CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Caz incredibil in Arges. Un barbat a condus fara permis timp de 40 de ani

publicat 2018-07-05 09:00:02 (Antena3)
Caz incredibil in Arges. Un barbat a condus fara permis timp de 40 de ani Caz incredibil in Arges. Un barbat a condus fara permis timp de 40 de ani! Politistii l-au oprit pe individ pentru ca a depasit viteza legala in localitate, iar cand i-au cerut permisul acesta nu il... ...continuare.

Transfer pentru FC Arges! Echipa lui Sandoi a luat unul dintre cei mai buni jucatori de la rivala CS Mioveni

publicat 2018-07-04 17:15:06 (Gazeta-Sporturilor)
Transfer pentru FC Arges! Echipa lui Sandoi a luat unul dintre cei mai buni jucatori de la rivala CS Mioveni Emil Sandoi îsi conduce astazi jucatorii în cantonament pentru parcurgerea celei mai importante etape de pregatire în perspectiva noului sezon. Locatia aleasa de conducatorii ”vulturilor violeti” este Curtea de Arges unde exista conditii ideale pentru aceasta perioada a sezonului. Printre jucatorii care au facut deplasarea se afla si fundasul central Costinel Gugu, ultima data la CS Mioveni. ... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT Arges 2018. Vezi care sunt cei mai buni elevi din judet, potrivit EDU.RO

publicat 2018-07-04 09:30:16 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT Arges 2018. Vezi care sunt cei mai buni elevi din judet, potrivit EDU.RO REZULTATE BAC Arges 2018, rezultate Bacalaureat 2018, Bacalaureat, BAC 2018, BAC, rezultate bacalaureat, rezultate bacalaureat edu.ro, EDU.RO, rezultate bac, rezultate edu, bac edu.ro, Bacalaureat 2018, rezultate bac Arges, rezultate bacalaureat Arges. Afisarea primelor rezultate la BAC 2018 sesiunea iunie-iulie va avea loc in 4 iulie, pana la ora 12,00, iar elevii nemultumiti de note pot depune contestatii intre orele 12:00 - 16:00. Intre 5 si 8 iulie vor fi solutionate contestatiile, in... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Arges

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Arges Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Arges. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Consilieri locali cu salariul de 10.000 de lei cer decontarea transportului, pentru care platesc 8 lei

publicat 2018-07-04 08:45:12 (ProTV)
Consilierii locali dintr-o comuna din judetul Arges au cerut primarului sa le deconteze deplasarea dintr-un sat în altul, pentru sedinta. ...continuare.

Proiectil, gasit de copii intr-o padure din Arges. Aveau de gand sa se joace cu el

publicat 2018-07-04 08:30:14 (ProTV)
Descoperire surprinzatoare în judetul Arges. ...continuare.

Trupul unui barbat din Campulung, descoperit de doi pescari

publicat 2018-07-04 08:30:14 (ProTV)
Descoperire macabra într-o comuna din judetul Arges. Doi barbati se aflau la pescuit, marti, în momentul în care au zarit un om care plutea pe raul Târgului. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul ARGEȘ. Care este rata de promovabilitate in judetul ARGEȘ

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul ARGEȘ. Care este rata de promovabilitate in judetul ARGEȘ REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul ARGEȘ. In acest an, la Bacalaureat in Arges au fost inscrisi 4.786 elevi. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul ARGEȘ.  In Arges, au fost 16 centre de... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Arges. Rezultatele de la Bacalaureat 2018, obtinute de elevii din judetul Arges pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 04:45:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 Arges. Rezultatele de la Bacalaureat 2018, obtinute de elevii din judetul Arges pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Arges - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Arges vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Arges - Care e situatia in judet

publicat 2018-07-03 14:00:11 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Arges - Care e situatia in judet Rezultate BAC 2018 Arges - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Arges - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro