FOTO

publicat 2018-07-13 16:00:11 (Libertatea)
Un tanar de 19 ani s-a electrocutat pe un vagon cisterna, in Brasov. Traficul feroviar si curentul au fost oprite |FOTO Un tanar de 19 ani s-a electrocutat pe un vagon cisterna, in Brasov. Circulatia trenurilor a fost oprita iar curentul pe liniile feroviare a fost oprit mai bine de jumatate de ora, pana ce victima a fost coborata de pe vagon. Tanparul a suferit arsuri puternice si este in stare grava. Tanarul de 19 ani […] Post-ul Un tanar de 19 ani s-a electrocutat pe un vagon cisterna, in Brasov. Traficul feroviar si curentul au fost oprite |FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

ATENTIE, IMAGINI SOCANTE! Un tanar de 19 ani a fost ELECTROCUTAT dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren de marfa. VIDEO

publicat 2018-07-13 16:00:01 (Antena-1)
ATENTIE, IMAGINI SOCANTE! Un tanar de 19 ani a fost ELECTROCUTAT dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren de marfa. VIDEO Imagini socante au fost surprinse vineri dupa-amiaza in Brasov. Un tanar de 19 ani a fost electrocutat dupa ce s-a urcat pe un vagon al unui tren de marfa stationat in gara, circulatia trenurilor pe ruta Brasov - Stupini fiind temporar oprita. ...continuare.

Incident socant in Brasov. Un tanar s-a electrocutat dupa ce s-a urcat pe un vagon

publicat 2018-07-13 16:00:01 (Antena3)
Incident socant in Brasov. Un tanar s-a electrocutat dupa ce s-a urcat pe un vagon Alimentarea cu energie electrica a liniei de contact Brasov - Stupini a fost intrerupta vineri dupa-amiaza pentru aproximativ 30 de minute, dupa ce un tanar in varsta de 19 ani a fost electrocutat dupa ce... ...continuare.

Un tanar se zbate intre viata si moarte dupa ce s-a electrocutat pe un vagon in Brasov

publicat 2018-07-13 15:45:13 (Realitatea-TV)
Un tanar se zbate intre viata si moarte dupa ce s-a electrocutat pe un vagon in Brasov Un tanar se zbate intre viata si moarte, dupa ce s-a electrocutat, pe un vagon, in Brasov, a scris realitateadesibiu.ro. Un tanar in varsta de 19 ani a fost electrocutat dupa ce s-a urcat pe un vagon din compunerea unui tren de marfa, la intrarea in statia Brasov.Victima a fost coborata de pe tren si a primit ingrijiri medicale in autospeciala SMURD."Din primele informatii, ar fi vorba despre un tanar de aproximativ 19 ani care s-ar fi urcat pe un vagon cisterna, in Gara Brasov, si a fost... ...continuare.

Chinezii lovesc in plin: Concurenta dramatica din piata de smartphone-uri si tablete a sters o jumatate din veniturile Allview

publicat 2018-07-13 12:00:18 (Ziarul-Financiar)
Chinezii lovesc in plin: Concurenta dramatica din piata de smartphone-uri si tablete a sters o jumatate din veniturile Allview Citeste si: VIDEO. Demonstratie a asistentului vocal AVI, dezvoltat de Allview, care a "invatat" deja sarbatorile religioase, sa faca liste de cumparaturi si sa aprinda si sa stinga lumina Pariul lui Lucian Peticila, antreprenorul roman care face telefoane mobile: Noile smartphone-uri Allview vor fi usor de controlat prin voce Cifra de afaceri a companiei din Brasov a scazut de la 306 mil. lei in 2016 la 157 mil. lei in 2017, iar profitul net a fost de 9,7 mil. lei, mai mic cu 72%. Cifra de... ...continuare.

Accident la iesirea din Predeal! Șapte persoane, intre care doi copii, au fost ranite

publicat 2018-07-13 11:15:02 (CanCan)
Șapte persoane, intre care doi copii, au fost ranite, vineri, in urma unui accident in care au fost implicate trei autoturisme, pe Drumul National 1, la iesirea din Predeal, judetul Brasov. Traficul rutier este oprit, transmite corespondentul MEDIAFAX. Potrivit purtatorului de cuvant al ISU Brasov, Luisa Danila, accidentul a avut loc pe podul de iesire […] The post Accident la iesirea din Predeal! Șapte persoane, intre care doi copii, au fost ranite appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident rutier grav la Brasov! Sunt sapte victime

publicat 2018-07-13 11:00:02 (Antena3)
Accident rutier grav la Brasov! Sunt sapte victime Un accident in care au fost implicate mai multe autoturisme, soldat cu ranirea a sapte persoane, a avut loc vineri dimineata, pe DN 1, la iesirea din Predeal, conform ISU Brasov. ''Accidentul s-a petrecut pe... ...continuare.

Accident cu trei masini, la Predeal. Sapte persoane au fost ranite, traficul pe DN1 este blocat

publicat 2018-07-13 10:30:14 (Romania-TV)
Potrivit reprezentantilor Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Brasov, mai multe echipaje au intervenit, vineri, la un accident rutier in orasul Predeal. Trei autoturisme s-au ciocnit pe fondul unei depasiri neregulamentare, sapte persoane fiind ranite. "Sunt sapte victime, constiente, neincarcerate, politraumatizate. La fata locului s-au deplasat trei echipaje SMURD, un echipaj SAJ si o autospeciala de stins incendii cu apa si spuma", au precizat reprezentantii ISU Brasov.... ...continuare.

Un barbat a fost injunghiat si abandonat intre blocuri, in Brasov. Agresorul este cautat

publicat 2018-07-13 07:45:13 (ProTV)
Este stare de alerta în Brasov. Politistii sunt pe urmele unui agresor care a înjunghiat în plina strada un barbat în vârsta de 82 de ani. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro