Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Stiri locale




LIVE BLOG. Nebunie la Liverpool inaintea meciului cu Roma. Formula completa a echipelor de start

publicat 2018-04-24 21:45:16 (Realitatea-TV)
LIVE BLOG. Nebunie la Liverpool inaintea meciului cu Roma. Formula completa a echipelor de start Nebunie la Liverpool cu doar cateva zeci de minute inaintea partidei dintre AS Roma si Liverpool, din semifinalele Champions League. Mai multe detalii, cat si si LIVE BLOG-ul meciului puteti accesa pe Realitateasportiva.net. Cele doua rivale din aceasta seara au la start urmatorul 11: Liverpool: Karius - Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson - Oxlade-Chamberlain, Henderson, Milner - Salah, Firmino, Mane Antrenor: Jurgen KloppAS Roma: Alisson - Fazio, Manolas, Juan Jesus -... ...continuare.

LIVE BLOG Simona Halep – Magdalena Rybarikova, in turul al doilea al turneului de la Stuttgart. Pana acum s-au intalnit de cinci ori

publicat 2018-04-24 00:15:12 (Libertatea)
LIVE BLOG Simona Halep – Magdalena Rybarikova, in turul al doilea al turneului de la Stuttgart. Pana acum s-au intalnit de cinci ori LIVE BLOG Simona Halep – Magdalena Rybarikova, in primul tur la Stuttgart. Pana acum s-au intalnit de cinci ori.  Simona Halep si-a aflat adversara din turul al doilea al turneului de la Stuttgart. Și nu vaa fi Daria Kasatkina, ci Magdalena Rybarikova, locul 20 WTA. LIVE BLOG Simona Halep – Magdalena Rybarikova. Constanteanca are 3-2 […] Post-ul LIVE BLOG Simona Halep – Magdalena Rybarikova, in turul al doilea al turneului de la Stuttgart. Pana acum s-au intalnit de... ...continuare.

Fed Cup 2018 Romania - Elvetia. Meciul Halep - Golubic se joaca ACUM. Elvetianca a cazut, dar liderul mondial are probleme la inceputul setului doi! LIVE BLOG PROSPORT

publicat 2018-04-21 14:30:10 (Mediafax)
Fed Cup 2018 Romania - Elvetia. Meciul Halep - Golubic se joaca ACUM. Elvetianca a cazut, dar liderul mondial are probleme la inceputul setului doi! LIVE BLOG PROSPORT Romania, cu Simona Halep in postura de favorita, joaca sambata, de la ora 13:00, la Cluj, pentru accederea in grupul celor mai bune opt natiuni din Fed Cup - acolo unde a inregistrat o vizita meteorica, in 2016, soldata cu doua infrangeri. Simona Halep - Viktorija Golubic este partida care deschide ziua de concurs. ...continuare.

Adrian Nastase, DEZVALUIRI pe blog despre Ionela Prodan

publicat 2018-04-17 14:15:13 (Puterea)
Adrian Nastase, DEZVALUIRI pe blog despre Ionela Prodan Ex-premierul PSD-ist Adrian Nastase relateaza, pe blog, o serie de amintiri cu si despre regretata artista Ionela Prodan. "A murit Ionela Prodan. O mare artista, un om extraordinar, un suflet deosebit, o prietena. Prezenta tonica. O voce puternica ce nu accepta compromisuri. Mi-o aduc aminte de la reuniunile departamentelor PSD, unde punea intrebari oneste, adeseori stanjenitoare. Mi-o aduc aminte din campaniile electorale, mai ales din zona Olteniei. Mi-o aduc aminte din zecile de convorbiri... ...continuare.

Rusia trimite in Siria o nava militara din Flota Marii Negre

publicat 2018-04-16 18:00:13 (Romania-TV)
Rusia trimite in Siria o nava militara din Flota Marii Negre Rusia a trimis spre Siria o nava din cadrul Flotei militare a Marii Negre care transporta vehicule, trupe si echipamente pentru actiuni umanitare, in contextul reactiei Kremlinului dupa bombardamentele efectuate de SUA, Marea Britanie si Franta, afirma surse citate de presa rusa si turca. Citeste si Donald Trump, decizie neasteptata dupa bombardarea unor tinte in Siria Nava militara Orsk a traversat deja Stramtoarea Bosfor si se afla in Marea Mediterana, informeaza blog-ul turc Yörük Isık,... ...continuare.

Jobul visurilor: Cuplu platit sa faca dragoste in cele mai luxoase hoteluri din lume. Care este singura conditie pusa

publicat 2018-04-16 16:30:19 (Romania-TV)
Jobul visurilor: Cuplu platit sa faca dragoste in cele mai luxoase hoteluri din lume. Care este singura conditie pusa Un cuplu australian are propria definitie a job-ului perfect. Sunt platiti pentru a face sex in hotelurile de lux si a povesti apoi experientele lor. Jessica D'Argent, in varsta de 23 de ani, si iubitul ei, Justin Engelke, in varsta de 26 de ani, au castigat un concurs organizat de un blog de calatorie erotica numit Places of Intimacy. Cei doi au petrecut 14 nopti la hoteluri din Sydney, Melbourne, Byron Bay, Tasmania si Australia de Vest. Apoi si-au scris fiecare propriile recenzii erotice... ...continuare.

Adrian Nastase CRITICA atacul din Siria: "Gusterii inghit orice"

publicat 2018-04-15 18:45:14 (Puterea)
Adrian Nastase CRITICA atacul din Siria: Gusterii inghit orice Fostul premier Adrian Nastase comenteaza pe blog atacul occidental din Siria din dimineata zilei de 14 aprilie, sugerand ca se indoieste de temeinicia motivatiilor invocate de Washington si ironizand credulitatea si ignoranta marelui public care se lasa influentat de internet. "Spectacolul a fost jenant", apreciaza Adrian Nastase, fost sef al diplomatiei. "Lumea globalizata in care traim se bazeaza tot mai mult pe existenta "gusterilor" - indivizi care inghit pe nemestecate tot ce li se ofera... ...continuare.

Adrian Nastase comenteaza atacul occidental din Siria: Gusterii inghit orice

publicat 2018-04-15 10:30:03 (Capital)
Adrian Nastase comenteaza atacul occidental din Siria: Gusterii inghit orice Fostul premier Adrian Nastase comenteaza pe blog atacul occidental din Siria din dimineata zilei de 14 aprilie, sugerand ca se indoieste de temeinicia motivatiilor invocate de Washington si ironizand credulitatea si ignoranta marelui public care se lasa influentat de internet. "Spectacolul a fost jenant", apreciaza Adrian Nastase, fost sef al diplomatiei. ...continuare.

Totul pentru dragoste. Oana, de la povestea perfecta de iubire si un copil minunat, la un divort neasteptat: "Eram ca doua sabii in aceeasi teaca"

publicat 2018-04-10 15:00:02 (Antena-1)
Oana are 33 de ani si este om de publicitate, presedinte de turism cultural si initiatoarea unui blog. In urma cu apoape de 3 ani, ea isi incheia mariajul cu Nicolae Voiculet, tatal fetitei lor, Maria. ...continuare.

Sorin Rosca Stanescu, despre simbioza SRI-DNA. Cum a luat sotia generalului Coldea 11.000 de euro in programul START

publicat 2018-04-06 15:45:21 (Puterea)
Sorin Rosca Stanescu, despre simbioza SRI-DNA. Cum a luat sotia generalului Coldea 11.000 de euro in programul START Sorin Rosca Stanescu scrie pe blog despre colaboraea stransa intre SRI, procurori si judecatori si sumele cheltuite in cadrul programului Start. "Aceasta este denumirea oficiala a proiectului prin care, intr-o prima etapa, in taberele de instructie SRI, urmau sa fie pregatiti 500 de procurori si 500 de judecatori. Repartizati unitar la nivelul celor opt regiuni de dezvoltare. Locul de desfasurare, o unitate strict secreta a SRI, Institutul de Tehnologii Avansate. Nimeni nu a dezmintit... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro