CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un autobuz cu muncitori a luat foc in Mures, sunt 13 raniti

publicat 2018-07-19 08:15:14 (Romania-TV)
Un autobuz cu muncitori a luat foc in Mures, sunt 13 raniti Potrivit primelor informatii, din cele 30 de persoane aflate in autobuz, 11 au suferit arsuri de gradul I si doua persoane - arsuri de gradul II, toate fiind transportate la Unitatea de Primiri Urgente a spitalului din Targu Mures. La fata locului au intervenit in total cinci ambulante. Din primele cercetari efectuate reiese ca incendiul a izbucnit de la sistemul de racire al autobuzului. Toate persoanele din mijlocul de transport erau muncitori si se indreptau spre locul de munca, conform... ...continuare.

Accident in Mures: 13 muncitori, cu arsuri la picioare din cauza unei avarii la sistemul de racire al autobuzului in care se aflau

publicat 2018-07-19 08:15:12 (Mediafax)
Un numar de 13 muncitori au fost raniti, joi, dupa ce autobuzul in care se aflau a suferit avarii la sistemul de racire si le-a provocat arsuri la picioare. Incidentul a avut loc pe raza localitatii Sanpaul din judetul Mures, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

BREAKING NEWS: Autobuz cu muncitori in flacari, in Mures. Cel putin 13 victime

publicat 2018-07-19 08:00:17 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Autobuz cu muncitori in flacari, in Mures. Cel putin 13 victime Treisprezece persoane au suferit arsuri la membrele inferioare dupa ce autobuzul cu care mergeau la munca a luat foc, joi dimineata, in localitatea mureseana Sanpaul, informeaza Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Mures, potrivit Agerpres Potrivit primelor informatii, din cele 30 de persoane aflate in autobuz, 11 au suferit arsuri de gradul I si doua persoane - arsuri de gradul II, toate fiind transportate la Unitatea de Primiri Urgente a spitalului din Targu Mures. La fata locului... ...continuare.

Un autobuz cu 30 de muncitori la bord a luat foc, in Mures. 13 navetisti au suferit arsuri

publicat 2018-07-19 08:00:10 (Libertatea)
Un autobuz cu 30 de muncitori la bord a luat foc, in Mures. 13 navetisti au suferit arsuri Un autobuz cu 30 de muncitori la bord a luat foc, in Mures, iar 13 persoane au suferit arsuri la membrele inferioare.  Autobuzul cu care mergeau la munca a luat foc, joi dimineata, pe 19 iulie, in localitatea mureseana Sanpaul, informeaza Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta (ISU) Mures, citat de Agerpres. La fata locului au […] Post-ul Un autobuz cu 30 de muncitori la bord a luat foc, in Mures. 13 navetisti au suferit arsuri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cine castiga Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018. Lemurii de la ZOO Targu Mures stiu raspunsul

publicat 2018-07-15 16:15:10 (Libertatea)
Cine castiga Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018. Lemurii de la ZOO Targu Mures stiu raspunsul Milioane de iubitori ai fotbalului urmaresc cu emotii meciul Franta-Croatia si se intrec in pariuri despre cine castiga Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018. Lemurii de la gradina zoologica din Targu Mures au aflat deja care este echipa castigatoare. Toate informatiile despre Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018 pe Cm2018.libertatea.ro Considerati oracolul oficial al Campionatului […] Post-ul Cine castiga Campionatul Mondial de fotbal Rusia 2018. Lemurii de la ZOO Targu Mures... ...continuare.

Avertizare METEO de ploi si grindina in trei judete din Romania

publicat 2018-07-14 15:15:14 (Mediafax)
Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis o avertizare nowcasting de ploi si grindina, sambata, pana la ora 16.00, pentru judetele Sibiu, Mures si Brasov. Sunt posibile si intensificari ale vantului ce pot lua aspect de vijelie. ...continuare.

Cod galben de furtuna pentru opt judete

publicat 2018-07-14 14:45:02 (Antena3)
Cod galben de furtuna pentru opt judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis sambata dupa-amiaza atentionari nowcasting Cod galben de averse si intensificari ale vantului pentru localitati din judetele Alba, Harghita, Sibiu, Mures, Cl... ...continuare.

Avertizare meteo! Cod galben si cod portocaliu de ploi in mai multe judete

publicat 2018-07-12 19:15:02 (Antena3)
Avertizare meteo! Cod galben si cod portocaliu de ploi in mai multe judete Administratia Nationala de Meteorologie a emis, joi, mai multe atentionari de cod galben si cod portocaliu, de tip nowcasting. In judetele Sibiu si Mures a fost emis cod galben. Se vor... ...continuare.

Greva de avertisment in Justitie. Consilierii de probatiune doresc plata salariilor restante

publicat 2018-07-12 13:15:02 (Antena3)
Greva de avertisment in Justitie. Consilierii de probatiune doresc plata salariilor restante Consilierii de probatiune din Bucuresti si opt judete - Arad, Brasov, Mures, Sibiu, Suceava, Telorman, Timis si Valcea - s-au aflat joi, timp de doua ore, intre 10.00 si 12.00, in greva de... ...continuare.

Revolta consilierilor de probatiune

publicat 2018-07-12 11:15:05 (Cotidianul)
Revolta consilierilor de probatiune Consilierii de probatiune din Bucuresti si judetele Arad, Brasov, Mures, Sibiu, Suceava, Telorman, Timis si Valcea sunt in  greva de avertisment joi [...] The post Revolta consilierilor de probatiune appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro