CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Avertizare nowcasting de cod portocaliu pentru judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi

publicat 2018-07-21 18:45:11 (Libertatea)
Avertizare nowcasting de cod portocaliu pentru judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi Mai multe localitati din judetele Giurgiu, Ilfov si Calarasi se afla sub avertizare nowcasting cod portocaliu de furtuni sambata seara. Potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie, pana la ora 19:00, in judetul Giurgiu (Colibasi, Singureni, Valea Dragului, Gostinari, Mihai Bravu, Iepuresti, Herasti, Isvoarele, Stoenesti, in judetul Ilfov (Jilava, Magurele, Vidra, Bragadiru, Domnesti, 1 Decembrie, Clinceni, Cornetu, […] Post-ul Avertizare nowcasting de cod portocaliu pentru... ...continuare.

VIITORUL CONSTANȚA - DUNAREA CALARAȘI // Viitorul lui Hagi ii sperie pe debutantii Dunarii Calarasi: "E cea mai importanta scoala de fotbal din Romania"

publicat 2018-07-20 18:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
VIITORUL CONSTANȚA - DUNAREA CALARAȘI // Viitorul lui Hagi ii sperie pe debutantii Dunarii Calarasi: E cea mai importanta scoala de fotbal din Romania Dunarea Calarasi va juca pentru prima data în istorie în Liga 1 duminica, de la ora 18:00, în deplasare cu Viitorul. Dan Alexa, 38 de ani, antrenorul calarasenilor, recunoaste ca are emotii înaintea întâlnirii cu formatia condusa de Gica Hagi, 53 de ani. ... ...continuare.

Viitorul lui Hagi ii sperie pe debutantii Dunarii Calarasi: "E cea mai importanta scoala de fotbal din Romania"

publicat 2018-07-20 18:15:05 (Gazeta-Sporturilor)
Viitorul lui Hagi ii sperie pe debutantii Dunarii Calarasi: E cea mai importanta scoala de fotbal din Romania Dunarea Calarasi va juca pentru prima data în istorie în Liga 1 duminica, de la ora 18:00, în deplasare cu Viitorul. Dan Alexa, antrenorul calarasenilor, recunoaste ca are emotii înaintea întâlnirii cu formatia condusa de Gica Hagi. ... ...continuare.

Viitorul - Dunarea Calarasi LIVE VIDEO ONLINE!

publicat 2018-07-19 09:45:02 (Antena-1)
Viitorul - Dunarea Calarasi LIVE VIDEO ONLINE! Viitorul - Dunarea Calarasi LIVE VIDEO! Debut infernal pentru cea de-a doua nou-promovata din Liga 1. Dunarea Calarasi, echipa lui Dan Alexa, se deplaseaza pe terenul Viitorului lui Gica Hagi, intr-un duel care poate fi urmarit live video online pe site-urile DigiSport ...continuare.

Avertisment de la meteorologi: Cod portocaliu de furtuna in 3 judete; alte 14 judete sub cod galben

publicat 2018-07-18 16:00:15 (Ziarul-Financiar)
Este avertizare de cod portocaliu de furtuna, miercuri, in judetele Ialomita, Calarasi si Constanta, fiind posibile ploi insemnate, cu vijelii si grindina, potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie (ANM). Alte 14 judete sunt sub avertizare cod galben.Potrivit ANM, judetele Ialomita, Calarasi si Constanta sunt sub avertizare cod portocaliu pana la 15.30, fiind posibile averse ce vor cumula 45...50 l/mp, descarcari electrice, intensificari de scurta durata ale vantului si izolat... ...continuare.

Vesti de ULTIMA ORA de la meteorologi! VREMEA se STRICA BRUSC in mai multe judete. Vezi zonele vizate

publicat 2018-07-18 16:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Vesti de ULTIMA ORA de la meteorologi! VREMEA se STRICA BRUSC in mai multe judete. Vezi zonele vizate Meteorologii au emis, miercuri, o alerta cod portocaliu de tip nowcasting, de furtuna, pentru Ialomita Calarasi si Constanta, in timp ce un cod galben a fost emis pentru alte 14 judete. Vor cadea cantitati insemnate de precipitatii, insotite de vijelii si grindina. ...continuare.

ALERTA ANM: Cod PORTOCALIU de furtuni in trei judete din tara. Alte 14 judete sunt sub cod galben

publicat 2018-07-18 15:15:14 (Mediafax)
Este avertizare de cod portocaliu de furtuna, miercuri, in judetele Ialomita, Calarasi si Constanta, fiind posibile ploi insemnate, cu vijelii si grindina, potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie (ANM). Alte 14 judete sunt sub avertizare cod galben. ...continuare.

Veste excelenta pentru un club din Liga 1! Poate juca meciurile pe propriul stadion

publicat 2018-07-17 13:30:10 (Gazeta-Sporturilor)
Veste excelenta pentru un club din Liga 1! Poate juca meciurile pe propriul stadion Dunarea Calarasi a promovat în premiera în Liga 1, iar Liga Profesionista de Fotbal le-a dat o veste excelenta oficialilor clubului.  Eforturile mari facute în ultima vreme au fost rasplatite, asa ca formatia lui Dan Alexa va putea juca meciurile considerate pe teren propriu acasa, la Calarasi.  Stadionul "Ion Comsa" a fost omolat de Comisia LPF si a primit toate avizele pentru a putea organiza meciuri de Liga 1. ... ...continuare.

EXCLUSIV Tun imobiliar cu terenuri gratuite de la stat: Judetul Calarasi

publicat 2018-07-16 00:45:02 (Capital)
EXCLUSIV Tun imobiliar cu terenuri gratuite de la stat: Judetul Calarasi Statul roman a impartit gratuit zeci de mii de terenuri unor tineri dornici sa isi construiasca prima locuinta. Intentia altruista s-a transformat rapid intr-o afacere pe cinste pentru beneficiarii loturilor, de pe urma careia statul inca pierde sume imense de bani. ...continuare.

Codul portocaliu de ploi in judetul Giurgiu, Ilfov si Calarasi a fost prelungit pana la ora 13.30

publicat 2018-07-10 13:00:10 (Libertatea)
Codul portocaliu de ploi in judetul Giurgiu, Ilfov si Calarasi a fost prelungit pana la ora 13.30 Codul portocaliu de ploi in judetul Giurgiu, Ilfov si Calarasi a fost prelungit pana la ora 13.30. Anuntul de ultima ora a fost facut de ANM. Cod Portocaliu Valabil de la : 10-07-2018 ora 12:30 pana la : 10-07-2018 ora 13:30,  in Judetul Giurgiu: Comana, Adunatii-Copaceni, Calugareni, Varasti, Baneasa, Colibasi, Gostinari, Mihai Bravu; Judetul Ilfov: […] Post-ul Codul portocaliu de ploi in judetul Giurgiu, Ilfov si Calarasi a fost prelungit pana la ora 13.30 apare prima data in... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro