CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




FOTO VIRAL | Aparat de taxat ca la metrou la un WC dintr-o piata din Braila

publicat 2018-05-07 10:00:14 (Libertatea)
FOTO VIRAL | Aparat de taxat ca la metrou la un WC dintr-o piata din Braila O imagine cu un aparat de taxat instalat intr-o toaleta publica din Braila a atras atentia multor internauti pe retelele de socializare “Culmea taxarii la Braila”, scrie internautul care a a publicat imaginea pe pagina sa de Facebook. In Piata Halelor din Braila s-a instalat, la wc, un aparat de taxat asemanator cu cel care se regaseste […] Post-ul FOTO VIRAL | Aparat de taxat ca la metrou la un WC dintr-o piata din Braila apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un autocar plin cu 52 de pasageri s-a ciocnit cu un autoturism in judetul Braila. Traficul e blocat

publicat 2018-05-07 08:00:02 (CanCan)
Accident teribil cu un autocar in care erau 52 de pasageri din Ucraina, la Baldovinesti. Cinci persoane au fost ranite luni dimineata in urma unui accident rutier in care au fost implicate un autoturism si un autocar inmatriculat in Ucraina, produs pe DN 2 B, la iesire din localitatea braileana Baldovinesti. Din primele informatii furnizate […] The post Un autocar plin cu 52 de pasageri s-a ciocnit cu un autoturism in judetul Braila. Traficul e blocat appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Accident cu cinci raniti, in localitatea Baldovinesti din Braila. Circulatia pe DN2B e oprita

publicat 2018-05-07 07:45:12 (Libertatea)
Accident cu cinci raniti, in localitatea Baldovinesti din Braila. Circulatia pe DN2B e oprita Cinci persoane au fost ranite, in aceasta dimineata, in urma unui accident care a avut loc in localitatea Baldovinesti din judetul Braila. Un autocar si un autoturism s-au ciocnit, din motive inca necunoscute. In autocar se aflau 51 de persoane, care ar fi venit din ucraina. In urma accidentului, traficul pe DN2B, la iesirea din […] Post-ul Accident cu cinci raniti, in localitatea Baldovinesti din Braila. Circulatia pe DN2B e oprita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

BREAKING NEWS: Accident grav intre un autocar si un autoturism, intre Braila si Galati

publicat 2018-05-07 07:30:22 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Accident grav intre un autocar si un autoturism, intre Braila si Galati Accident grav, luni dimineata. Traficul este oprit, luni dimineata, in jurul orei 7,10, pe DN2B Braila - Galati dupa coliziunea dintre un autoturism si un autocar. Cel putin trei persoane au fost transportate la spital. Accident grav. Trei oameni au fost raniti, in judetul Braila, in aceasta dimineata, in urma ciocnirii intre un autocar si un autoturism. Accidentul a avut loc pe DN2B Braila - Galati.Accidentul s-a produs dupa ce un autoturism a intrat pe contrasens intr-o depasire periculoasa... ...continuare.

Accident intre un autocar si o masina, soldat cu 3 victime. Circulatia, oprita pe DN2B Braila - Galati

publicat 2018-05-07 07:30:20 (Mediafax)
Accident intre un autocar si o masina, soldat cu 3 victime. Circulatia, oprita pe DN2B Braila - Galati Circulatia este oprita, luni dimineata, pe DN2B Braila - Galati, in judetul Braila, dupa un accident intre un autocar si o masina soldat cu trei victime. ...continuare.

INCEPE! Primele avertizari de vreme rea: ANM a emis cod galben pentru opt judete din tara

publicat 2018-05-06 11:30:02 (Antena-1)
INCEPE! Primele avertizari de vreme rea: ANM a emis cod galben pentru opt judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie a emis duminica atentionari nowcasting Cod galben de vant pentru judetele Ialomita, Braila, Buzau, Vaslui, Bacau, Vrancea, Galati si Iasi. ...continuare.

Meteorologii avertizeaza! Cod galben de vant puternic in mai multe judete din tara

publicat 2018-05-06 11:00:02 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza! Cod galben de vant puternic in mai multe judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie a emis duminica atentionari nowcasting Cod galben de vant pentru judetele Ialomita, Braila, Buzau, Vaslui, Bacau, Vrancea, Galati si Iasi.  Astfel, pana... ...continuare.

Meteorologii avertizeaza! Fenomene periculoase in mai multe judete din tara

publicat 2018-05-03 08:30:02 (Antena3)
Meteorologii avertizeaza! Fenomene periculoase in mai multe judete din tara Judetele Ialomita, Braila, Buzau si Calarasi se afla sub cond galben de ceata, joi dimineata, in timp ce pentru judetul Caras-Severin meteorologii au emis atentionare de vant puternic. Potrivit... ...continuare.

Avertismentul meteorologilor: este COD GALBEN de ceata! Zonele afectate

publicat 2018-05-03 08:00:02 (Antena-1)
Avertismentul meteorologilor: este COD GALBEN de ceata! Zonele afectate Judetele Ialomita, Braila, Buzau si Calarasi se afla sub cod galben de ceata, joi dimineata, in timp ce pentru judetul Caras-Severin meteorologii au emis atentionare de vant puternic. ...continuare.

COD galben de vreme rea emis de ANM. Vezi judetele vizate

publicat 2018-05-03 07:15:18 (Romania-TV)
COD galben de vreme rea emis de ANM. Vezi judetele vizate Judetele Ialomita, Braila, Buzau si Calarasi se afla sub cond galben de ceata, joi dimineata, in timp ce pentru judetul Caras-Severin meteorologii au emis atentionare de vant puternic. Potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie (ANM), pana la ora 9.00 sunt sub cond galben judetele Ialomita, Braila (Insuratei, Viziru, Tufesti, Chiscani, Ulmu, Dudesti, Victoria, Stancuta, Gropeni, Ciresu, Baraganul, Zavoaia, Marasu, Bertestii de Jos, Ciocile, Bordei Verde, Rosiori si Unirea), Buzau... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro