CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cutremur in Vrancea, in noaptea de vineri spre sambata

publicat 2018-07-07 09:00:12 (Realitatea-TV)
Cutremur in Vrancea, in noaptea de vineri spre sambata Un cutremur cu magnitudinea 3,1 pe scara Richter s-a produs in noaptea de vineri spre sambata, la ora locala 1:48, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, conform datelor publicate pe site-ul Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INFP). Seismul a avut loc la o adancime de 117 de kilometri, iar cele mai apropiate orase de epicentru au fost: Nehoiu (21 km), Covasna (41 km), Intorsura Buzaului (47 km), Targu Secuiesc (55 km) si Mizil (56 km).Cele mai puternice... ...continuare.

Cutremur in Romania, vineri noapte

publicat 2018-07-07 08:15:02 (Antena3)
Cutremur in Romania, vineri noapte Un cutremur cu magnitudinea 3,1 pe scara Richter s-a produs in noaptea de vineri spre sambata, la ora locala 1:48, in judetul Buzau, zona seismica Vrancea, conform datelor publicate pe site-ul Institutului... ...continuare.

VIDEO: Viceprimarul Focsaniului chinuie limba romana la un eveniment dedicat cartii

publicat 2018-07-06 10:15:10 (Realitatea-TV)
VIDEO: Viceprimarul Focsaniului chinuie limba romana la un eveniment dedicat cartii Discurs cu greseli al viceprimarului din Focsani, la lansarea - ce ironie - a "Dictionarului academicienilor vranceni", scrie Realitateadevrancea.net. Viceprimarul PSD al Focsaniului, Ionut Mersoiu, s-a facut de ras in fata celor prezenti la evenimentul prilejuit de lansarea volumului colectiv "Dictionarul academicienilor vranceni", o carte de referinta despre elitele care s-au nascut in Vrancea, redactata dupa cele mai exigente norme academice.Volumul a fost coordonat de profesorul dr.... ...continuare.

DESCOPERIRE SOCANTA in judetul VRANCEA. Reprezentantii ISU nu se ASTEPTAU sa gaseasca ASA CEVA

publicat 2018-07-04 16:45:03 (Evenimentul-Zilei)
DESCOPERIRE SOCANTA in judetul VRANCEA. Reprezentantii ISU nu se ASTEPTAU sa gaseasca ASA CEVA Un proiectil exploziv de razboi de calibru 76 mm a fost gasit, miercuri, pe Bulevardul Independentei din orasul Panciu, au informat reprezentantii Inspectoratului Judetean pentru Situatii (ISU) Vrancea, informeaza Agerpres. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 - Moldova fabuloasa. Judetele cu cele mai multe medii de 10

publicat 2018-07-04 12:45:18 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 - Moldova fabuloasa. Judetele cu cele mai multe medii de 10 Dupa publicarea de rezultate BAC 2018, cele mai multe medii de 10 au fost obtinute de elevi din zona Moldovei. Dupa publicarea de rezultate BAC 2018, cele mai multe medii de 10 au fost obtinute de elevi din zona Moldovei.Rezultate BAC 2018 - top medii de 10In Bacau, Iasi si Vrancea au fost 25 de medii de 10 (9 in Bacau si cate 8 in Iasi si Vrancea). Și Botosaniul e sus in topul judetelor, cu patru medii de 10. Bucurestiul este oarecum firesc pe locul 1, deoarece in Capitala sunt cei mai... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Vrancea

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Vrancea Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Vrancea. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 07:00:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA. In VRANCEA rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul VRANCEA. Care este rata de promovabilitate in judetul VRANCEA

publicat 2018-07-04 06:15:03 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul VRANCEA. Care este rata de promovabilitate in judetul VRANCEA REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul VRANCEA. Aproximativ 2300 de candidati din judetul Vrancea s-au inscris pentru aceasta sesiune. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul VRANCEA. Rezultatele la... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 VRANCEA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO VRANCEA BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din VRANCEA sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 judetul Vrancea. Notele primite de elevii din Vrancea la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 04:30:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 judetul Vrancea. Notele primite de elevii din Vrancea la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Vrancea - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Vrancea vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro