CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Avertizare de ULTIMA ORA! Este POTOP in sapte judete din tara!

publicat 2018-07-05 09:30:02 (Antena-1)
Avertizare de ULTIMA ORA! Este POTOP in sapte judete din tara! Administratia Nationala de Meteorologie a emis, joi, o atentionare nowcasting Cod galben de ploi valabila in urmatoarea jumatate de ora in localitati din judetele Ialomita, Giurgiu, Prahova, Buzau, Ilfov, Calarasi si Braila. ...continuare.

Retea uriasa de contrabanda cu tigari, descoperita in Calarasi

publicat 2018-07-05 09:15:11 (ProTV)
Peste 250 de politistii din Calarasi, cu suportul de specialitate al Directiei Operatiuni Speciale din cadrul Politiei Române, efectueaza 53 de perchezitii domiciliare în judetele Calarasi, Ilfov, Giurgiu si în Bucuresti. ...continuare.

Al 12-lea transfer al verii la Dunarea Calarasi » Echipa lui Dan Alexa s-a inteles cu un atacant francez

publicat 2018-07-04 22:00:08 (Gazeta-Sporturilor)
Al 12-lea transfer al verii la Dunarea Calarasi » Echipa lui Dan Alexa s-a inteles cu un atacant francez Dunarea Calarasi are planuri mari pentru primul sezon din istorie în Liga 1. Azi, formatia antrenata de Dan Alexa a bifat un nou transfer.  Este vorba despre atacantul francez Hamidou Keyta (23 de ani), ultima oara la FC Chambly, în Liga a 3-a din Franta, formatie care a ajuns pâna în semifinalele ultimei editii din Cupa Frantei. ... ...continuare.

Avertizari meteo COD GALBEN de FURTUNI si GRINDINA pentru mai multe judete

publicat 2018-07-04 15:30:17 (Romania-TV)
Avertizari meteo COD GALBEN de FURTUNI si GRINDINA pentru mai multe judete COD GALBEN, valabil de la ora 14:10 pana la ora 15:30 Judetul Ialomita: Ciochina, Perieti, Ciulnita, Andrasesti, Albesti, Buesti; Judetul Braila: Insuratei, Stancuta, Bertestii de Jos; Judetul Calarasi: Modelu, Borcea, Jegalia, Dragos Voda, Ștefan Voda; Se vor semnala grindina de mici dimensiuni, averse ce vor cumula 20....25 l/mp Fenomene asociate : descarcari electrice ...continuare.

Alerta meteo de fenomene periculoase. Iar este POTOP in tara: cod GALBEN de furtuni si grindina

publicat 2018-07-04 14:45:12 (Realitatea-TV)
Alerta meteo de fenomene periculoase. Iar este POTOP in tara: cod GALBEN de furtuni si grindina Administratia Nationala de Meteorologie a emis, astazi, atentionari nowcasting cod galben de vreme rea, valabile pentru mai multe zone din tara. Valabil de la : 04-07-2018 ora 14:10 pana la : 04-07-2018 ora 15:30 In zona : Judetul Ialomita: Ciochina, Perieti, Ciulnita, Andrasesti, Albesti, Buesti; Judetul Braila: Insuratei, Stancuta, Bertestii de Jos; Judetul Calarasi: Modelu, Borcea, Jegalia, Dragos Voda, Ștefan Voda; Se vor semnala : Grindina de mici dimensiuni, averse ce vor cumula... ...continuare.

Alerta meteo de fenomene periculoase. Este iar POTOP in tara: cod GALBEN de furtuni si grindina

publicat 2018-07-04 14:30:13 (Realitatea-TV)
Alerta meteo de fenomene periculoase. Este iar POTOP in tara: cod GALBEN de furtuni si grindina Administratia Nationala de Meteorologie a emis, astazi, atentionari nowcasting cod galben de vreme rea, valabile pentru mai multe zone din tara. Valabil de la : 04-07-2018 ora 14:10 pana la : 04-07-2018 ora 15:30 In zona : Judetul Ialomita: Ciochina, Perieti, Ciulnita, Andrasesti, Albesti, Buesti; Judetul Braila: Insuratei, Stancuta, Bertestii de Jos; Judetul Calarasi: Modelu, Borcea, Jegalia, Dragos Voda, Ștefan Voda; Se vor semnala : Grindina de mici dimensiuni, averse ce vor cumula... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018 Calarasi. Iata ce note au luat elevii din Calarasi care au dac BAC-ul

publicat 2018-07-04 11:15:14 (Romania-TV)
REZULTATE BAC 2018 Calarasi. Iata ce note au luat elevii din Calarasi care au dac BAC-ul REZULTATE BAC 2018 Calarasi. Examenul de bacalaureat, sesiunea iulie 2018, s-a incheiat joi cu ultima proba scrisa, cea la alegere, in care elevii au putut opta pentru una din urmatoarele discipline pentru BAC: Chimie, Fizica, Logica, Sociologie, Psihologie, Economie si Filosofie. Afisarea primelor rezultate la Bacalaureat 2018, pentru probele scrise, s-au facut pe 4 iulie. In aceeasi zi, candidatii nemultumiti de notele obtinute pot depune contestatii (orele 12:00 - 16:00). VEZI AICI... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Calarasi

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Calarasi Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Calarasi. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Calarasi. Notele primite de elevii din judetul Calarasi la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 04:30:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 Calarasi. Notele primite de elevii din judetul Calarasi la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Calarasi - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Calarasi vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Calarasi - Clipa cea mare e aici! Notele elevilor

publicat 2018-07-03 14:15:11 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Calarasi - Clipa cea mare e aici! Notele elevilor Rezultate BAC 2018 Calarasi - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Calarasi - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro