CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




O adolescenta de 19 ani din Suceava a ajuns sa cantareasca 16 kilograme! Cum au scapat vinovatii

publicat 2018-07-17 19:15:02 (CanCan)
Decizie surprinzatoare intr-un caz care a revoltat opinia publica in 2013. Este vorba despre o fata chinuita, din judetul Suceava, atat de malnutrita incat la 19 ani cantarea doar 16 kilograme. A fost salvata de medici la limita! Acum, magistratii Judecatoriei Campulung Moldovenesc au decis, in prima instanta, achitarea celor patru inculpati trimisi in judecata […] The post O adolescenta de 19 ani din Suceava a ajuns sa cantareasca 16 kilograme! Cum au scapat vinovatii appeared first on... ...continuare.

Carambol produs in judetul Suceava

publicat 2018-07-17 12:45:05 (Cotidianul)
Carambol produs in judetul Suceava Sapte persoane au fost ranite, marti dimineata, in urma unui carambol, pe DN 2, la iesirea din Falticeni spre Suceava. Patru masini au fost implicate. [...] The post Carambol produs in judetul Suceava appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Accident in judetul Suceava, la iesirea din Falticeni. 4 vehicule s-au ciocnit

publicat 2018-07-17 10:00:18 (ProTV)
Accident cu 7 raniti, marti dimineata. ...continuare.

Accident grav in Podeni, judetul Suceava. Șapte persoane au fost ranite. Traficul este blocat pe DN2

publicat 2018-07-17 09:30:14 (Libertatea)
Accident grav in Podeni, judetul Suceava. Șapte persoane au fost ranite. Traficul este blocat pe DN2 Șapte persoane au fost ranite, marti dimineata, dupa ce doua microbuze, un camion si o masina s-au ciocnit in urma unui accident in Podeni, judetul Suceava. Traficul pe DN2, in zona in care s-a produs accidentul, este blocat. Accidentul a avut loc, marti dimineata, in jurul orei 7:30, pe drumul dintre Falticeni si Suceava. Potrivit […] Post-ul Accident grav in Podeni, judetul Suceava. Șapte persoane au fost ranite. Traficul este blocat pe DN2 apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

BREAKING NEWS: Accident in lant pe E85, dupa ce patru masini s-au ciocnit (GALERIE FOTO)

publicat 2018-07-17 09:15:08 (Realitatea-TV)
BREAKING NEWS: Accident in lant pe E85, dupa ce patru masini s-au ciocnit (GALERIE FOTO) Circulatia rutiera este oprita pe ambele sensuri de mers, pentru efectuarea cercetarii locului faptei, iar valorile de trafic sunt in crestere.Potrivit Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava, intre cele patru autovehicule s-a produs un carambol.La locul producerii accidentului a intervenit modulul SMURD de la Detasamentul de Pompieri Falticeni, cu o autospeciala  pentru descarcerare si o ambulanta SMURD, si 5 echipaje ale Serviciului Judetean de Ambulanta Suceava,... ...continuare.

Carambol in judetul Suceava: Sapte persoane au fost ranite

publicat 2018-07-17 09:00:19 (Romania-TV)
Carambol in judetul Suceava: Sapte persoane au fost ranite Potrivit purtatorului de cuvant al ISU Suceava, Alin Galeata, sapte persoane implicate in accidentul in lant vor fi duse la spital. "Patru masini au fost implicate intr-un carambol. Sapte persoane au fost ranite usor si vor fi duse la spital pentru ingrijiri medicale", a spus Galeata. Politistii suceveni au deschis o ancheta pentru a stabili modul cum s-a produs accidentul. ...continuare.

ACCIDENT INFIORATOR in Suceava! Traficul este complet blocat

publicat 2018-07-17 09:00:02 (Antena-1)
ACCIDENT INFIORATOR in Suceava! Traficul este complet blocat Sapte persoane au fost ranite, marti dimineata, dupa ce doua microbuze de transport persoane, un TIR si o masina s-au ciocnit pe DN 2, in apropiere de localitatea Podeni, judetul Suceava. Traficul este complet blocat, in zona accidentului. ...continuare.

Carambol in judetul Suceava! Sunt sapte victime

publicat 2018-07-17 09:00:02 (Antena3)
Carambol in judetul Suceava! Sunt sapte victime Sapte persoane au fost ranite, marti dimineata, in urma unui carambol, la iesirea din Falticeni spre Suceava. Patru masini au fost implicate. Potrivit purtatorului de cuvant al ISU Suceava, Alin Galeata,... ...continuare.

Carambol in Suceava! 7 persoane au ajuns la spital

publicat 2018-07-17 09:00:02 (CanCan)
Șapte persoane au fost ranite, marti dimineata (17 iulie), in urma unui carambol, la iesirea din Falticeni spre Suceava. Au fost implicate patru masini in accident.. Potrivit purtatorului de cuvant al ISU Suceava, Alin Galeata, cele sapte persoane ranite in accidentul in lant vor fi duse la spital. "Patru masini au fost implicate intr-un carambol. […] The post Carambol in Suceava! 7 persoane au ajuns la spital appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Sapte persoane au fost ranite in urma unui carambol produs in judetul Suceava

publicat 2018-07-17 08:45:15 (Mediafax)
Sapte persoane au fost ranite, marti dimineata, in urma unui carambol, la iesirea din Falticeni spre Suceava. Patru masini au fost implicate, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro