CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




De ce nu a sustinut UDMR MOȚIUNEA de CENZURA. Se cere INTERVENȚIA CURȚII CONSTITUȚIONALE! Explicatiile EXPLOZIVE ale unui parlamentar muresean

publicat 2018-07-03 15:15:04 (Evenimentul-Zilei)
De ce nu a sustinut UDMR MOȚIUNEA de CENZURA. Se cere INTERVENȚIA CURȚII CONSTITUȚIONALE! Explicatiile EXPLOZIVE ale unui parlamentar muresean Liceul de limba maghiara din Targu Mures si oficializarea limbii maghiare in administratie au fost monedele cu care PSD a cumparat sustinerea UDMR pentru Cabinetul Dancila, acuza un deputat PMP. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Mures

publicat 2018-07-03 12:45:12 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Mures Rezultate BAC 2018 Mures. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Mures.Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Mures. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018 BacauRezultate BAC... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Mures. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 15:00:02 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Mures. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Mures. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Cu doua salarii iti iei o casa in Sibiu, Hunedoara sau Mures

publicat 2018-07-02 10:30:02 (Antena3)
Cu doua salarii iti iei o casa in Sibiu, Hunedoara sau Mures Cine viseaza la o casa de vacanta o poate avea cu banii din doua salarii medii. In inima Romaniei, in satele parasite din judetele Sibiu, Hundedoara sau Mures locuinte vechi, cu arhitectura superba, se... ...continuare.

Inundatii in Vanatori, judetul Mures, dupa ploile torentiale. Zeci de locuinte, invadate de suvoaie. Incep evacuarile / FOTO

publicat 2018-06-30 21:00:10 (Libertatea)
Inundatii in Vanatori, judetul Mures, dupa ploile torentiale. Zeci de locuinte, invadate de suvoaie. Incep evacuarile / FOTO Sunt inundatii in Vanatori, judetul Mures, dupa ploile torentiale. Locuitorii a trei case urmeaza sa fie evacuati, dupa ce ce paraul Valea Carbunarilor a iesit din matca. Din cauza averselor abundente, aproape 30 de case si 100 de gospodarii au fost inundate. Reprezentantii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta “Horea” al judetului Mures au anuntat, sambata, […] Post-ul Inundatii in Vanatori, judetul Mures, dupa ploile torentiale. Zeci de locuinte, invadate de suvoaie.... ...continuare.

Ciobanii din Mures se plang ca ursii le omoara oile si porcii

publicat 2018-06-29 13:45:11 (ProTV)
În cautare disperata de hrana ursii dau în aceasta perioada atacul la stane. Ciobanii din Mures spun ca, în ultimele zile, ursii le omoara oile si porcii, aproape în fiecare zi. ...continuare.

Mii de oameni, terorizati de ursi in judetul Mures

publicat 2018-06-29 10:15:02 (Antena3)
Mii de oameni, terorizati de ursi in judetul Mures Atacurile ursilor provoaca teroare in cinci comune din judetul Mures. Sase animale au fost ucise si mancate doar in ultimele doua zile. Oamenii spun ca au ajuns sa umble prin sat inarmati cu furci, de... ...continuare.

Ludovic Orban, cel mai mare promotor al ALIBIULUI LIBERAL. Liderul PNL "A TOPIT" 350 km cu un pix si un birou

publicat 2018-06-28 09:45:03 (Evenimentul-Zilei)
Ludovic Orban, cel mai mare promotor al ALIBIULUI LIBERAL. Liderul PNL A TOPIT 350 km cu un pix si un birou Liderul PNL, Ludovic Orban, are acum birou in Bucuresti ca angajat al unei firme din judetul Mures. ...continuare.

Casa din Targu Mures, in care se aflau 5 persoane, spulberata de un TIR

publicat 2018-06-27 22:15:08 (ProTV)
O casa dintr-o localitate de lânga Târgu Mures a fost zdrobita de un camion. ...continuare.

Un copil de 3 luni a fost ranit dupa ce un autocamion a intrat intr-o casa

publicat 2018-06-27 17:15:13 (Romania-TV)
Un copil de 3 luni a fost ranit dupa ce un autocamion a intrat intr-o casa "Accidentul s-a petrecut pe DN 13 E60, pe raza localitatii Corunca, unde, pe fondul neacordarii de prioritate de catre un autoturism, o autoutilitara a fost proiectata intr-o casa de pe marginea soselei. In urma evenimentului au fost ranite patru persoane, doua din autoturism, soferul autoutilitarei si un copil in varsta de 3 luni, aflat in casa", a declarat purtatorul de cuvant al Inspectoratului de Politie Judetean Mures, Emanuela Rugina, care nu a putut preciza care este starea victimelor.... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro