CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Rezultate Evaluare Nationala 2018 Suceava. Notele la Capacitate 2018, pe EDU.ro

publicat 2018-06-18 09:45:15 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2018 Suceava. Notele la Capacitate 2018, pe EDU.ro Rezultate Evaluare Nationala 2018 Suceava. Primele note la Romana si Matematica Capacitate 2018 se vor afisa marti, 19 iunie 2018. Cum se depun contestatiile? Rezultate Evaluare Nationala 2018 Suceava.Primele rezultate la Evaluare Nationala 2018 vor fi afisate pe 19 iunie, pana la ora 12:00, iar in aceeasi zi se pot depune contestatii in intervalul orar 14:00 - 19:00. Rezultatele finale vor fi afisate pe 23 iunie.Imediat dupa ce notele din pe judete vor fi disponibile pe edu.ro, ele vor fi... ...continuare.

VIDEO Arhiepiscopi si preoti, in masini de lux la sfintirea unei biserici: "Am crezut ca e vreo nunta cu manelisti"

publicat 2018-06-18 09:30:02 (Adevarul)
IPS Teodosie, IPS Ioachim si PS Damaschin Dorneanul au oficiat slujba de tarnosire de la Biserica "Sfanta Cuvioasa Paraschev", din comuna Baia, judetul Suceava. Acestia au ajuns la poarta lacasului de cult cu doua autoturisme de lux, starnind indignarea localnicilor. ...continuare.

Rezultatele din judetul Suceava la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a

publicat 2018-06-18 01:15:10 (Libertatea)
Rezultatele din judetul Suceava la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a Rezultatele din judetul Suceava la Evaluarea Nationala 2018 vor fi afisate marti, 19 iunie. In aceeasi zi, elevii nemultumiti de note pot depune contestatii, iar o a doua comisie de corectare le va evalua dinou lucrarile.  Toate informatiile despre EVALUAREA NATIONALA 2018, AICI Zi cu emotii pentru elevii care au sustinut saptamana trecuta Evaluarea Nationala 2018. Marti, […] Post-ul Rezultatele din judetul Suceava la Evaluarea Nationala 2018 pentru clasa a 8-a apare prima data in... ...continuare.

ALERTA. Cod PORTOCALIU si Cod GALBEN de inundatii pentru rauri din zeci de JUDETE

publicat 2018-06-17 12:15:14 (Puterea)
ALERTA. Cod PORTOCALIU si Cod GALBEN de inundatii pentru rauri din zeci de JUDETE Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor a emis duminica o avertizarea Cod portocaliu de inundatii pentru rauri din 14 judete, valabila pana luni, la ora 12:00, si inca una de Cod galben pentru rauri din 34 de judete, valabila pana luni la ora 24:00. S-a instituit Cod portocaliu de inundatii pe raurile din bazinele hidrografice Suceava - bazin superior si afluenti, Moldova - bazin superior si afluenti (judetele Suceava si Neamt), Baseu (judetul Botosani), Jijia - bazin... ...continuare.

Cod portocaliu si cod glben de inundatii pe mai multe rauri din tara

publicat 2018-06-17 11:30:14 (Romania-TV)
Cod portocaliu si cod glben de inundatii pe mai multe rauri din tara Hidrologii au instituit Cod portocaliu de inundatii pe raurile din bazinele hidrografice Suceava - bazin superior si afluenti, Moldova - bazin superior si afluenti (judetele Suceava si Neamt), Baseu (judetul Botosani), Jijia - bazin superior si afluenti, bazin mijlociu si inferior (judetele Botosani si Iasi), precum si pe raurile din bazinele hidrografice Olt - bazin superior si mijlociu, amonte S.H. Hoghiz (judetele Harghita, Covasna si Brasov), Prahova - bazin superior, Teleajen (judetul... ...continuare.

AVERTIZARE METEO: Cod portocaliu de ploi torentiale in nordul tarii. Jumatate de tara este vizata de vremea rea

publicat 2018-06-16 15:00:33 (Ziarul-Financiar)
AVERTIZARE METEO: Cod portocaliu de ploi torentiale in nordul tarii. Jumatate de tara este vizata de vremea rea Meteorologii au emis o noua avertizare cod portocaliu, valabila pana duminica la ora 21, fiind vizate judetele Suceava, Botosani, Neamt si Iasi unde va ploua torential. O alta avertizare cod galben, pentru 21 de judete, intra in vigoare sambata, ora 17.00 ...continuare.

Depozitarul Central va distribui dividende pentru Berma

publicat 2018-06-15 21:45:01 (Bursa)
Depozitarul Central va distribui dividende pentru Berma Depozitarul Central va distribui, in perioada 18 iunie - 31 decembrie 2018, dividendele aferente anului 2017 pentru actionarii fabricii de bere Bermas Suceava. ...continuare.

Poluare masiva pe raul Suceava. Au fost gasiti pesti morti pe o distanta de doi kilometri!

publicat 2018-06-14 15:00:02 (Antena3)
Poluare masiva pe raul Suceava. Au fost gasiti pesti morti pe o distanta de doi kilometri! Poluare uriasa pe raul Suceava. Au fost descoperiti sute de pesti morti pe o distanta de doi kilometri. Autoritatile au fost alertate de un pescar, care a descoperit malul raului acoperit de pestii... ...continuare.

Descoperire terifianta in apropierea raului Suceava! Mii de pesti, gasiti morti: "Sunt peste 800 de kilograme. O ancheta e in derulare!"

publicat 2018-06-13 14:15:02 (Antena-1)
Imagini revoltatoare in apropierea raului Suceava. Mii de pesti au fost gasiti morti ieri pe o distanta de doi kilometri. Cauza ar fi o poluare de proportii. Nu se stie insa momentan despre ce substanta e vorba si nici de unde provine. Dar au fost luate probe din apa, iar cei mai multi dintre pestii morti au fost adunati si urmeaza sa fie incinerati. ...continuare.

Un barbat s-a inecat incercand sa treaca peste un parau, in Suceava

publicat 2018-06-12 18:30:06 (CanCan)
Sfarsit tragic pentru un barbat in varsta de 48 de ani, din judetul Suceava. Omul s-a inecat dupa ce a incercat sa sara un parau dar a fost prins de curenti. Mai multi localnici care erau cu el au incercat sa-i sara in ajutor, insa in zadar. La fata locului au ajuns mai multe ambulante. […] The post Un barbat s-a inecat incercand sa treaca peste un parau, in Suceava appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro