CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cazul celor 8 tinere obligate sa se prostitueze in Italia. Au "facut" 300.000 de Euro pentru proxeneti

publicat 2018-05-02 10:45:18 (ProTV)
Cinci persoane din Galati si Braila, suspectate ca au exploatat sexual în Italia opt persoane, între care trei minori, au fost retinute de procurorii DIICOT. ...continuare.

Imagini incredibile. Un sofer din Braila si-a dus masina pe plaja, pana la valurile marii

publicat 2018-05-01 11:45:15 (Realitatea-TV)
Imagini incredibile. Un sofer din Braila si-a dus masina pe plaja, pana la valurile marii Soferii care ajung la mare sunt in stare de orice. Drept dovada, si un sofer din Braila care a ajuns cu masina pe plaja, chiar langa valuri. Imaginile au fost postate pe Facebook. Cel mai probabil, acesta a derapat si a ajuns cu masina acolo. ...continuare.

liveSCORE de la 11:00 Continua lupta pentru promovare » Azi se joaca etapa 32-a din Liga 2-a

publicat 2018-04-28 10:00:11 (Gazeta-Sporturilor)
liveSCORE de la 11:00 Continua lupta pentru promovare » Azi se joaca etapa 32-a din Liga 2-a Astazi, de la ora 11:00, au loc trei partide din etapa a 32-a din Liga a 2-a. Un meci va începe la ora 12:00, iar ultimul duela al zilei este progamat la 17:00. AFC Hermannstadt, locul 2, va juca de la ora 12:00, pe terenul celor de la Unirea Braila, locul 13, iar UTA Arad, locul 13, se dueleaza cu Știinta Miroslava, locul 16. ... ...continuare.

Liga 2, etapa a 32. Liderul Dunarea Calarasi joaca la Oradea. FC Hermannstadt merge la Braila. Duel la distanta Chindia – FC Arges

publicat 2018-04-27 10:30:10 (Libertatea)
Liga 2, etapa a 32. Liderul Dunarea Calarasi joaca la Oradea. FC Hermannstadt merge la Braila. Duel la distanta Chindia – FC Arges Liga 2, etapa a 32. Liderul Dunarea Calarasi joaca la Oradea. FC Hermannstadt merge la Braila. Duel la distanta Chindia – FC Arges Liga 2, etapa a 32 Sambata, 28 aprilie, ora 11.00 CS Sportul Snagov – FC Metaloglobus Bucuresti CS Stiinta Miroslava – UTA Arad AFC Ripensia Timisoara – CS Afumati Sambata, 28 aprilie, […] Post-ul Liga 2, etapa a 32. Liderul Dunarea Calarasi joaca la Oradea. FC Hermannstadt merge la Braila. Duel la distanta Chindia – FC Arges... ...continuare.

Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 23-a. Zalau vs Braila, azi, in deschiderea rundei

publicat 2018-04-27 10:15:11 (Libertatea)
Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 23-a. Zalau vs Braila, azi, in deschiderea rundei Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 23-a. Zalau vs Braila, azi, in deschiderea rundei. CSM Bucuresti a campioana din 2018, al patrulea titlu consecutiv al "tigroaicelor". Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 23-a Vineri 27 aprilie, 20:00 HC ZALAU – HC DUNAREA BRAILA Sambata, 28 aprilie, 11:00 ASC CORONA 2010 BRAȘOV – CS […] Post-ul Liga Nationala de handbal feminin, etapa a 23-a. Zalau vs Braila, azi, in deschiderea rundei apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cod galben de vreme rea emis de meteorologi

publicat 2018-04-27 09:00:01 (Antena3)
Cod galben de vreme rea emis de meteorologi Administratia Nationala de Meteorologie a emis, vineri, o atentionare nowcasting Cod galben de averse valabila pana la ora 10:00 in judetele Braila si Ialomita. Potrivit meteorologilor, in localitatile... ...continuare.

Rezultate surpriza in etapa cu numarul 31 din Liga a 2-a! Victorii importante pentru Balotesti si Braila + emotii pentru Chindia privind barajul pentru Liga 1

publicat 2018-04-25 19:15:14 (Gazeta-Sporturilor)
Rezultate surpriza in etapa cu numarul 31 din Liga a 2-a! Victorii importante pentru Balotesti si Braila + emotii pentru Chindia privind barajul pentru Liga 1 Etapa cu numarul 31 din Liga a 2-a a continuat azi cu alte 6 partide, asta dupa ce ieri s-au disputat Academica Clinceni - FC Arges 2-4 si UTA - ACS Poli, 3-0 la "masa verde" dupa ce oaspetii au iesit de pe teren în minutul 62. CS Balotesti si Dacia Unirea Braila au obtinut victorii importante în lupta pentru evitarea retrogradarii împotriva celor de la Ripensia respectiv CS Mioveni. ... ...continuare.

Șeful CJ Braila, amendat cu 29.000 de lei pentru gropile din judet

publicat 2018-04-24 10:30:03 (Antena3)
Șeful CJ Braila, amendat cu 29.000 de lei pentru gropile din judet Politia braileana l-a amendat pe seful CJ Braila pentru gropile din asfalt. 29.000 de lei este valoarea amenzii aplicate. "Ce fac eu cu ea? Eu, personal? Eu nu am primit nici o amenda de la Politie. Consiliul... ...continuare.

Politia l-a amendat pe presedintele CJ Braila cu 29.000 de lei pentru gropile din soselele din judet

publicat 2018-04-24 10:00:17 (Romania-TV)
Politia l-a amendat pe presedintele CJ Braila cu 29.000 de lei pentru gropile din soselele din judet Presedintele CJ Braila nu a luat masuri prin care sa semnalizeze pericolele (gropile - nr) din carosabil, dar politistii considera ca faptele de care se face raspunzator Chiriac creeaza situatii periculoase pentru soferi si provoaca accidente rutiere. "Ce fac eu cu ea? Eu, personal? Eu nu am primit nici o amenda de la Politie. Consiliul Judetean o fi primit vreo amenda. Nu stiu, o sa vad. E contestata demult, toate amenzile sunt contestate.Contest-o tu atunci, daca nu e contestata de... ...continuare.

O femeie a murit in timpul operatiei de cezariana la maternitatea Braila. Tanara avea doar 28 de ani

publicat 2018-04-24 09:45:13 (Libertatea)
O femeie a murit in timpul operatiei de cezariana la maternitatea Braila. Tanara avea doar 28 de ani O femeie a murit in timpul operatiei de cezariana la maternitatea Braila. Tanara de 28 de ani a intrat in stop cardiorespirator in timp ce aducea pe lume al cincilea sau copil. Gravida, care s-a stins din viata, suferea de tuberculoza activa si provenea dintr-un focar de TBC, sotul si cei 4 copii ai lor, […] Post-ul O femeie a murit in timpul operatiei de cezariana la maternitatea Braila. Tanara avea doar 28 de ani apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro