CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cutremur cu magnitudinea de 3,2 pe Richter in judetul Vrancea

publicat 2018-07-11 10:00:13 (Mediafax)
Un cutremur cu magnitudinea 3,2 pe scara Richter a avut loc, miercuri dimineata, in judetul Vrancea, seismul fiind inregistrat la ora 8.38, anunta Institutul National de Fizica Pamantului (INFP). ...continuare.

Cod portocaliu de ploi torentiale in Vrancea. Va ploua cu galeata in Galati si in alte doua judete din tara

publicat 2018-07-10 18:30:10 (Libertatea)
Cod portocaliu de ploi torentiale in Vrancea. Va ploua cu galeata in Galati si in alte doua judete din tara Administratia Nationala de Meteorologie a emis, marti, un cod portocaliu de ploi torentiale in Vrancea si Galati. Sunt anuntate averse abundente, vijelii, precum si grindina. Meteorologii spun ca in Vrancea va ploua in localitatile Vulturu, Suraia, Maicanesti, Biliesti si Nanesti, pana la ora 19. De asemenea, sunt anuntate ploi in judetul Galati, in urmatoarele localitati: […] Post-ul Cod portocaliu de ploi torentiale in Vrancea. Va ploua cu galeata in Galati si in alte doua judete din... ...continuare.

VRANCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
VRANCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Vezi liceul la care ai fost repartizat VRANCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea pe licee va fi data publicitatii astazi, 9 iulie, pe edu.ro. LISTA LICEELOR din VRANCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor

publicat 2018-07-09 10:00:01 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Aproximativ 2300 de candidati din judetul Vrancea s-au inscris pentru aceasta sesiune. REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Rezultatele la prima sesiune a examenului de... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 VRANCEA. Repartizarea computerizata in liceele din VRANCEA

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 VRANCEA. Repartizarea computerizata in liceele din VRANCEA ADMITERE LICEU VRANCEA. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU VRANCEA. Vor fi repartizati candidatii care nu implinesc... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro VRANCEA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 08:00:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro VRANCEA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU VRANCEA edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul VRANCEA

publicat 2018-07-08 20:45:02 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro iti spune unde ai fost REPARTIZAT in judetul VRANCEA VRANCEA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro.  Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceu in 2018. Rezultatele vor fi afisate pe... ...continuare.

Cutremur in Vrancea, sambata dupa-amiza

publicat 2018-07-07 17:00:16 (Romania-TV)
Cutremur in Vrancea, sambata dupa-amiza Seismul a avut loc la o adancime de 103 kilometri, iar cele mai apropiate orase de epicentru au fost: Nehoiu (37 km), Covasna (50 km), Buzau (54 km), Odobesti (56 km) si Ramnicu Sarat (57 km) In noaptea de vineri spre sambata, la ora locala 1:48, a avut loc in aceeasi zona seismica, dar in judetul Buzau, un cutremur cu magnitudinea 3,1 pe scara Richter. Cele mai puternice seisme din 2018 au avut o magnitudine de 4,6 pe Richter, primul in data de 14 martie si cel de-al doilea in 25 aprilie,... ...continuare.

Cutremur in judetul Vrancea

publicat 2018-07-07 16:15:14 (Realitatea-TV)
Cutremur in judetul Vrancea Cutremur in judetul Vrancea, sambata la ora 14:23, anunta Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului - INFP. Seismul inregistrat sambata a avut 2,8 grade. Cutremurul a avut loc la o adancime de 103 km.Tot sambata a mai avut loc un seism, conform INFP. Cutremurul s-a inregistrat la ora 01:48 si a avut 3,1 grade. ...continuare.

CUTREMUR IN ROMANIA. A avut magnitudinea de 3.1

publicat 2018-07-07 09:15:16 (Romania-TV)
CUTREMUR IN ROMANIA. A avut magnitudinea de 3.1 Cutremurul cu magnitudinea de 3,1 a fost inregistrat vineri spre sambata, la ora 1:48, si a avut loc la o adncime de 117 kilometri, in judetul Buzau, informeaza infp.ro.  Citeste si Val de cutremure in Vrancea. Avertismentul lui Gheorghe Marmureanu: "Suntem norocosi" Cele mai puternice seisme din 2018 au avut o magnitudine de 4,6 pe Richter, primul in data de 14 martie si cel de-al doilea in 25 aprilie, ambele fiind inregistrate in zona seismica Vrancea, transmite Agerpres. In 2017, cel mai... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro