CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE BACALAUREAT 2018 SUCEAVA. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor

publicat 2018-07-09 10:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 SUCEAVA. Rezultatele finale dupa afisarea contestatilor REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SUCEAVA.  Peste 5.000 de elevi suceveni s-au inscris la aceasta sesiune a Bacalaureatului 2018. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul SUCEAVA. In judetul... ...continuare.

ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in SUCEAVA

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU EDU.RO. Rezultatele REPARTIZARII COMPUTERIZATE in SUCEAVA ADMITERE LICEU. Ministerul Educatiei face publice rezultatele repartizarii computerizate pentru admiterea la liceuin 2018. Rezultatele vor fi afisate pe www.antena3.ro... ...continuare.

ADMITERE LICEU 2018 SUCEAVA. Repartizarea computerizata in liceele din SUCEAVA

publicat 2018-07-09 09:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU 2018 SUCEAVA. Repartizarea computerizata in liceele din SUCEAVA ADMITERE LICEU SUCEAVA. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a va avea loc luni. ADMITERE LICEU SUCEAVA.Vor fi repartizati candidatii care nu implinesc 18... ...continuare.

Circulatie inchisa pe trei drumuri nationale, in urma inundatiilor

publicat 2018-07-09 09:15:12 (Romania-TV)
Circulatie inchisa pe trei drumuri nationale, in urma inundatiilor Conform Centrului Infotrafic al Politiei Romane, in urma precipitatiilor abundente din ultima perioada care au dus la scurgerea aluviunilor si la acumulari de apa pe carosabil raman inchise trei drumuri nationale - DN11B Targu Secuiesc - Cozmeni, in zona localitatii Catrusa din judetul Covasna, DN2H, in localitatea suceveana Milisauti, pe podul de pe raul Suceava si DN 2L, in localitatea Soveja din judetul Vrancea. Tot din cauza inundatiilor, este inchis DJ 252B, intre localitatile Racatau si... ...continuare.

REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro publica unde ai fost REPARTIZAT in judetul SUCEAVA

publicat 2018-07-09 08:15:01 (Antena3)
REZULTATE ADMITERE in LICEU 2018. Edu.ro publica unde ai fost REPARTIZAT in judetul SUCEAVA SUCEAVA REPARTIZARE LICEE 2018 prima faza de ADMITERE - edu.ro. Repartizarea computerizata in invatamantul liceal de stat a absolventilor clasei a VIII-a are loc azi si lista unde ai fost... ...continuare.

ADMITERE LICEU edu.ro SUCEAVA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat

publicat 2018-07-09 07:45:02 (Antena3)
ADMITERE LICEU edu.ro SUCEAVA. Scrie numele si afla la ce liceu ai intrat ADMITERE LICEU SUCEAVA edu.ro. Numarul total de locuri alocat in invatamantul liceal de stat este suficient pentru repartizarea tuturor candidatilor, conditia esentiala fiind exprimarea unor optiuni... ...continuare.

Un autocar care transporta 43 copii, rasturnat in Suceava. Numarul victimelor transportate la spital

publicat 2018-07-09 07:15:13 (ProTV)
Un autocar în care se aflau 43 de copii s-a rasturnat, duminica seara, în judetul Suceava. Odata activat planul rosu de interventie, la fata locului au ajuns zeci de salvatori, care s-au grabit sa preia victimele. ...continuare.

Un autocar cu copii s-a rasturnat in Suceava. A fost activat planul rosu de interventii

publicat 2018-07-08 22:15:11 (Libertatea)
Un autocar cu copii s-a rasturnat in Suceava. A fost activat planul rosu de interventii Accident cu un autocar la Darmanesti, Suceava. Un autocar in care erau mai multi copii a fost implicat, duminica seara, intr-un accident rutier in localitatea Darmanesti. Potrivit IGSU, nu sunt persoane incarcerate. Potrivit purtatorului de cuvant al ISU Suceava, Alin Galeata, in autocar se aflau 43 de copii si 7 adulti. Numai 8 copii au […] Post-ul Un autocar cu copii s-a rasturnat in Suceava. A fost activat planul rosu de interventii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Autocar care transporta mai multi copii, implicat intr-un accident in Suceava

publicat 2018-07-08 22:00:16 (ProTV)
Un accident în care a fost implicat un autocar în care se aflau mai multi copii s-a petrecut duminica seara, în localitatea Darmanesti, informeaza ISU Suceava. ...continuare.

BREAKING: Accident de AUTOCAR in Suceava. Pasageri erau mai multi copii

publicat 2018-07-08 22:00:12 (Mediafax)
BREAKING: Accident de AUTOCAR in Suceava. Pasageri erau mai multi copii Este alerta in judetul Suceava, dupa ce un autocar in care erau mai multi copii a fost implicat, duminica seara, intr-un accident rutier in localitatea Darmanesti. Potrivit IGSU, nu sunt persoane incarcerate. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro