CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Șocant: Copil disparut, gasit mort

publicat 2018-04-10 09:45:04 (Cotidianul)
Șocant: Copil disparut, gasit mort O fetita in varsta de 3 ani, din orasul Oltenita, judetul Calarasi, a disparut, luni, din fata casei. Politistii cer... [...] The post Șocant: Copil disparut, gasit mort appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

O fetita de 3 ani, din Oltenita, cautata de politisti dupa ce a disparut din fata casei | FOTO

publicat 2018-04-10 09:00:19 (Mediafax)
O fetita de 3 ani, din Oltenita, cautata de politisti dupa ce a disparut din fata casei | FOTO O fetita in varsta de 3 ani, din orasul Oltenita, judetul Calarasi, a disparut, luni, din fata casei. Copila este cautata de politistii, verificarii fiind facute si in cursul noptii. ...continuare.

Fetita de 3 ani, disparuta ieri din fata casei. Operatiune de cautare de amploare

publicat 2018-04-10 08:30:19 (Realitatea-TV)
Fetita de 3 ani, disparuta ieri din fata casei. Operatiune de cautare de amploare O fetita de 3 ani din Oltenita a fost data disparuta, luni dupa-masa. Politia din judetul Calarasi a lansat un apel catre populatie, pentru a ajuta la gasirea copilei. ...continuare.

Fetita de trei ani, disparuta din Oltenita. Politia este in alerta

publicat 2018-04-10 08:30:02 (Antena3)
Fetita de trei ani, disparuta din Oltenita. Politia este in alerta O fetita de 3 ani a unei familii din Oltenita a fost data disparuta. Politia din Calarasi a lansat un apel catre populatie, pentru a ajuta la gasirea micutei. Potrivit IPJ Calarasi, fetita de 3 ani... ...continuare.

liveSCORE » ACUM se joaca primele 3 meciuri ale zilei din etapa a 28-a in Liga a 2-a

publicat 2018-04-06 11:45:13 (Gazeta-Sporturilor)
liveSCORE » ACUM se joaca primele 3 meciuri ale zilei din etapa a 28-a in Liga a 2-a Acum, începând la ora 11:00, se joaca trei meciuri din etapa a 28-a din Liga a 2-a.  Liderul Dunarea Calarasi va juca de la ora 14:00 pe terenul celor de la Pandurii, iar AFC Hermannstadt va evolua în deplasare, cu Foresta, de la ora 16:00. ... ...continuare.

Cum va fi vremea de Paste. Prognoza meteo pe urmatoarele 3 zile

publicat 2018-04-05 15:45:14 (Realitatea-TV)
Cum va fi vremea de Paste. Prognoza meteo pe urmatoarele 3 zile Vineri vremea se va raci fata de joi si va deveni apropiata de normalul termic al perioadei. Temperaturile maxime se vor incadra intre 11 grade la Suceava si 18 grade la Slobozia si Calarasi. ...continuare.

Liga a 2-a, etapa a 28-a. Dunarea Calarasi, Hermannstadt si Chindia joaca in deplasare. Program si clasament

publicat 2018-04-05 09:00:12 (Libertatea)
Liga a 2-a, etapa a 28-a. Dunarea Calarasi, Hermannstadt si Chindia joaca in deplasare. Program si clasament Liga a 2-a, etapa a 28-a. Dunarea Calarasi, Hermannstadt si Chindia joaca in deplasare. Program si clasament. Etapa a 28-a din Liga a 2-a a fost devansata, urmand ca jocurile sa aiba loc joi si vineri, in loc de sambata si duminica. Cele trei echipe din fruntea clasamentului, Dunarea Calarasi, AFC Hermannstadt si Chidia Targoviste […] Post-ul Liga a 2-a, etapa a 28-a. Dunarea Calarasi, Hermannstadt si Chindia joaca in deplasare. Program si clasament apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cod galben si portocaliu de inundatii pe Dunare, pana in 30 aprilie

publicat 2018-04-04 21:45:02 (Bursa)
Cod galben si portocaliu de inundatii pe Dunare, pana in 30 aprilie Hidrologii au emis, astazi, o avertizare cod galben si cod portocaliu de inundatii pe Dumare, urmand a fi afectate judetele Mehedinti, Dolj, Olt, Teleorman, Giurgiu, Calarasi, Ialomita, Braila, Galati, Constanta si Tulcea, se arata intr-un comunicat al Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor, dat publicitatii. ...continuare.

Tot mai aproape de promovare! Victorie importanta obtinuta de Dunarea Calarasi » Cum arata clasamentul din Liga a 2-a

publicat 2018-04-01 15:45:09 (Gazeta-Sporturilor)
Tot mai aproape de promovare! Victorie importanta obtinuta de Dunarea Calarasi » Cum arata clasamentul din Liga a 2-a Dan Alexa continua sa fie invicibil pe banca Dunarii Calarasi, dupa ce echipa lui s-a impus în meciul cu UTA, 2-1, într-un meci din etapa a 27-a din Liga 1. Dunarea a deschis scorul în minutul 11, prin Valentin Alexandru, care a marcat cu un sut de trei metri. Dupa ce UTA a ratat un penalty, în minutul 35, Dunarea Calarasi a majorat scorul, în minutul 44. Ciprian Rus a înscris cu un sut din sase metri. ... ...continuare.

Calarasiul viseaza frumos: "Tot orasul se gandeste doar la Steaua si Dinamo!"

publicat 2018-04-01 13:00:06 (Gazeta-Sporturilor)
Calarasiul viseaza frumos: Tot orasul se gandeste doar la Steaua si Dinamo! Antrenorul Dan Alexa, 38 de ani, are un mesaj pentru suporterii din Calarasi, dar si pentru jucatori: "Hai sa ne calmam si sa ramânem modesti, altfel vom avea viata grea!". De Ziua Pacalelilor, Dan Alexa încearca sa scoata un nou rezultat bun în actualul sezon de L2. Cu un parcurs incredibil la Calarasi, neînvins de 23 de meciuri!, "Chirurgul" vrea sa dea asaltul spre prima liga. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro