CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Atentie, ȘOFERI! Trafic ingreunat pe DN1!

publicat 2018-04-27 18:00:18 (Puterea)
Atentie, ȘOFERI! Trafic ingreunat pe DN1! Traficul rutier se desfasoara cu dificultate vineri dupa-amiaza pe DN1, in zona Comarnic, in conditiile in care ploua torential, iar pe carosabil sunt apa si aluviuni. Potrivit purtatorului de cuvant al IPJ Prahova, Raluca Brezeanu, la Comarnic, ploua puternic, iar pe carosabil sunt apa si aluviuni, circulatia rutiera desfasurandu-se cu dificultate pe DN1, pe ambele sensuri de mers, transmite Agerpres.Zona de munte a judetului Prahova se afla sub cod galben de descarcari electrice,... ...continuare.

Barbat impuscat de politisti in Prahova, dupa ce i-a atacat cu toporul

publicat 2018-04-25 19:15:17 (ProTV)
Incidentul a avut loc în zona localitatii Buda din Prahova.  ...continuare.

Barbat impuscat de politisti in Prahova. Acesta i-a amenintat cu toporul, inainte

publicat 2018-04-25 19:00:20 (Realitatea-TV)
Barbat impuscat de politisti in Prahova. Acesta i-a amenintat cu toporul, inainte Caz uluitor in Prahova. Un barbat de 43 de ani a fost transportat la spital, miercuri, cu plagi impuscate, acesta fiind ranit de un politist pe care l-a atacat cu un topor in timp ce omul legii incerca sa il imobilizeze, anunta Mediafax. Reprezentanti Politiei Prahova au transmis ca oamenii legii au intervenit, miercuri, la o sesizare privind distrugerea unor autovehicule, insa persoana reclamata l-a amenintat pe unul dintre politisti cu toporul."Pe raza localitatii Buda, o patrula de politie... ...continuare.

Politistii din Prahova au impuscat un barbat care i-a amenintat cu toporul

publicat 2018-04-25 18:30:16 (Libertatea)
Politistii din Prahova au impuscat un barbat care i-a amenintat cu toporul Politistii din Prahova au impuscat un barbat care i-a amenintat cu toporul. Oamenii legii au intervenit, dupa ce au primit o sesizare la numarul 112 in legatura cu acest barbat. Incidentul a avut loc in localitatea Buda, unde o patrula de politie a fost atentionata ca o persoana distruge mai multe autovehicule. La fata locului, […] Post-ul Politistii din Prahova au impuscat un barbat care i-a amenintat cu toporul apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Barbat impuscat de un politist, in Prahova

publicat 2018-04-25 18:30:06 (CanCan)
Un barbat de 43 de ani, din Prahova, a fost impuscat, miercuri, de un politist, in timpul arestarii. Barbatul a fost transportat la spital, miercuri, cu plagi impuscate, acesta fiind ranit de agentul pe care l-a atacat cu un topor in timp ce omul legii incerca sa il imobilizeze. Reprezentanti Politiei Prahova au transmis ca […] The post Barbat impuscat de un politist, in Prahova appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Barbat violent din Prahova, impuscat de politisti

publicat 2018-04-25 18:30:05 (Antena3)
Barbat violent din Prahova, impuscat de politisti Un barbat de 43 de ani din Prahova a fost impuscat de politisti, dupa ce omul inarmat cu un topor nu a putut fi oprit cu focuri de avertisment. Barbatul inarmat intentiona sa distruga masina unui... ...continuare.

BREAKING: Barbat impuscat de un politist in Prahova

publicat 2018-04-25 18:15:17 (Mediafax)
BREAKING: Barbat impuscat de un politist in Prahova Un barbat de 43 de ani, din Prahova, a fost transportat la spital, miercuri, cu plagi impuscate, acesta fiind ranit de un politist pe care l-a atacat cu un topor in timp ce omul legii incerca sa il imobilizeze, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Traian Basescu, atac dur la adresa DNA Ploiesti: "Ce s-a intamplat la Prahova e o ticalosie"

publicat 2018-04-24 22:30:02 (Antena3)
Traian Basescu, atac dur la adresa DNA Ploiesti: Ce s-a intamplat la Prahova e o ticalosie Fostul presedinte Traian Basescu aduce acuzatii grave adresa DNA Ploiesti, despre care Laura Codruta Kovesi spunea ca e unitate de elita a Directiei. "Ce s-a intamplat la Prahova e o ticalosie. Ala e un... ...continuare.

O femeie cu probleme psihice si-a ucis mama cu o cruzime greu de imaginat

publicat 2018-04-24 19:45:02 (Antena3)
O femeie cu probleme psihice si-a ucis mama cu o cruzime greu de imaginat Crima socanta intr-un sat din Prahova! O femeie de 60 de ani din comuna Filipestii de Padure, sat Ditesti, a fost omorata de fiica sa, care, ulterior a incendiat cadavrul. Grozavia a avut loc... ...continuare.

Sfasietor! O fetita de 13 ani, din Prahova, s-ar fi sinucis de dorul mamei plecata la munca, in Spania

publicat 2018-04-24 15:30:02 (Antena-1)
Sfasietor! O fetita de 13 ani, din Prahova, s-ar fi sinucis de dorul mamei plecata la munca, in Spania O fata de 13 ani, din judetul Prahova, s-a sinucis la sfarsitul saptamanii trecute. Se pare ca aceasta suferea de dorul mamei, plecata la munca, in Spania. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro