CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Calarasi. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 17:15:01 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Calarasi. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Buzau. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Calarasi

publicat 2018-07-02 16:30:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Calarasi Rezultate BAC 2018 Calarasi. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Calarasi. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Calarasi. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

O femeie din Calarasi a fost salvata de jandarmi din Dunare. A vrut sa se sinucida

publicat 2018-07-01 15:45:10 (Libertatea)
O femeie din Calarasi a fost salvata de jandarmi din Dunare. A vrut sa se sinucida O femeie din Calarasi a fost salvata de jandarmi din Dunare, dupa ce a vrut sa se sinucida din cauza unui soc emotional. Militarii au reusit sa o convinga sa renunte la gestul extrem. Femeia de 38 de ani a fost scoasa din apa si transportata la spital. Țipetele femeii au fost auzite de mai […] Post-ul O femeie din Calarasi a fost salvata de jandarmi din Dunare. A vrut sa se sinucida apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 in judetul Calarasi

publicat 2018-06-30 14:30:08 (Libertatea)
Rezultate BAC 2018 in judetul Calarasi Rezultate BAC 2018 in judetul Calarasi. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. Vezi rezultatele la Bacalaureat 2018 pe bacalaureat.edu.ro. Toate informatiile despre Bacalaureat 2018, AICI Rezultate BAC 2018 in toate judetele: Rezultate BAC 2018 […] Post-ul Rezultate BAC 2018 in judetul Calarasi apare prima data in... ...continuare.

Moartea din Carpati vs. Scorpia din Calarasi! "Ba, te omor. Arata-mi ce stii, ma baiatule!" Catalin Morosanu a fost pus garda, desi nu se astepta: "Stop!, stop!"

publicat 2018-06-26 13:00:02 (Antena-1)
Moartea din Carpati a fost provocat de Scorpia din Calarasi! "Ba, te omor. Arata-mi ce stii, ma baiatule!", i-a transmis Ramona lui Catalin Morosanu. ...continuare.

GALERIE FOTO La Calarasi se munceste la foc automat pentru primul meci din L1 » A fost adus noul gazon!

publicat 2018-06-26 12:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
GALERIE FOTO La Calarasi se munceste la foc automat pentru primul meci din L1 » A fost adus noul gazon! Dupa ce a fost decopertat si a fost introdusa si instalatia de irigare, ieri, au demarat lucrarile de montare a gazonului pe terenul "Ion Comsa", cel care va gazdui partidele de acasa ale echipei Dunarea Calarasi.Noua iarba a gazonului este produsa la o firma de profil din Sabareni, iar rulourile gazonului au o lungime de minim 12 metri si o latime de 1 metru. Investitia, sustinuta de Consiliul Judetean, este estimata la 524 de mii de lei. ... ...continuare.

Toate transferurile celor de la Dunarea Calarasi pentru sezonul 2018-2019 de Liga 1. Echipa lui Dan Alexa pleaca azi i

publicat 2018-06-25 11:00:15 (Libertatea)
Toate transferurile celor de la Dunarea Calarasi pentru sezonul 2018-2019 de Liga 1. Echipa lui Dan Alexa pleaca azi i Toate transferurile celor de la Dunarea Calarasi pentru sezonul 2018-2019 de Liga 1. Echipa lui Dan Alexa pleaca luni, in Turcia, pentru al doilea stagiu de pregatire! Dupa ce s-au antrenat aproape o saptamana la Snagov, jucatorii Dunarii vor pleca luni, la pranz, in Turcia pentru al doilea stagiu de pregatire, de doua saptamani, la […] Post-ul Toate transferurile celor de la Dunarea Calarasi pentru sezonul 2018-2019 de Liga 1. Echipa lui Dan Alexa pleaca azi i apare prima data in... ...continuare.

Rezultate contestatii 2018 Calarasi Evaluare Nationala. Note finale mai bine, dupa recoresctare

publicat 2018-06-22 14:30:16 (Realitatea-TV)
Rezultate contestatii 2018 Calarasi Evaluare Nationala. Note finale mai bine, dupa recoresctare Rezultate contestatii 2018 Calarasi Evaluare Nationala. Rezultatele la Evaluarea Nationala 2018 au fost afisate pe site-ul marti evaluare.edu.ro. Tot marti s-au depus si contestatiile. Cand se afiseaza rezultatele finala? Rezultate contestatii 2018 Calarasi Evaluare Nationala. Ministerul Educatiei Nationale a centralizat rezultatele inregistrate la Evaluarea Nationala a absolventilor clasei a VIII-a (inainte de contestatii), sesiunea 2018.Peste 73% dintre elevi au primit note peste 5, la... ...continuare.

Povestea singurei artiste care picteaza cu oja

publicat 2018-06-20 23:30:06 (CanCan)
O pensionara din Calarasi a reusit sa uimeasca prin talentul sau artistic, realizand, in premiera in Romania, tablouri tridimensionale pictate cu lac de unghii. (Console si accesorii gaming) Fosta angajata a unei banci din orasul natal, femeia spune ca nu a luat niciodata cursuri de arta plastica. Recent, in sediul Directiei de Cultura din Calarasi […] The post Povestea singurei artiste care picteaza cu oja appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018. Topul judetelor cu CELE MAI PROASTE rezultate la CAPACITATE 2018

publicat 2018-06-20 11:00:14 (Romania-TV)
REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018. Topul judetelor cu CELE MAI PROASTE rezultate la CAPACITATE 2018 Cei peste 150.000 de absolventi de clasa a VIII-a au sustinut saptamana trecuta luni proba la Limba romana, iar miercuri proba la Matematica. Joi s-a desfasurat proba la Limba si literatura materna.  Inainte de contestatii, 73,5% dintre elevii de clasa a VIII-a care au participat la sesiunea din 2018 de la Evaluarea Nationala au avut medii mai mari sau egale cu 5. Cele mai slabe rezultate au fost in Teleorman cu 56,8%, Giurgiu cu 56,6%, Calarasi cu 63,1%. Totodata, in sapte judete niciun... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro