CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cutremur in zona seismica Vrancea

publicat 2018-07-18 15:15:14 (Mediafax)
Un cutremur cu magnitudinea 3,1 pe scara Richter a avut loc, miercuri, in judetul Vrancea, seismul fiind inregistrat la ora 10.08, anunta Institutul National de Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Un alt CUTREMUR a avut loc in Romania! Este al doilea in doar cateva ore

publicat 2018-07-18 14:30:01 (Antena-1)
Un alt CUTREMUR a avut loc in Romania! Este al doilea in doar cateva ore Un seism cu magnitudinea de 3,1 grade pe scara Richter s-a produs in judetul Vrancea, miercuri dimineata, la ora 10:08. ...continuare.

Inca un cutremur in tara noastra, miercuri

publicat 2018-07-18 13:00:17 (Realitatea-TV)
Inca un cutremur in tara noastra, miercuri Un seism cu magnitudinea de 3,1 grade pe scara Richter s-a produs in judetul Vrancea, miercuri dimineata, la ora 10.08. Cutremur a avut loc la o adancime de 73 de kilometri.Acesta este cel de-al doilea seism din Romania, care s-a produs miercuri dimineata. Primul a avut o magnitudine de 2,5 grade pe Richter, tot in judetul Vrancea, la o adancime de 65 km. ...continuare.

Cutremur in Romania, in aceasta dimineata

publicat 2018-07-18 08:45:13 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, in aceasta dimineata Un cutremur de 2.5 grade pe Richter a avut in aceasta dimineata in zona seismica Vrancea. Un cutremur de 2.5 grade pe Richter a avut in mierucruri dimineata, la ora 5,500  in zona seismica Vrancea.Cutremurul cu magnitudinea 2.5 din judetul Vrancea a vut loc la adancimea de 65 km.Cutremurul s-a produs in apropierea urmatoarelor orase: Panciu(29km), Odobesti(30km), Onesti(34km), Marasesti(43km), Adjud(43km) ...continuare.

Batran din Vrancea, pacalit sa dea jumatate de milion de lei pe o reparatie inexistenta

publicat 2018-07-17 13:15:14 (ProTV)
Dosar de înselaciune cu o paguba uriasa, anchetat de politistii din Vrancea. Un batrân a fost înselat sa trimita bani pentru reparatia unei masini – dar în final a achitat o suma uriasa unei femei care nu avea vreun service autor. ...continuare.

Cutremur in Romania, luni dimineata

publicat 2018-07-16 11:45:14 (Realitatea-TV)
Cutremur in Romania, luni dimineata Cutremur in judetul Vrancea, anunta Institutul National pentru Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului - INFP. Cutremurul a avut 2,6 grade si s-a inregistrat, in judetul Vrancea, luni, la ora 01:22, la o adancime de 61 km.Sambata, 14 iulie, a mai avut un cutremur in Vrancea, de 2,9 grade, conform INFP. ...continuare.

Talharul care a injunghiat un batran pe strada a fost prins in Vrancea

publicat 2018-07-15 10:00:04 (Evenimentul-Zilei)
Talharul care a injunghiat un batran pe strada a fost prins in Vrancea Barbatul care a injunghiat saptamana trecuta un batran pe o strada din municipiul Brasov a fost prins sambata de politisti, in judetul Vrancea ...continuare.

Barbatul suspectat ca a injunghiat un batran pe o strada din Brasov, prins in Vrancea

publicat 2018-07-15 08:00:14 (ProTV)
Barbatul care ar fi înjunghiat joi seara, în plina strada în Brasov, un batrân de 82 de ani a fost gasit vineri seara de politisti în Vrancea si a fost adus la Brasov pentru audieri. ...continuare.

Barbatul suspectat ca a injunghiat de mai multe ori un batran de 82 de ani pe o strada din Brasov, prins in Vrancea

publicat 2018-07-15 00:30:22 (Romania-TV)
Barbatul suspectat ca a injunghiat de mai multe ori un batran de 82 de ani pe o strada din Brasov, prins in Vrancea "In urma activitatilor investigative specifice desfasurate de politistii brasoveni, sub coordonarea procurorului din cadrul Parchetului de pe langa Tribunalul Brasov, persoana banuita de comiterea faptei de tentativa de omor a fost identificata, in cursul acestei zile (sambata - n.r.), in judetul Vrancea", au precizat reprezentantii Politiei Judetene Brasov, potrivit news.ro. Potrivit acestora, in baza datelor furnizate de politistii din Brasov, cei din judetul Vrancea l-au depistat pe... ...continuare.

Cutremur in Romania, sambata dimineata

publicat 2018-07-14 09:45:01 (Antena3)
Cutremur in Romania, sambata dimineata Un cutremur cu magnitudinea 2.9 s-a produs, sambata dimineata, la ora 01:56, in Zona seismica Vrancea, judetul Vrancea, la adancimea de 88km, anunta Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro