CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




VRANCEA - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 18:30:10 (Romania-TV)
VRANCEA - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018 REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA - EDU.RO. Miercuri, pe data de 4 iulie 2018, vor fi afisate primele rezultate, pana in ora 12:00. Dupa aceea, elevii nemultumiti de note pot depune contestatie intre orele 12:00 - 16:00. Romania ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in VRANCEA

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in VRANCEA REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din VRANCEA la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din VRANCEA . A... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Vrancea - Situatia completa

publicat 2018-07-03 16:45:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Vrancea - Situatia completa Rezultate BAC 2018 Vrancea - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Vrancea - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

VRANCEA - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:45:11 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Vrancea

publicat 2018-07-03 14:45:14 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Vrancea Rezultate BAC 2018 Vrancea. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Vrancea. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Vrancea. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Un NOU CUTREMUR se adauga pe "lista" VALULUI de SEISME ce a lovit ROMANIA

publicat 2018-07-03 07:15:03 (Evenimentul-Zilei)
Un NOU CUTREMUR se adauga pe lista VALULUI de SEISME ce a lovit ROMANIA Un cutremur a avut loc in zona seismica Vrancea, avand o magnitudine de 3 grade pe scara Richter. Adancimea la care s-a produs a fost de 137 km. ...continuare.

Val de cutremure in Vrancea. Avertismentul lui Gheorghe Marmureanu: "Suntem norocosi"

publicat 2018-07-02 21:45:13 (Romania-TV)
Val de cutremure in Vrancea. Avertismentul lui Gheorghe Marmureanu: "Suntem norocosi" "Nu va fi un cutremur de magnitudine mare mai devreme de 2040-2041, acesta este punctul meu de vedere. Eu nu sunt Dumnezeu ca sa stiu exact dar am cunostinte si o statistica de 300 de ani. Este imposibil sa ii spui omului: este cutremur azi. Suntem norocosi ca in Vrancea avem cutremure de mare adancime", a spus profesorul Gheorghe Marmureanu, directorul onorific al Institutului National de Fizica a Pamantului, la o reuniune a profesorilor de geografie care a avut loc la Focsani, scrie... ...continuare.

Bilantul pagubelor produse de inundatii in Vrancea: zeci de gospodarii inundate, poduri si podete distruse si zeci de kilometri de drumuri avariate

publicat 2018-07-02 18:30:11 (Libertatea)
Bilantul pagubelor produse de inundatii in Vrancea: zeci de gospodarii inundate, poduri si podete distruse si zeci de kilometri de drumuri avariate Autoritatile din judetul Vrancea au facut un bilant provizoriu al pagubelor lasate in urma de apele dezlantuite in ultima saptamana. Evaluarile preliminare arata proportiile dezastrului: sunt zeci de gospodarii inundate, poduri si podete distruse complet si zeci de kilometri de drumuri avariate in acest judet. In acest moment, Prefectura Vrancea a primit rapoarte cu pagubele […] Post-ul Bilantul pagubelor produse de inundatii in Vrancea: zeci de gospodarii inundate, poduri si podete... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-02 14:15:03 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Notele la BAC publicate de EDU.RO REZULTATE BAC edu.ro VRANCEA. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat. REZULTATE BAC edu.ro. Afisarea primelor rezultate, care se va face in centrele de examen si pe site-ul bacalaureat.edu.ro,... ...continuare.

Cerbi filmati noaptea de o camera in padure. Cum au reactionat animalele |VIDEO

publicat 2018-07-02 13:30:13 (Libertatea)
Cerbi filmati noaptea de o camera in padure. Cum au reactionat animalele |VIDEO Cativa cerbi au fost filmati noaptea de o camera de supraveghere in padurile din Vrancea iar imaginile sunt de-a dreptul spectaculoase. Animalele sunt la inceput nestingherite, dar atunci cand descopera camera in infrarosu o iau la fuga. Video-ul a fost facut public pe facebook de administratorii Parcul Natural Putna Vrancea. O camera de supraveghere montata […] Post-ul Cerbi filmati noaptea de o camera in padure. Cum au reactionat animalele |VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro