CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Barbat impuscat de un politist, in Prahova

publicat 2018-04-25 18:30:06 (CanCan)
Un barbat de 43 de ani, din Prahova, a fost impuscat, miercuri, de un politist, in timpul arestarii. Barbatul a fost transportat la spital, miercuri, cu plagi impuscate, acesta fiind ranit de agentul pe care l-a atacat cu un topor in timp ce omul legii incerca sa il imobilizeze. Reprezentanti Politiei Prahova au transmis ca […] The post Barbat impuscat de un politist, in Prahova appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Barbat violent din Prahova, impuscat de politisti

publicat 2018-04-25 18:30:05 (Antena3)
Barbat violent din Prahova, impuscat de politisti Un barbat de 43 de ani din Prahova a fost impuscat de politisti, dupa ce omul inarmat cu un topor nu a putut fi oprit cu focuri de avertisment. Barbatul inarmat intentiona sa distruga masina unui... ...continuare.

BREAKING: Barbat impuscat de un politist in Prahova

publicat 2018-04-25 18:15:17 (Mediafax)
BREAKING: Barbat impuscat de un politist in Prahova Un barbat de 43 de ani, din Prahova, a fost transportat la spital, miercuri, cu plagi impuscate, acesta fiind ranit de un politist pe care l-a atacat cu un topor in timp ce omul legii incerca sa il imobilizeze, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Traian Basescu, atac dur la adresa DNA Ploiesti: "Ce s-a intamplat la Prahova e o ticalosie"

publicat 2018-04-24 22:30:02 (Antena3)
Traian Basescu, atac dur la adresa DNA Ploiesti: Ce s-a intamplat la Prahova e o ticalosie Fostul presedinte Traian Basescu aduce acuzatii grave adresa DNA Ploiesti, despre care Laura Codruta Kovesi spunea ca e unitate de elita a Directiei. "Ce s-a intamplat la Prahova e o ticalosie. Ala e un... ...continuare.

O femeie cu probleme psihice si-a ucis mama cu o cruzime greu de imaginat

publicat 2018-04-24 19:45:02 (Antena3)
O femeie cu probleme psihice si-a ucis mama cu o cruzime greu de imaginat Crima socanta intr-un sat din Prahova! O femeie de 60 de ani din comuna Filipestii de Padure, sat Ditesti, a fost omorata de fiica sa, care, ulterior a incendiat cadavrul. Grozavia a avut loc... ...continuare.

Sfasietor! O fetita de 13 ani, din Prahova, s-ar fi sinucis de dorul mamei plecata la munca, in Spania

publicat 2018-04-24 15:30:02 (Antena-1)
Sfasietor! O fetita de 13 ani, din Prahova, s-ar fi sinucis de dorul mamei plecata la munca, in Spania O fata de 13 ani, din judetul Prahova, s-a sinucis la sfarsitul saptamanii trecute. Se pare ca aceasta suferea de dorul mamei, plecata la munca, in Spania. ...continuare.

O fata de 14 ani s-a SPANZURAT in GRADINA. Motivul din spatele deciziei redeschide Cutia Pandorei

publicat 2018-04-24 14:00:05 (Evenimentul-Zilei)
O fata de 14 ani s-a SPANZURAT in GRADINA. Motivul din spatele deciziei redeschide Cutia Pandorei Tragedie in judetul Prahova. O fata de 14 ani s-a spanzurat. Din primele informatii, copilul a recurs la acest gest din cauza dorului fata de mama sa, plecata in Spania. ...continuare.

O fetita de 13 ani, din Prahova, s-ar fi sinucis de dorul mamei plecata la munca, in Spania

publicat 2018-04-24 13:00:13 (ProTV)
O fata de 13 ani, din judetul Prahova, s-a sinucis la sfârsitul saptamânii trecute. Se pare ca aceasta suferea de dorul mamei, plecata la munca, în Spania. ...continuare.

O fata de 14 ani s-a spanzurat in Prahova! Pustoaica ducea dorul mamei care muncea in Spania

publicat 2018-04-24 12:00:15 (Libertatea)
O fata de 14 ani s-a spanzurat in Prahova! Pustoaica ducea dorul mamei care muncea in Spania O fata de 14 ani s-a spanzurat in Prahova! Pustoaica ducea dorul mamei plecate in Spania. O tragedie care aduce din nou in discutie drama copiilor care sunt nevoiti, din diferite motive, sa creasca departe cei care le-au dat viata. Despre pustoaica de 14 ani, eleva la scoala din comuna Magureni, judetul Prahova, oamenii par […] Post-ul O fata de 14 ani s-a spanzurat in Prahova! Pustoaica ducea dorul mamei care muncea in Spania apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

O femeie si-a ucis mama in Filipestii de Padure, Prahova. Dupa crima, a foc casei

publicat 2018-04-24 10:00:13 (Libertatea)
O femeie si-a ucis mama in Filipestii de Padure, Prahova. Dupa crima, a foc casei O femeie si-a ucis mama in localitatea Filipestii de Padure, judetul Prahova. Dupa ce a omorat-o pe cea care i-a dat viata, a dat foc cadavrului si intregii case. Suspecta in cazul omorului a fost retinuta. Scenele terifiante au avut loc sambata noapte in comuna Filipestii de Padure, scrie Adevarul. Surse din randul anchetatorilor sustin […] Post-ul O femeie si-a ucis mama in Filipestii de Padure, Prahova. Dupa crima, a foc casei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro